زمان تصمیم گیری بافندگی به صورت 3 از 49ers همکاران

چه کسی بماند و چه کسی خواهد شد ؟

The 49ers سه محدود رایگان عوامل این سال — گیرنده گسترده Kendrick بورن در حال اجرا بازگشت مت Breida و linebacker الیاس لی. و 49ers تا 1 بعد از ظهر دوشنبه به تصمیم می گیرید که آنهایی که به یک سال و واجد شرایط ارائه می دهد و یا “مناقصات” و آنهایی که برای خداحافظی.

مناقصه به 49ers راست برای مطابقت با هر قرارداد محدود رایگان agent نشانه ها با تیم های دیگر. اما اگر 49ers مناقصه محدود رایگان عامل و او نشانه ها در جای دیگر و 49ers تصمیم به بازی که قرارداد آنها می توانید دریافت پیش نویس انتخاب از آن تیم است.

وجود دارد انواع مختلف مناقصه: یک دور اول مناقصه دور دوم مناقصه ها و مزایده و یک راست-از-اول-امتناع مناقصه.

یک دور اول مناقصه ها و مزایده یک سال 4.6 میلیون دلار قرارداد. اگر 49ers این را به محدود رایگان عامل و او نشانه با یک تیم دیگر و 49ers مطابقت ندارد که قرارداد 49ers دریافت دور اول انتخاب کنید.

دور دوم مناقصه خواهد بود هزینه 49ers $3.3 میلیون نفر است. اگر 49ers این را به محدود رایگان عامل و او نشانه با یک تیم دیگر و 49ers مطابقت ندارد که قرارداد 49ers دریافت دور دوم انتخاب کنید.

یک حق امتناع مناقصه خواهد بود هزینه 49ers $2.1 میلیون نفر است. اگر 49ers این را به محدود رایگان عامل و او نشانه با دیگر تیم 49ers می توانید مطابقت با قرارداد. اما اگر آنها با هم مطابقت ندارند آن را مىگيرند.

پس چه کسی بماند و چه کسی خواهد شد ؟ اجازه دهید به بررسی.

1. گیرنده گسترده Kendrick بورن

بورن پدید آمده در طول نیمه دوم فصل به عنوان 49ers’ شماره 3 گیرنده پشت جانباز امانوئل ساندرز و rookie Deebo ساموئل. بورن همچنین به عنوان یک به مرد در منطقه قرمز (پنج touchdown جلب) و او تبدیل به یکی از جیمی Garoppolo مورد علاقه اهداف. Garoppolo را کارفرمایی رتبه 113.7 که هدف قرار دادن بورن در سال 2019.

بورن شده است با 49ers برای سه فصل — او عامل رایگان undrafted در سال 2017. او بی باک اختیار گیرنده است که می تواند ضرب و شتم تنگ man-to-man پوشش و او تنها 24. او می تواند شروع برای بسیاری از تیم ها در فصل آینده از جمله 49ers اگر او نمی کند, ثبت نام در جای دیگر.

انتظار 49ers به بورن دور دوم مناقصه. که اگر تیم دیگری می دهد بورن بزرگ چند سال قرارداد 49ers نمی توانیم برای مطابقت چرا که آنها از کلاه فضای سپس آنها را دریافت خواهید کرد و در دور دوم انتخاب کنید.

برخی از تیم تجارت 49ers دوم-طفیلی برای حق به بورن یک قرارداد ؟ احتمالا نه. دور دوم مناقصه باید حفظ بورن در سانتا کلارا برای یک سال دیگر.

2. در حال اجرا پشت مت Breida

پس از 2018, Breida تنها در حال اجرا پشت در NFL کردهاند توپ حداقل 275 حمل و به طور متوسط حداقل 5.2 متری در هر حمل. به علاوه او در لیگ سریعترین توپ حامل. در سال 2019 او رسیده و سرعت بالا از 22.3 کیلومتر در ساعت. تاری.

اما Breida از دست رفته سه بازی با یک آسیب مچ پا در فصل گذشته. و هنگامی که او بازگشت خرابکاری دو بار در برابر شاهین و سپس یک بار در برابر وایکینگ ها در پلی آف پس از آن او کاهش یافت و به پایین نمودار عمق. در سوپر باول, the 49ers به او صفر حمل. آنها نمی به او اعتماد یا نیاز او و یا هر دو. آنها تا به حال Raheem eagles report که در آتش و Tevin کلمن که کایل Shanahan تراست بدون قید و شرط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>