د کمپو لذت بستگی به اواخر عجله

Aiden De Campo drives American Delight to the front in the straight tonight.
آیکون دوربینآیدن De Campo دیسک های آمریکایی لذت به جلو مستقیم امشب. اعتبار: همیلتون سازندگان محتوا

ظهور چهار ساله آمریکایی لذت را هدف $125,000 مادیان کلاسیک (2536m) پس از نمایش درخشان شتاب به پیروزی گلاستر پارک اصلی مسابقه امشب است.

خلیج رانده شده توسط کاپل مربی-reinsman Aiden د کمپو و با شروع در $2.65 گل با 1:57.6 رای در $30,000 لوئیس Fillies و مادیان’ سرعت (2130m).

او به دقت تنزل مندی جوآن (8 دلار) و مورد علاقه رقص با ماخ ($2.40) به جزئی دادن.

آمریکا لذت بود coasting هافبک قبل از رها کردن یک رعد و برق حرکت در 1000m. رانندگان از رهبران رقص با ماخ و مندی جوآن بودند گرفتار کردن گارد آمریکایی به عنوان لذت pounced به رفت و برگشت روشن است.

“هنگامی که ما در زمان خاموش من فکر کردم او را با عجله به جلو به خارج یکی از رهبران” د کمپو گفت. “اما او از کار اخراج شد و متهم به جلو برداشت و آنچه که تبدیل به یک برنده ،

Aiden De Campo
آیکون دوربینآیدن کامپو د اعتبار: همیلتون سازندگان محتوا

پیروزی به اتمام ویژگی های رویداد hat-trick برای De Campo, که همچنین بریده $50,000 شهر پرت جام و $50,000 فرماندار جام پیروزی با Handsandwheels در دو هفته گذشته.

اتصالات امریکایی, لذت, که متعلق به سندیکای گفت: شب گذشته او را در دراز مدت ماموریت خواهد بود که مادیان کلاسیک در گلاستر پارک در ماه دسامبر.

Shannon Suvaljko leads on Son Of A Tiger on the way to winning the $20,000 Perth Plasterboard Centre Pace (2130m) tonight.
آیکون دوربینشانون Suvaljko آگهی در یک ببر در راه به پیروزی $20,000 پرت گچ تخته مرکز سرعت (2130m) امشب. اعتبار: همیلتون سازندگان محتوا

قبلا در امشب جلسه reinsman شانون Suvaljko پیش بینی یک ببر می تواند بهبود قابل توجهی در عملکرد خود به پیروزی $20,000 پرت گچ تخته مرکز سرعت (2130m).

این Matthew Scott-آموزش gelding, a $2.80 مورد علاقه تنظیم سرعت و دارای 1:58 به ضرب و شتم دالی اکسپرس (6 دلار) توسط 1.4 m. لمس موفقیت (17 دلار) زد یک سوم است.

“پسر یک ببر به پایان رسید آن را خاموش و پس از پیشرو امشب” Suvaljko گفت. “اما او می تواند حتی بهتر از زمانی که فرصتی برای نشستن و با حداکثر سرعت دویدن.

“اگر او برنده نرتهم جام بیش از 2500m دو شروع می شود پیش او کوتاه تر مسابقه است.”

Reinsman Shannon Suvaljko soaks up victory tonight on Son Of A Tiger.
آیکون دوربینReinsman شانون Suvaljko کمپرس آب پیروزی امشب در یک ببر. اعتبار: همیلتون سازندگان محتوا

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>