روز بعد از بازی بیس بال در کوچه بن بست با بازیکنان

“من به او گفتم 70 بازی بود که به سادگی غیر ممکن است با توجه به تقویم و وضعیت سلامت و او رفت جلوتر و ساخته شده است که پیشنهاد به هر حال” مانفرد گفت.

هر دو MLB و اتحادیه پیشنهاد شروع فصل در جولای 19 و بازیکنان گفت که باید تا پایان سپتامبر. 30 سه روز بعد از مدیریت. به نقل از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, MLB نمی خواهید به گسترش بازی عمیق تر به پاییز.

“دکتر Fauci وجود دارد به ما می گوید که فوتبال باید در قرنطینه. دو نفر دیگر ورزشی در حال بازی در یک قرنطینه” مانفرد گفت: با اشاره به برنامه ریزی برای NBA و NHL. “ما بچه ها می خواهم به چیزی برای انجام با آن. شماره 2 Fauci می گوید: ما نباید بازی در ماه اکتبر و پیشنهاد خود را اندیشد طول این فصل است.”

MLB نیز نمی خواهند به دسته بازی های بیشتر به همان دوره زمانی.

“ما به آنها گفتم ما در حال بازی نیست doubleheaders” مانفرد گفت. “بهداشت عمومی ما بچه ها به ما بگویید که شما باید قرار نیست مردم هم که برای تعداد ساعت در روز است. آن را امن نیست. اما آنها فقط به خاطر نادیده گرفتن آن چیزهایی است.”

بیس postseason خواهد گسترش از 10 تیم به 16 سال و دو وحشی-بازی های کارت می خواهد تبدیل به هشت بهترین-از-سه سری. که می تواند حداقل 14 جدید بازی حذفی که پخش حقوق می تواند به فروش می رسد و MLB خواهد باید این گزینه از 14 یا 16 postseason تیم در 2021.

مانفرد گفت: MLB می دهد اضافی پلی آف بازی ها به پخش همکاران به صورت رایگان در این سال را برای کوتاه فصل به طور منظم و MLB خواهد فروش بازی برای 2021. بازیکنان پیشنهادی آنها تقسیم پخش درآمد 50-50 از اضافی 2021 بازی. که یک تغییر در موضع یک اتحادیه است که صبورانه مقاومت های درآمد به دلیل ترس آن را تبدیل به یک گام به سمت یک کلاه حقوق و دستمزد سیستم.

بازیکنان همچنین اجازه می دهد MLB به حرکت postseason بازی ها در این سال به خنثی سایت اگر نیاز به دلیل coronavirus.

هر دو طرف را گسترش استفاده از hitter وظیفه تعیین شده به بازی های مربوط به ملی تیم های لیگ.

مالیات لوکس خواهد بود معلق برای سال 2020 که با 70-بازی برنامه پروژه برای نجات Yankees $9.95 میلیون هوستون $1.52 میلیون داجرز $506,000 و توله $135,000. در 60 بازی ها, نیویورک پیش بینی شده است برای صرفه جویی در $8.5 میلیون آستروس $1.3 میلیون داجرز $434,000 و توله $116,000.

بازیکنان با به اصطلاح تقسیم قرارداد که پرداخت می شود در کاهش نرخ حقوق و دستمزد در هنگام ارسال به جزئی لیگ را به بازپرداخت پیشبرد آنها در حال حاضر دریافت: $16,500 30.000 دلار یا $60,000 بسته به نوع قرارداد خود را برای یک مجموع از حدود 33 میلیون نفر است.

MLB خواهد کمک 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی طرح از بودجه مورد نیاز است در این سال برای رفاه طرح استفاده می شود برای مزایای بهداشت و درمان.

بازیکنان اجازه می دهد 50 میلیون دلار برای انتقال به کمیساریای اختیاری صندوق بین المللی مالیاتی صندوق های جمع آوری شده از تیم های است که بیش از خود جایزه امضای استخر.

به عنوان بخشی از یک معامله هر دو طرف خواهد صرف ادعا می کند در برابر هر یک از دیگر. MLB حق دارد به طور یک جانبه به مجموعه ای از برنامه اما بدون یک معامله را به خطر شکایت جلسات و احتمالا خسارت.

“ما می خواهم به بازی. ما می خواهیم برای رسیدن به یک توافق” مانفرد گفت. “ما متعهد به انجام هر کاری که لازم است برای پیدا کردن یک راه برای بازی امیدوارم با توافق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>