DBEDT و سنا کمیته ارتباطات تعطیل در میان اتهامات آزار

یک جلسه در مورد نحوه بازگشایی هاوایی اقتصاد لغو شد امروز با توجه به در حال تحول و شکاف بین برخی از اعضای کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 و سر از وزارت امور خارجه از کسب و کار و توسعه اقتصادی و گردشگری.

DBEDT مدیر مایک مک کارتنی در زنجان به ارائه یک توسعه مجدد اقتصادی طرح همراه با حدود نه سر گروه خود را تحت سازمان چتر. اما فقط بعد از 1 بعد از ظهر جلسه قرار بود برای شروع McCartney ارسال یک ایمیل به رئیس جمهور مجلس سنا ران Kouchi درخواست او برای به تعویق انداختن DBEDT ظاهر.

مک کارتنی مطلع Kouchi که او تشکیل پرونده شکایت تحت حکومت 72 برابر سن. داناون Dela Cruz و بهداشت ، گلن Wakai “برای نقض تحت عنوان 10 از دولت در امور اجرایی سیاست و روش و قاعده 81 سنا قوانین است.”

“لطفا می دانم که من هستم (و کل DBEDT Ohana) آماده و به طور کامل متعهد و مشتاق به شرکت در سیاست و فرایند ساخت — مانند جلسات — اما تنها زمانی که من (به عنوان مدیر) می توانید مطمئن باشید که DBEDT کارکنان دیگر نمی خواهد در معرض اذیت و آزار و ارعاب و تهدید که باید با ایجاد یک محیط خصمانه کار” مک کارتنی ” در ایمیل.

Kouchi را بلافاصله بازگشت یک تماس به Star-Advertiser.

Dela Cruz که ریاست کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 و سنا راه و روش کمیته گفت که او blindsided توسط McCartney تصمیم و دیده نشده از ارجاع شکایت.

Dela Cruz گفت: کمیته مجلس سنا خواسته دولت دادستان کل کلر Connors امروز برای کمک به تسهیل آینده جلسه توجیهی با DBEDT.

“ما نیاز به DBEDT اطلاعات به طوری که ما می تواند حرکت کند اقتصاد رو به جلو است. گردشگری نیست برای رفتن به نوش دارو آن را یک بار بود. ما باید به تنوع بخشیدن به اقتصاد و شروع به ایجاد شغل” او گفت:. “ما باید بیش از 220000 نفر بیکار است. اگر ما نمی تواند آنها را به کار اقتصاددانان می گویند که ما می تواند از دست دادن 25,000 ساکنان. اگر ما می خواهیم برای تغییر مسیر از آنچه که این اقتصاددانان می گویند ما نیاز به اقدام است.”

مک کارتنی گفت DBEDT دولت بهبود اقتصادی پیش نویس استراتژی طرح شده در DBEDT سایت و به اشتراک گذاشته شده با سنا قبل از 1 بعد از ظهر امروز.

“ما در حال انتظار برای اطمینان بیشتر از سنا رهبری در مورد بهترین حرکت رو به جلو در امن و تحمل محیط زیست که در آن همه کارکنان درمان حرفه ای و احترام پس از سنا ضد آزار و اذیت سیاست” مک کارتنی در بیانیه ای گفت.

Kouchi را بلافاصله تماس بازگشت از Honolulu Star-Advertiser.

Dela Cruz گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد مک کارتنی به دلیل شکایت او نیست آن دیده می شود. او گفت: نه مک کارتنی و نه هیچ دیگر DBEDT کارکنان آگاه بود او را از هر گونه مسائل برجسته یا نه.

سنا کمیته بررسی لغو شد در اوایل این هفته در رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را درخواست Dela Cruz گفت. این کمیته که مجاز شد از طریق یک قطعنامه تصویب شده توسط سنا در آخرین روز از آخرین جلسه داد و نمایندگان مجلس با قدرت به استفاده از احضاریه برای وادار کردن مردم به ارائه آنها را با شهادت.

سناتور. شارون Moriwaki گفت که او “floored” که McCartney حاضر اجازه می دهد تا DBEDT کارکنان به شرکت در این جلسه و نا امید شده بود که “ما ایستاده بود تا برای بار دوم.”

مک کارتنی نیز حاضر اجازه می دهد تا کارکنان خود را به شرکت در یک مارس 21 در جلسه مشترک مجلس سنا راه و روش کمیته سنا و مجلس کمیته انرژی در توسعه اقتصادی و گردشگری است.

“من شنبه از طریق جلسات و چیزی دیده نمی خواهد بود که “نسل کشی” یا ” آزار و اذیت,'” Moriwaki گفت. “(مایک مک کارتنی) داده نشده است, و ما در موارد خاص که در آن چنین چیزهایی رخ داده است. اگر او تا به حال, من می خواهم بیشتر احساس موظف به آن نگاه کنید. اما او هنوز این کار را نکرده چیزی شبیه به آن, بنابراین من احساس می کنم که او را به رسم یک خط در شن و ماسه که در آن باید وجود داشته باشد یکی است.”

قانونگذاران دولت امیدوار بود به تماس DBEDT در طول آن جلسه به طرح یک برنامه شروع به جایگزینی گردشگری شغل. به جای مک کارتنی با استفاده از زمان خود را به متهم ناشناس سناتور ایجاد خصمانه محل کار.

مک کارتنی گفت: پیش نویس DBEDT بهبود اقتصادی طرح نیز در دسترس ساخته شده قبلی برای شنیدن on May 21 بود که به تعویق افتاد, او گفت:.

Wakai رئیس کمیته مجلس سنا در انرژی و توسعه اقتصادی و گردشگری گفت: او باقی می ماند و نا امید در McCartney تصمیم خود را اجازه می دهد کارکنان به کار با کمیته مجلس سنا به سمت هاوایی را بهبود اقتصادی.

مک کارتنی که قبلا به نام Wakai در مجلس سنا شکایت در اوایل این سال است. اما مجلس سنا را منتشر کرده است که تحقیقات.

“من برای پیدا کردن آن بسیار ناامید کننده است که ما نمی توانیم به گذشته تفاوتهای فردی. وقایع امروز نشان می دهد که آن را واقعا نمی گاو بین خودم و مایک مک کارتنی — این گوشت گاو بین او و مقننه. او نمیخواهد به پرسش و پاسخ در مورد بهبود اقتصادی” Wakai گفت.

در سال گذشته Wakai و Dela Cruz میان 11 سناتور که نقل مکان کرد و نه تایید Ige را نامزدی McCartney به سر DBEDT. اما شش سنا اعضای کمیته در میان 14 که پشتیبانی مک کارتنی نامزدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>