مرگ و میر در ایالات متحده رسید و در ماه مارس اوایل ماه آوریل نشان می دهد بالاتر تلفات از coronavirus

مشکل از undercounting coronavirus مرگ و میر است و نه منحصر به فرد به این بیماری همه گیر و یا به ایالات متحده است. در بسیاری از کشورها کافی تست یک مانع عمده برای درک مقیاس همه گیر.

در ایالات متحده و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند گزارش وقفه و همراه با این واقعیت است که تقریبا هر دولت ابتدا شمارش تنها مواردی که در coronavirus تایید شد از طریق یک آزمون کمک به یک تصویر ناقص از مرگ و میر در کسانی که اوایل هفته.

این NCHS به تازگی شروع به نگه داشتن خود را شمارش COVID-19 مرگ و میر جداگانه از برگه بر اساس متحده’ گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

این NCHS شمارش بر اساس گواهی مرگ تلاش برای اصلاح گزارش نشدم و شامل مواردی است که فاقد آزمایشگاه تایید coronavirus. اما حتی NCHS COVID-19 مرگ تعداد از کسانی که در اوایل هفته — 10,505 یکشنبه — تنها دو سوم از مرگ و میر بیش از حد در دانشگاه ییل برآورد.

هیچ صلاحیت شده به عنوان مهاجم به عنوان شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر در تجدید نظر در مرگ آن تعداد از کسانی که در اوایل هفته. همانطور که از شنبه این شهرستان اضافه شده بود 2,542 فتح کرد گرفته شد COVID-19 مرگ و میر به این اعداد و ارقام رانندگی کل از آن دوره تا به 5,085. به تازگی اضافه شده و مرگ و میر تقریبا به طور مساوی تقسیم بین مواردی که تایید شد از طریق آزمایشگاه تست و موارد بودند که تلقی “احتمالی” COVID-19 مرگ تنها بر اساس علائم و قرار گرفتن در معرض.

تجدید نظر آورده COVID-19 مجموع برای شهر نیویورک نزدیک به دانشگاه ییل و تحلیل برآورد 6,300 بیش از حد مرگ و میر در این دوره است.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها نیز آغاز کرده است گزارش احتمالی مرگ و میر در روزهای اخیر به طور کلی با اضافه کردن آنها را به زمان برگه به جای عموم تجدید نظر آمار و ارقام از هفته گذشته است. اکثر ایالت ها را اضافه نمی کند احتمال مرگ و میر.

دانشگاه ییل و تحلیل تخمین می زند که به استثنای شهر نیویورک حدود 1700 در بیشتر ایالت نیویورک ساکنان از انتظار نخواهد بود فوت کرده است که از مارس 4 — مراتب بیشتر از 1,022 شمارش به عنوان COVID-19 مرگ و میر.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اذعان کرد در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که دولت شمارش است “نه دقیق تعداد کل مرگ و میر در نظر من است.”

“این تعداد در حال رفتن به بالا” کومو یک دموکرات گفت. “کسانی که مرگ تنها بستری شدن در بیمارستان یا خانه سالمندان مرگ و میر. که ندارد چه نامیده می شود در خانه مرگ.”

خانواده از جزیره ساکن Adrian Sokoloff می گویند که آنها بر این باورند که او یکی از uncounted. بازنشسته صاحب یک حیوان خانگی محصولات شرکت او فقط خود را جشن گرفتند 99 تولد خود را هنگامی که او شروع به نشان دادن علائم COVID-19 در 19 مارس دخترش کارن Sokoloff گفت. خانواده اش گفت: ریه تشخیص داده و او را با COVID-19 دلیل خونتان تب و سرفه — و از آنجا که دو نفر از مراقبان حال پایین آمدن با لرز از دست داده و احساس خود را از طعم و مزه یک نشانه بارز از ویروس.

Sokoloff کودکان تصمیم گرفته بود به او را به یک بیمارستان از ترس است که او خواهد مرد وجود دارد به تنهایی. آنها نمی توانستم او را آزمایش COVID-19 در خانه.

در مارس 29, درگذشت او در خانه در شن و ماسه نقطه, نیویورک. خود گواهی فوت آمده است: “نارسایی احتقانی قلب” با توجه به دخترش.

او می گوید: مرگ پدرش باید منعکس شده در COVID-19 تلفات و ترس است که یک مصنوعی کم تعداد است که به برخی از کشورها مجوز به بازگشایی اقتصاد خود را قبل از موعد مقرر. “شما باید داده ها را به یک تصمیم گیری هوشمندانه و اگر شما در حال شمارش تعداد افرادی که از درگذشت این, سپس شما در حال ساخت تصمیم گیری هوشمندانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de