بعد 2 از پیش نویس NFL سنگین در گیرنده های نور در quarterbacks

زمین و گرفتن.

در حالی که تنها یک کارفرمایی اوکلاهما را Jalen لطمه می زند گرفته شده بود در دومین روز از پیش نویس NFL امروز بچه ها که در مسافت عبور همه جا بودند.

شروع با بالا دو انتخاب در روز 2 — Clemson توپ را روی گوه و هیگگینس به سینسیناتی و کالیفرنیای جنوبی مایکل پیتمن به ایندیاناپولیس — هفت wideouts پیش نویس شد در دور دوم. اضافه کردن که به شش که رفت و در جلسه افتتاحیه و آن را تنظیم NFL ضبط از طریق دو دور.

هیچ بازیکن با هاوایی شد — از جمله Kahuku آلوم Bradlee Anae یوتا و Leilehua آلوم Netane Muti فرزنو امور خارجه — برداشت شد.

سه گیرنده انتخاب شدند در دور سوم شد تیم های در حال اجرا از چشم انداز?

“مهم نیست که شما کارفرمایی است که شما می خواهید او را به عنوان بسیاری از سلاح های که ممکن است” Bengals مربی زک تیلور گفت. “بسیاری از جرائم کسانی که سلاح در اختیار خود دارد.”

بله, NFL, این روزها ساخته شده است در عبور از جرائم. این پیش نویس با لود فوق العاده تصویب فو. بسیاری از تیم ها هم هیگینز و پیتمن امتیاز به عنوان بالا-32 استعداد.

بنابراین سینسیناتی شرکت برگزار شد در بالای دور دوم با گرفتن Higgins به گرفتن جو نقب زدن می گذرد. این جفت ارز کار می کرد با هم به سمت این پیش نویس است.

و هیگگینس idolizes Bengals ستاره گیرنده A. J. سبز.

“من در واقع مدل بازی من پس از او” هیگینز گفت. “مرد آن دیوانه. من فقط صحبت کردن در مورد این دوست خوب من — من می تواند در نهایت با Bengals و هم تیمی اش یک روز. در حال حاضر که این لحظه ای است که در اینجا آن را حقیقی.”

در علاوه بر این به پیدا کردن آنچه که آنها امید خود را حق رای دادن کارفرمایی در LSU را نقب زدن با انتخاب اول کلی این Bengals (2-14 فصل گذشته) اضافه شده یک تهدید است که می تواند دیدنی و جذاب دریافت.

پیتمن خود را طول می کشد 6-پا-4, 224-پوند قاب به ایندیاناپولیس. بارگیریها تا به حال هیچ اول طفیلی و آنها به سرعت به جدید کارفرمایی فیلیپ رودخانه ها یک هدف در پیتمن که پدر همچنین در NFL.

“من فکر می کنم آنها به من در تاثیر را در حال حاضر و آنها را به فیلیپ رودخانه ها که من فکر می کنم یک Hall of Famer,” پیتمن گفت. “من خوشحالم من برای شروع با یک سالن از شهرت کارفرمایی.”

لطمه می زند و زخم در فیلادلفیا است که تاسیس QB در کرسن سیتی Wentz. اما عقاب تصور با استفاده از لطمه می زند که در آلاباما قبل از اینکه مورد ضرب و شتم به عنوان استارتر توسط توا Tagolvailoa.

“ما همیشه در حال رفتن به در مورد QB موقعیت” عقاب پیش نویس رئیس Howie Roseman گفت. “این مهم ترین موقعیت در ورزش است. … ما فکر می کنم Jalen باور نکردنی تیمی است.

“ما اعتقاد داریم کارسون ما را به بعدی ما قهرمانی. … ما کارفرمایی توسعه دهندگان است.”

بنابراین SEC که از روی صدق و صفا توسعه هر نوع بازیکن. از طریق 106 انتخاب 40 آمد از آن کنفرانس — به مراتب بیشتر از قبلی بالا است. در واقع 40 برای یک کنفرانس از طریق چهار دور شد رکورد قبلی.

قهرمان ملی LSU تا به حال 10 تساوی 2016 ایالتی اوهایو ضبط از طریق سه دور در حالی که چندساله قدرت آلاباما اضافه شده نه.

دو موقعیت به سختی و یا نه در همه خطاب در دور اول برخی از توجه به طور مستقیم پس از هیگینز و پیتمن انتخاب شدند. گرجستان D’Andre سویفت دوم شد در حال اجرا به عقب انتخاب شده توسط دیترویت. LSU را کلاید ادواردز-Helaire تنها RB که رفت در دور باز گذشته به سوپر جام قهرمانان کانزاس سیتی است.

سویفت پویا بازیساز بر خلاف هر کسی شیرها تا به حال در backfield در سال — شاید پس Hall of Famer بری سندرز که بازنشسته شد در سال 1998 است.

چهار پشت در حال اجرا رفت و در دور.

ایمنی نادیده گرفته شد در روز پنج شنبه اما بلافاصله خطاب شد توسط غول در دور 2 با آلاباما خاویر میشن. نیویورک ثانویه شده و به یک غربال است.

“او نیز که توانایی کارفرمایی در پایان به یک تماس گیرنده سیگنال برای دفاع” مربی جو قاضی گفت. “او متناسب با قالب های هوشمند, سخت, اساسا مرد صدای ما به دنبال ساخت با.”

New England در نهایت ظاهر با 37 کلی نقطه پس از معاملات از دور اول. مربی لایحه Belichick بود هیچ جا در چشم — سگ خود را به نظر می رسد منینگ لپ تاپ خود را — به عنوان وطن پرستان را انتخاب Kyle Dugger ایمنی از بخش دوم لنوار-Rhyne. Dugger نه تنها اولین بازیکن در FBS انتخاب شود اما تنها دوم از یک قدرت غیر پنج کنفرانس. ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق که رفت 26th کلی به Green Bay دیگر بود.

پس از یک رکورد 15 از 32 بازیکن در دور اول آمد از کنفرانس جنوب شرقی یکی دیگر از 10 ثانیه بازیکنان آمد کردن هیئت مدیره در دور 2. و نه از جمله لطمه می زند که منتقل شده به 12 برای آخر فصل.

تیم های دیگر ساخت اولیه خود را انتخاب شب جمعه دیدم:

— TCU دفاعی مقابله با راس Blacklock رفتن به هوستون;

— شیکاگو اضافه کردن 10 تنگ پایان به فهرستی از آن در کول Kmet نوتردام;

— یکی دیگر از ایرلندی بازیکن wideout تعقیب Claypool یک کانادایی به پیتزبورگ;

— ایالت فلوریدا در طب مکمل و جایگزین Akers به قوچ که تا به حال منتشر شده خود را standout در حال اجرا پشت تاد Gurley ماه گذشته با Gurley رویه در آتلانتا;

— بوفالو اضافه کردن به یک در حال حاضر دفاع جامد با آیووا پایان A. J. Epenesa یکی از بزرگ ده را برجسته مدافعان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de