شمار کشته شدگان در مصر می رسد 21 به عنوان طوفان و جاری شدن سیل را وارد کنید 2 روز

قاهره — رعد و برق و جاری شدن سیل در سراسر مصر وارد دومین روز دوشنبه, ایجاد وقفه در زندگی روزمره در بسیاری از نقاط کشور از جمله پایتخت قاهره به عنوان تلفات افزایش به 21, مقامات گفت.

بسیاری از قربانیان در مناطق روستایی و فقیرنشین. حداقل شش فرزند مرده یا از برق گرفتگی و یا زمانی که خانه های خود را فرو بر روی آنها.

پس از باران ضربه اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه رسانه های اجتماعی شده است هولناک با تصاویر و ویدئو های نمایش آب گرفتگی جاده ها و روستاها و همچنین پر از آب آپارتمان در برخی از قاهره ثروتمندترین محله.

هرج و مرج همیشه همراه بد آب و هوا در مصر, بالا بردن سوال در مورد این کشور فقیر زیرساخت های ویران و فاضلاب و زهکشی. برای به حداقل رساندن تاثیر آب و هوای بد دولت تعطیل مدارس و به حالت تعلیق در کار در کسب و کار و ادارات دولتی پس از پیش بینی و هشدار داد از سنگین باران و جاری شدن سیل در سراسر کشور از طریق پنج شنبه.

اواخر روز پنج شنبه در قاهره سازمان آب اعلام کرد و آن را به حال تعلیق در آب خدمات به کل megacity چون heavy rain تا به حال غرق گسترده سیستم فاضلاب. روز جمعه صبح آب برگشته بود به برخی از نقاط شهر.

سیل مجبور کشور راه آهن مقامات را به حالت تعلیق قطار خدمات در سراسر کشور. قطع برق همچنین گزارش شده است که در نقاط مختلف کشور از جمله بخش هایی از قاهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de