مرگ بلومفیلد مرد در طول بازداشت و حکم قتل

مرگ یک بلومفیلد که تنفس متوقف و پس از یک مبارزه خشونت آمیز با Sonoma County sheriff نمایندگان در ماه نوامبر گذشته رد شده یک قتل در شهرستان مارین پزشکی قانونی اعلام کرد که پنج شنبه شب.

نوامبر. 27 مرگ دیوید گلن بخش ناشی از یک “رویارویی فیزیکی با اجرای قانون” با توجه به انتشار اخبار اعلام نتايج از دکتر ژوزف کوهن مارین کانتی رئیس آسیب شناس پزشکی قانونی.

کوهن به این نتیجه رسیدند که مرگ به طور مستقیم ناشی از قلبی تنفسی, سقوط, ضربه بلانت صدمات گردن خویشتن داری و با استفاده از یک تیزر.

بخش 52 درگذشت و پس از یک مبارزه به عنوان معاونین کلانتر و پلیس سباستوپول اقدام به حذف او از ماشین خود دنبال شکار کردن با سرعت بالا. مقامات آغاز پیگیری زیرا آنها به رسمیت شناخته شده بخش ماشین در حال رانندگی بود به عنوان یکی که گزارش شده بود به سرقت رفته اما پس از درگیری فیزیکی آنها آموخته که او مالک ثبت شده از ماشین.

بدن پوشیده فیلم دوربین از یک Sonoma County sheriff معاون ارائه اولین نمایش عمومی از مبارزه خشونت آمیز. این ویدئو نشان داد و سپس معاون چارلز بلانت در تلاش به جلو و بخش از خودرو توسط دست چپ خود را. مهندس فریاد که بخش کمی به او و سپس شکست Ward سر به سمت ماشین به عنوان معاون Jason کمی شوکه بخش با تیزر دو بار.

مهندس پیچیده سپس بازوی خود را در اطراف بخش گردن چه مقامات در ابتدا به عنوان یک اقدام کاروتید نگه دارید — یک بحث خویشتن داری طراحی شده برای یک فرد از دست دادن هوشیاری. معاونان و افسران حذف بخش از ماشین و دستبند او را با قرار دادن او را رو به پایین بر روی زمین است. به زودی پس از آنها متوجه شدم او نفس نمی کشد.

Sonoma County Sheriff علامت Essick اعلام کرد در ماه دسامبر است که او در خدمت اطلاع از ختم به Blount پس از دو امور داخلی محققان بررسی بخش را در مرگ بازداشت. اما مهندس استعفا از کلانتر در فوریه قبل از ختم روند تکمیل شد.

Izaak Schwaiger وکیل به نمایندگی از بخش زنان و خانواده گفت: او unsurprised که Marin County, دفتر پزشکی قانونی مشخص شد که بخش مرگ شد, قتل, اما او با انتقاد از چه مدت آن را در زمان برای پیدا کردن منتشر خواهد شد.

“به هر کسی که به تماشای این ویدئو آن خواهد بود بسیار تعجب آور است اگر از آن رد شد چیزی جز یک قتل” Schwaiger گفت.

هنوز Schwaiger و هری استرن — سان فرانسیسکو-بر اساس وکیل به نمایندگی از Blount — هر دو اشاره کرد که یک قتل لزوما حاکی از مسئولیت. قتل فقط به این معنی است که کسی فوت در دست شخص دیگری است.

Schwaiger گفت: او قصد دارد برای فایل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از بخش زنان و خانواده در برابر county, Essick و نمایندگان درگیر در Nov. 27 حادثه است.

“یک راه یا دیگری ما در حال رفتن به عدالت برای این خانواده” Schwaiger گفت. “(Ward) بود کسی که کسی را دوست و کسی که برادر.”

استرن گفت که استفاده از زور در آن روز بود “بسیار مایه تاسف است ولی قابل توجیه.”

“‘قتل’ معنی نیست یک جنایت رخ داده است” استرن گفت: در یک پیام به صورت متن. “سوال این است که آیا یا نه آنها قابل توجیه قتل و نه از جرایم مانند قتل نفس و یا قتل است. در این مورد معاون Blount استفاده از زور بود معقول و موجه تحت شرایطی.”

گزارش از شهرستان مارین, دفتر پزشکی قانونی ذکر شده چندین شرایط دیگر که کمک به دفع مرگ از جمله فشار خون بالا و آترواسکلروز بیماری های قلبی عروقی; بیماری انسدادی مزمن ریوی; پرفشاری خون ریوی و cor pulmonale و از راه دور ضربه به سر. بخش زنان و خانواده گفت: در موارد متعدد است که او رنج می برد از بیماری های ریوی و بیماری های قلبی و که او تا به حال مشکل تنفس و راه رفتن تا به حال از او با یک مستی راننده چند سال پیش.

این گزارش همچنین ذکر شده حاد متامفتامین مسمومیت مزمن و سوء مصرف مواد و بیماری های روانی به شرایط قابل توجهی است که کمک به بخش شدند.

“پس چی؟” Schwaiger گفت: در پاسخ به این پیدا کردن. “به خاطر اینکه کسی به مواد مخدر مشکل به خاطر اینکه کسی به مسائل بهداشت روان می کند که به این معنی است که آنها سزاوار به مرگ ؟ البته که نه — که پوچ است.”

Sonoma County Sheriff سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا کاهش یافته است به نظر در مارین کانتی پزشکی قانونی گزارش اما گفت در متن پیام که سانتا رزا اداره پلیس اداره تحقیقات جنایی را به بند انداخته ، پس از آن تحقیقات کامل است, Sonoma County دفتر دادستان منطقه تصمیم خواهد گرفت که آیا به پرونده اتهامات جنایی.

کلانتر را هنوز بررسی حادثه والنسیا گفت.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de