فروشنده مشاغل در معرض خطر به عنوان هولدن بسته

Jobs at Holden dealerships are under threat as General Motors closes the brand down.
آیکون دوربینمشاغل در هولدن نمایندگی در معرض خطر هستند به عنوان جنرال موتورز بسته با نام تجاری پایین.

آینده صدها شغل در سراسر هولدن 200 قوی شبکه فروش نامشخص باقی مانده پس از شرکت جنرال موتورز تصمیم به بستن این برند تا پایان سال است.

جنرال موتورز و هولدن را متعهد به همکاری نزدیک با تمام کارگران خود را ارائه سخاوتمندانه افزونگی بسته به حدود 600 کارکنان در سراسر استرالیا و نیوزیلند.

بیشتر خواهد بود رفته ژوئن.

“ما همه صدمه زدن به” هولدن موقت رئیس و مدیر عامل Kristian Aquilina گفت: در یک نامه سرگشاده منتشر شده در روزنامه ها در سراسر کشور در روز سه شنبه.

تصمیم به میان می آید ياوه فروش داخلی با تقاضا برای هولدن وسایل نقلیه پایین تقریبا 29 درصد فقط 43,176 در سال 2019 در مجموع بازار پایین فقط هشت درصد است.

جنرال موتورز متعهد به ارائه غرامت به هولدن فروشندگان اجازه می دهد تا آنها را برای انتقال به دیگر برندها یا پایین.

آنها همچنین باید این فرصت را به ادامه به عنوان اختصاص داده شده هولدن مراکز خدمات با این شرکت برای حفظ و تامین قطعات یدکی به مدت حداقل 10 سال برای 1.6 میلیون هولدن خودرو در حال حاضر در استرالیا در جاده ها.

اما با 185 رسانه های خرده فروشی در استرالیا و 31 در NZ صدها نفر از کارگران می تواند از دست دادن شغل خود را در ماه های آینده اگر فروشندگان مجبور به تعطیل.

آقای Aquilina توصیف تجاری مرگ به عنوان “عذاب آور” است اما گفت که این شرکت تا به حال تعقیب کردن “هر گزینه قابل تصور” را به نگه داشتن آن شناور است.

“هولدن همیشه جایگاه ویژه ای در توسعه کشور است. به استرالیا و نیوزیلند رشد هولدن بخشی از اتاق موتور سوخت و پرکن-که توسعه” او گفت:.

“متاسفانه همه کار سخت و استعداد هولدن, خانواده, حمایت از پدر و مادر ما شرکت جنرال موتورز و شور و شوق از ما حامیان وفادار نبوده است به اندازه کافی برای غلبه بر چالش ما است.

“ما درک می کنیم تاثیر این تصمیم بر مردم ما و مشتریان و فروشندگان و همکاران ما خواهد شد و از نزدیک با همه ذینفعان برای ارائه یک وقار و احترام گذار.”

دولت فدرال انتقاد جنرال موتورز برای ساخت آن تصمیم بدون مشورت هر چند نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد او غافلگیر شده حرکت می کند.

“استرالیا مالیات دهندگان قرار داده و میلیون ها نفر به این به شرکت های چند ملیتی و به آنها اجازه دهید که نام تجاری فقط پژمرده خود به تماشای” آقای موریسون گفت.

اما استرالیا تولید اتحادیه کارگران گفت: دولت تا به حال موفق به بازگشت تولید خودرو میباشد.

“این دولت محافظه کار … همواره حاضر به حمایت از تولید استرالیا و ما شاهد نتیجه است که با بیش از 600 شغل از دست رفته در هولدن” نماینده اتحادیه Donherra Walmsley گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>