دیوید شاپیرو: رهبران محلی را “Hokey Pokey’ مسیر به COVID کنترل

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

این یکشنبه گذشته در ماه جولای و زمان به “فلاش بک” در ماه است خبری که خوشحال و confused:

>> رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige منحرف اتهامات waffling در تاخیر در بازگشایی هاوایی گردشگری دفاع از خود تصمیم گیری به عنوان مشورتی. او قرار می دهد و پای راست خود را در او می کشد و پای راست خود را از او قرار می دهد و پای راست خود را و حرکت آن را همه چیز در مورد …

>> Ige گفت: او ایده های برای بسته شدن دولت 2.3 میلیارد دلار کسری بودجه ناشی از کروناویروس جدید. امیدوار کننده ترین است GoFundMe صفحه برای هاوایی.

>> وزارت امور خارجه بهداشت ، داناون Dela Cruz سوال فرماندار در اولویت خروج از شهرستانهای استان به اجرا COVID-19 ایمنی. سخنرانی در اولویت ميانگين تعداد زیادی از قانونگذاران که به کارگر 150 میلیون دلار در پرداخت افزایش حقوق در بودجه, سقوط.

>> برگ برنده دولت تلاش برای سرنگونی هاوایی بازدید کننده قرنطینه اخراج شد هونولولو, ایالات متحده منطقه قاضی جیل Otake که منصوب شد توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او به دادگاه تجدید نظر ارسال توسط پلیس مخفی در دنده نبرد.

>> پس از موعظه های اجتماعی فاصله شهردار کرک کالدول حمایت “باز خیابان Kalakaua” حوادث که در آن صدها نفر از مردم — بسیاری از بدون ماسک — شلوغ Waikiki. او امیدوار به شکست COVID توسط super-گسترش نفاق.

>> کهنه کار جمهوری Mufi Hannemann بور Hanabusa و Kym کاج حمله تازه وارد نامزدهای کیت Amemiya و غنی Blangiardi در شهرداری بحث و استدلال اثبات نشده رهبران موفق خواهد شد در یک بحران. شما می دانید که ما در مشکل در هنگام انتخاب ما ثابت کرده شکست و یا اثبات نشده شکست.

>> سیاسی خودی مطمئن نیستید چگونه هاوایی برای اولین بار تمام الکترونیکی انتخابات را تحت تاثیر قرار Aug. 8 اولیه انتخابات مشارکت مردم است. آنها نگران ما اکثریت nonvoters را اشتباه گرفته و به طور تصادفی به رای دادن.

>> قانونگذاران ایالتی به طور گسترده ای در کمک به مبارزات همکار قانونگذاران. ما مقامات منتخب آنقدر غنی از خرید با منافع خاص است که آنها هم اکنون می توانید استطاعت به خرید خود را به سیاستمداران است.

>> وزارت آموزش و پرورش بررسی نشان داد 70 درصد از کودکان آموخته “بسیار کمتر” یا “تا حدودی کمتر” در مدارس shutdown. این داستان واقعی است و 30 درصد که آموخته ،

>> هاوایی ورشکستگی رسید و 22 درصد در گیر با نیمی از خانواده های مبتلا به افت قابل ملاحظه در درآمد و قادر به پرداخت صورتحساب. من مطمئن هستم که آنها خوشحال به رنج می برند کمی بیشتر به کارگران می تواند پرداخت را افزایش می دهد.

>> برادر جوان می خواهد یک 30% افزایش نرخ برای interisland محموله سرزنش بیماری همه گیر. با درآمد بیشتر از آن می توانید استطاعت دنده غواصی برای بازیابی ظروف خود را از پایین هیلو بای.

و نقل قول از ماه … از کالدول در نیمه شب نوار مقررات منع رفت و آمد: “ما باور داریم که مردم به آنها آویزان در اطراف یک بار برای یک دوره طولانی از زمان و نوشیدن الکل آنها بیشتر سهل انگاری در اعمال خود است و بنابراین ما باید نمونه هایی است که ما نمی خواهید برای دیدن.” من تعظیم به تخصص کسی که می خواستم برای باز کردن یک نوار در Ala Moana پارک به طوری که او می تواند لذت بردن از کوکتل با غروب.


رسیدن به دیوید شاپیرو در [email protected]


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>