توافق برای محافظت از ‘دیدنی’ از 3400 هکتار مزرعه خانواده در نزدیکی دریاچه سونوما

ناهموار رفت و برگشت از چشم انداز پوشا نزدیک به 3,400 هکتار همراه Rockpile جاده در نزدیکی دریاچه سونوما است به حفظ شود برای همیشه تحت $5 میلیون حفاظت معامله را نهایی این هفته است.

افزایش با شیب تند و دره های درخت پوشیده شده creeks و headwaters از Wheatfield چنگال از Gualala رودخانه Gloeckner-ترنر در مرتع پرورش احشام امکانات جنگلی ridgelines متنوع جوامع گیاهی و آرایه ای از زیستگاه های حیات وحش است که در حال حاضر خواهد شد در امان زیربخش و توسعه است.

“وجود مزایای متعدد – حفاظت از درختان, آب, حیات وحش و ملک بسیار خوش منظره و زیبا در تمام طول Rockpile جاده, بنابراین ما در حال حفظ یک منظره راهرو گفت:” لوییزا موریس کسب متخصص برای شهرستان سونوما کشاورزی حفظ و گسترش فضای منطقه است. “این واقعا بازدید در تمام چیزهایی که Ag و فضای باز می خواهد به انجام است.”

معامله با بودجه عمدتا توسط مالیات دهندگان پشتیبانی فضای باز منطقه با کمک از بخش خصوصی سونوما زمین اعتماد را فراهم خواهد کرد این منطقه با حفاظت اسایش بیش از یک بار گوسفند در مرتع پرورش احشام یک راه باریک از زمین احاطه شده توسط دیگر اراضی حفاظت شده.

معامله تضمین می کند که 29 بسته در اموال باقی خواهد ماند توسعه نیافته با ساختمان های آینده اجازه تنها در چهار حوزه در امتداد جاده ای که در آن آب و برق و دسترسی به وسیله نقلیه در حال حاضر وجود دارد موریس و سونوما زمین اعتماد حفاظت از مدیر وندی الیوت گفت.

این ترتیب همچنین اجازه می دهد تا برای 53 هکتار در حال حاضر کاشته شده در تاکستان به باقی می ماند هر چند حدود سه برابر این مقدار زمین تلقی می شود مناسب برای رشد و شراب انگور. گاو چرا ادامه خواهد داد اما هر چوب تجاری برداشت که ممکن است در غیر این صورت دنبال شده است ممنوع خواهد شد.

“این یک مکان دیدنی و جذاب — رفت و برگشت از چشم انداز و دیدگاه” الیوت گفت. “فقط در مقیاس از آن است.”

اما فراتر از آن زیبایی خیره کننده حفاظت از اموال نیز مانع فرسايش در حوزه آبخيز است که منجر به دریاچه سونوما کلیدی تامین آب در حالی که همچنین اطمینان ادامه داد: ترسیب کربن در جنگل ها و اجازه می دهد برای بیشتر حالت ارتجاعی در میان گونه های گیاهی و جانوری است که ممکن است نیاز به حرکت به عنوان آب و هوا گرم موریس و الیوت گفت.

زمین که باقی خواهد ماند در دست بخش خصوصی مناسب به یک موزاییک از حدود 40 ، 000 هکتار از اراضی حفاظت شده در مجاورت بلافصل است که کمک به حفاظت از تنوع زیستی حیات وحش دالان اجازه می دهد که حیوانات به حرکت در اطراف شمال خلیج.

معامله کمک می کند تا علاوه بر حفاظت از Gualala, رودخانه, خانه به steelhead ماهی قزل آلا و تاریخی coho salmon که هر دو در حال افتتاح در حوزه آبخيز.

“چیزی در مورد ساخت یک تفاوت در یک چشم انداز مقیاس است که فقط احساس می کند پس پاداش برای همه درگیر” الیوت گفت.

اموال متعلق شده است پس از 1970 توسط Gloeckner خانواده سباستوپول و به ارث برده بود دوقلوها راب Gloeckner و ژان ترنر در حال حاضر در 70s خود که هنوز زندگی در نزدیکی یک دیگر در سباستوپول.

هر یک دارای سه فرزند که سهم مالکیت از طریق یک شرکت مسئولیت محدود. پدر و مادر خود را در حال همکاران در Gloeckner-ترنر تاکستان با داشتن کشت انگور در مزرعه پس از اولین چرای گوسفند و بعد از آن گاو.

اموال نیز یک نقطه برای خانواده academist:: دانشجویان و تفریح و سرگرمی از یک محل به شکار و اسب سواری در طول سال.

“آن را تا به بسیاری از ارزش های شخصی” — ارزش تبدیل شده است که واضح تر با سن راب Gloeckner گفت.

او گفت: خانواده تصمیم به نزدیک شدن به فضای باز منطقه در سال 2012 منعکس تمایل به نگه داشتن مزرعه و کار در حالی که حفاظت از آن را به آینده و نگه داشتن آن در دست است.

مذاکرات در زمان سال را از طریق کار و غارت Gloeckner اعتبار شهرستان سرپرست Lynda هاپکینز با دخالت در زمانی که مذاکرات تا به حال گرفتار در سال 2017, کمک به خانواده به توافق سازش “را معامله کنند” و تنظیم county, چشم انداز, و همچنین, او گفت:.

در پایان خانواده به توافق تخفیف ارزیابی $9.5 میلیون ارزش اسایش در حدود $4.44 میلیون فضای باز منطقه گفت.

این منطقه پرداخت 4.5 میلیون دلار در حالی که سونوما زمین اعتماد ارائه شده $500,000 در شکاف بودجه نیمی از گوردون و بتی مور بنیاد و نیمی از زمین اعتماد را اهدا می کنند. سونوما آب شهرستان آژانس نیز قرار داده است در $15,000 خواهد بود و مجاز به سرب تا چهار سالانه مدرسه تورهای در اموال به آموزش دانش آموزان در مورد تاثیر کاربری اراضی بر کیفیت آب برای ماهی قزل آلا در آتش سوخت و کاهش تغییر آب و هوا یک سخنگوی آژانس گفت.

خانواده, در ضمن اجازه خواهد داشت به ادامه آن پاسداشت از زمین از جمله کشاورزی نیز به پرداخت مالیات بر املاک. خانواده با سه Gloeckner پسران در آتش و خدمات و نیز هماهنگی با کال آتش در جنگل و سوخت, مدیریت و تجویز سوزاندن.

“ما در حال گرفتن زمین های مهم حفاظت از آنجا که مالکان هنوز سرمایه گذاری در انجام آن کار” الیوت گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>