دیتونا 500 به تعویق افتاد تا جمعه به دلیل بارش باران

نسکار تیم به طور کلی آماده برای هر گونه احتمالی از تعویض موتور به مداخله فلزی بر روی یک ماشین. اما روز یکشنبه همه آنها مورد ضرب و شتم توسط یکی از چیزهایی که آنها نمی توانند کنترل آب و هوا.

پس از 20 دور که شامل دو تاخیر باران مسابقه متوقف شد و به پایان خواهد رسید و روز دوشنبه در 1:05 pm PST در کانال 11.

این اولین بار است که مسابقه رفته و برای بار دوم بعد از سال 2012 به دلیل آب و هوا ، آن مسابقه به یاد ماندنی تر بود به دامان 160 روز دوشنبه زمانی که خوان پابلو مونتویا کنترل خود را از دست ماشین و ضربه جت خشک کن که اسپری سوخت در این دوره و آتش گرفت. هیچ کس صدمه دیده بود اما آن را ناشی از دو ساعت تاخیر به عنوان آنها سعی در تعمیر این مسیر است.

در سال 2009 در مسابقه قطع شد و به 160 از 200 دور به دلیل بارش باران. یک مسابقه برای رفتن حداقل 100 دور یا 250 مایل آن را به صورت رسمی. روز دوشنبه از سر گیری خواهد شد با همان نظم در حال اجرا به عنوان زمانی که مسابقه متوقف شد.

مسابقه آغاز شده و پس از 45 دقیقه تاخیر با توجه به نور باران. مسابقه اتومبیل مجهز به برف پاک کن شیشه جلو و لاستیک هیچ کشش و یا آج و این امر می تواند خطرناک برای مسابقه. علاوه بر این حتی زمانی که باران متوقف می شود, آن طول می کشد زمان طولانی برای خشک کردن آهنگ.

زمانی که مسابقه شروع قطب نگهدار ریکی Stenhouse جونیور رفت و به این منجر شد و در حال اجرا خارج مقابل خود را در یک شورلت در حالی که پنج فورد — جوی afton wagner, Aric Almirola, Ryan Newman, Kevin Hoffman and Brad Keselowski — صف پشت سر رهبران.

بدون هیچ تغییری وجود دارد که احتیاط بیرون آمد و به دلیل بارش باران در نوبت 1 و 2 که به سرعت احاطه کل آهنگ. وجود دارد 2-ساعت و 10 دقیقه تاخیر قبل از پایان مسابقه به تعویق افتاد تا دوشنبه.

پس از دو ساعت وجود دارد که امیدواریم در این مسابقه از سر گرفته خواهد شد و رانندگان شد به نام بازگشت به ماشین خود را. این تفکر بود چند دور می تواند اجرا تحت احتیاط قبل از مسابقه رزومه آنها نزدیک به 100 دامان خوانده شده را علامت. اما باران آغاز شده و در 2 نوبت و به سرعت سنتی موسمی مانند فلوریدا بارانى حذف هر گونه شانس از سرگیری این مسابقه در روز یکشنبه.

جمعیت بود که تخمین زده می شود بیش از 150 ، 000 و این انتظار می رود که بیش از نیمی از آن خواهد بود برای روز دوشنبه نتیجه گیری.

مسابقه طرفداران شناخته شده به قوی جمهوریخواهان و جمعیت تا به حال یک واکنش قوی زمانی که یک نیروی هوایی انجام یک پرواز در طول مسیر فرود در نزدیکی شهر ساحلی دایتونای فرودگاه بین المللی.

حدود 45 دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده از مسابقه در 3:15 p. m. EST تهمت تحویل 3 دقیقه و 45 گفتار دوم سنگین, خدا, خانواده و کشور است. او به دنبال در یادداشت با Melania Trump در کنار او. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ملاقات خصوصی با چند درایور.

خورشید هنوز درخشان که او به اتمام وظایف grand marshal با عبارت “آقایان شروع موتورهای خود را.” او در یک منطقه امن درست کردن جاده گودال کمی دور از اتومبیل های عادی محل. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس پیوست رژه ریاست جمهوری و امنیتی اتومبیل و به دامان اطراف پایین آهنگ قبل از خروج از مسابقه سطح.

تهمت نمی بینم هر مسابقه قبل از خروج در نیروی هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>