دیویس شروع کند برای یک; rookie ماشین تاثیر گذار در مدت زمان محدود

مسا — هر بازیکن در (در حال حاضر بسته) اوکلند در این محل باشگاه وانجمن است بریده متفاوت اعداد در خفاش ها و نوبت. آسیب های کهنه وضعیت و موقعیت نژادها به طور معمول می تواند تعیین می کند که.

این یک را از دست داده و کثیف بازی 4-2 به Kansas City Royals در روز سه شنبه در Hohokam ورزشگاه. برنده و ضرر و زیان خیلی مهم نیست اما می تواند برخی از چشم انداز که در آن برخی از تاسیس دوره نقاهت و رو به رشد بازیکنان پایه با کمتر از دو هفته باقی مانده در لیگ کاکتوس.

Khris دیویس: این یک را تعیین نكند افزایش انتظارات تعیین شده توسط بالا نوار او مجموعه ای برای خود در چند فصل اول در اوکلند. آمار 42, 43, سپس 48 خانه اجرا می شود در سه فصل راست و طرفداران مطمئنا به دنبال بیشتر از همان. و تا حد معینی دیویس می کند بیش از حد. بنابراین 27-صفحه اصلی-اجرای .220-میانگین 2019 التماس برای جستن به عقب.

دیویس’ اولین whiffs 2020 آمد به آرامی به عنوان او در برخورد با آسیب گوساله. و در 17 در خفاش دیویس 8 strikeouts و 3 بازدید و هیچ صفحه اصلی اجرا می شود. سه نفر از کسانی که strikeouts آمد در بازی روز سه شنبه برابر Royals.

“هنگامی که ما یک کمی عمیق تر او شروع به حرکت خفاش بهتر” مدیر باب ملوین گفت: در روز سه شنبه. اعداد ممکن است بگویید نه کامل داستان. دیویس تا به حال چند بازی که در آن او خود را Davis-مانند تماس بگیرید.

مایک Fiers: Fiers اجازه دو به دست آورده قابل اجرا بر روی پنج بازدید, از جمله نیکی لوپز, صفحه اصلی اجرا کنید. او زده از سه راه می رفت و یک.

از همه مهمتر ممکن است که او “احساس خوب” پس از پرتاب 71 رزین در پنج نوبت — هدف خود را از این شروع شد به رسیدن به حدود 75 رزین. از 71 رزین های او انداخت و 54 ثبت نام به عنوان اعتصاب.

سفر ژاپن-کوتاه بهار سال گذشته با عجله پیشرفت خود را در سال 2019 اما او در یک سرعت راحت و در حال حاضر فقط در مورد آماده برای فصل.

“بسیاری از حملات با تمام رزین این چیزی است که شما می خواهید برای دیدن در حال حاضر” ملوین گفت. “آنها در حال گرفتن یک کمی احساس بهتر در این نقطه در زمان خود را برای اعتصاب. خود را انداخت مار برای یک اعتصاب را تغییر دهید تا برش. بسیار مشابه نسبت به زمان گذشته است.”

Fiers شده است به آرامی یکپارچه خود را از نوار لغزنده را به مجموعه خود بیش از حد. او کشویی به بیرون درز کردم و زدم بیرون از پارک در گذشته خود را شروع و در برابر Cincinnati Reds در اوندیل. اما او میل به پیشرفت او ساخته شده در آن است.

“من می توانید آن را مانند من انجام هر زمین” Fiers گفت. “تلاش برای گرفتن برخی از خاموش و آن را به حرکت بیشتر است. که چقدر من پرتاب. آن را قطعا یک فرآیند یادگیری است. من احساس می کنم باید درک خوبی از آن, پس از آن فقط در مورد پرتاب آن بیشتر است.”

Vimael ماشین آلات: این یک قانون 5 انتخاب کنید متناسب با یک قالب در یک حس.

نه قدرت-hitter قالب که laces بینی یک ترکیب تیم آمده نفسه. ماشین دارای زمین زیر کشت دفاعی تطبیق پذیری است که جفت با بشقاب جامد نظم و انضباط. توپ دیدار خفاش بسیار کمی با ماشین این بهار — او 10 بازدید در 30 در خفاش ها با شش strikeouts و شش راه می رود. او را ضربه اما او را مجبور به بازدید از راه های دیگر و تولید قابل توجه در خفاش.

او ضربه خرج کردن-آمار تنها در روز سه شنبه یکی دیگر از راه های که در آن ماشین نشان داده است که محدود در خفاش ها در لیگ های بزرگ ممکن است تاثیر منفی سهم خود را در صفحه. ماشین نیست میله میله برای گرفتن سهم شروع می شود در هر موقعیت, اما می تواند یک کلید بت و دستکش زمین که در 26 نقطه فهرستی.

“اگر او در این تیم آن را به یک تن در-خفاش” ملوین گفت. “حداقل برای شروع است. شما در حال رفتن به قادر به آمدن به نیمکت ؟ شما در حال رفتن به قادر به خرج کردن ضربه و نوسان خفاش بدون گرفتن مداوم در خفاش ها به طور بالقوه? او را نشان او می تواند انجام دقیقا همان است که.”

استفان Piscotty: این یک outfielder در روان مارپیچی در اینجا در مسا. در حال حاضر, اما قادر به بازی تنها با یک دنده آسیب پایدار این زمستان.

“من احساس می کنم در هشت ماه همیشگی چرخه صدمه دیده است. آن را بسیار خسته کننده” Piscotty گفت. “اما من در تلاش برای نگه داشتن یک نگرش مثبت است. من خوشحالم که این اتفاق می افتد در حال حاضر و نه بعد از آن در طول تمدید postseason اجرا شود.”

هیچ جدول زمانی برای Piscotty بازگشت, او گفت:, و او شده است تعطیل از بیس بال فعالیت است. این آسیب ترکیبات با یک پیچ خوردگی زانو راست و راست مچ پا پیچ خوردگی outfielder پایدار در فصل گذشته. صدمات کنار او برای بسیاری از فصل نگه داشته و او را از کارت های وحشی فهرست.

او احساس بزنید دیوانه به حداقل می گویند.

“ذهن در حال چرخش است که چگونه من احساس” Piscotty گفت. “من فقط در تلاش برای اعتماد ما مربیان و پزشکان. آنها به من چراغ سبز هنگامی که آن را در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de