DEA agent متهم به سرقت PPE از آژانس انبار

میامی >> ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر عامل و مخابراتی متخصص در حال متهم به سرقت تجهیزات حفاظت شخصی, توالت کاغذ و دیگر لوازم از یک آژانس انبار در فلوریدا میان کمبود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اجرای قانون مقامات به اسوشیتد پرس گفت.

مقامات بودند که مجاز به بحث در مورد این مورد صحبت کرد و به AP خواست نامش فاش نشود می گویند هنوز روشن نیست که دقیقا چه مقدار از لوازم مردان در زمان و یا آنچه آنها در نظر گرفته شده را با آنها انجام دهد اما مهم بود به اندازه کافی جدی است که هر دو حالت تعلیق در آمد و عامل خواسته شد به دست بیش از تفنگ خود را در انتظار یک بررسی داخلی.

نماینده ویژه خاویر هرناندز و مخابراتی متخصص که نامش اعلام نشده فقط آخرین کارکنان DEA را با مشخصات بالا میامی میدان تقسیم به متهم به سوء.

هرناندز مشکوک است از کشیدن آرایه ای از موارد از جمله PPE کاغذ توالت و باتری از ذخیره سازی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر به گفته مقامات مخابراتی متخصص نیز در زمان مواد از انبار اما بازگشت آنها پس از یک استاد راهنما در مواجهه با او در مورد از دست رفته تامین کاغذ توالت. این روشن نیست که آیا مردان متهم اقدام با هم. این حادثه پرسش در مورد اقدامات امنیتی در DEA تسهیلات در وستون در حدود 20 مایلی غرب از فورت Lauderdale و چگونه مورد به کار گرفته شد. Broward شهرستان کلانتر دفتر گفت: آن را به حال هیچ سابقه ای از اتهامات که مقامات فدرال به جای اشاره به DEA را از مسئولیت حرفه ای برای تحقیقات داخلی.

DEA کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات. پرسید: در مورد این پرونده در مصاحبه اخیر خود اقدام DEA مدیر Uttam Dhillon گفت: AP او نمی تواند صحبت در مورد “شرایط خاص” اما که “DEA دارای بالاترین استانداردهای برای پرسنل خود را و ما قصد داریم برای حفظ آن استانداردها.”

هرناندز کاهش یافته است به نظر. خود را وکیل لوئیس Robbio گفت: این امکان وجود دارد هرناندز شده بود انتقام در برابر برای پر کردن فرصت های برابر شغلی شکایت مربوط به خود را زودتر انتقال از پورتوریکو به DEA فن آوری بخش در میامی.

“آقای هرناندز قاطعانه رد هر گونه تخلف در هر زمان در تمام زندگی خود را با DEA و یا به عنوان یک افسر در ارتش” Robbio در بیانیه ای گفت. “هر اتهامات شما ممکن است شده اند گفت: در مورد شایعات و کنایه و نه بر اساس حقایق است.”

DEA میامی زمینه کار شده است را دو رسوایی در چند ماه گذشته به تنهایی.

دادستان فدرال به تازگی به اتهام سابق standout DEA agent خوزه Irizarry با توطئه به شستن پول با یک کارتل مواد مخدر کلمبیایی او قرار بود به مبارزه با. Irizarry برنامه ریزی شده است برای محاکمه در ماه اوت در تمپا.

محققان همچنین wiretapped بازنشسته DEA سرپرست از همان دفتر در سال گذشته به عنوان بخشی از یک تحقیق که آیا حساس مورد اطلاعات به بیرون درز شد به وکیل مظنون به قاچاق مواد مخدر در کلمبیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de