دیوید شاپیرو: ما نمی توانیم پیدا کردن چیزهای بزرگتر از ماسک صورت برای مبارزه با بیش از?

سیاسی و فرهنگی جنگ بیش پوشیدن ماسک صورت برای دفع coronavirus بیشتر مخدوش روز به روز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن آغاز شده توسط امتناع از پوشیدن ماسک خود و تشویق دیگران که همان وجود قوی توصیه های خود فدرال سازمان بهداشت و درمان است که ما را پوشش چهره ما ،

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده یک مطلب عجیب و غریب سیاسی و تاب در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال هفته گذشته ادعا آمریکایی که پوشیدن ماسک انجام این کار نیست برای محافظت از خود و دیگران از COVID-19 اما به سیگنال مخالفت از او.

این نوع از مزخرف فکر ترجمه کرده است در هاوایی که در آن ما به طور کلی منت نهاد در پوشیدن پوشش صورت به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد برای کمک به محافظت از شهروندان از عفونت به افزایش موارد عدم, عنوان, فروشگاه, سالن eateries و کسب و کارهای دیگر بازگشایی شده است.

شهردار کرک کالدول تا به حال به توصیه متلاطم کسب و کار مدیران به 911 تماس بگیرید زمانی که تبدیل به مشتریان متخاصم بیش از ماسک ها مورد نیاز است.

برخی از ماسک منکران اعتراض که پوشش صورت لازم نیست در هاوایی به دلیل COVID نرخ کم است. در واقع این قضیه صادق است; ما تعداد نسبتا کمی از موارد به خاطر ما شده ایم پس با وجدان در مورد ماسک و اجتماعی دیگر فاصله احتیاطی.

ارزش حتی ساده ماسک های پارچه ای به رسمیت شناخته شده است تقریبا هر معتبر پزشکی و بهداشت عمومی سازمان به عنوان ما در پایان مستندات و بازگشایی اقتصاد ما.

در یک گزارش جدید در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم محققان که مطالعه شیوع بیماری در چین و ایتالیا و نیویورک گفت: پوشیدن ماسک صورت ممکن است تنها راه موثر برای کنترل گسترش ویروس.

ماسک ارائه پوشنده برخی از اندازه گیری و حفاظت و اما مهمتر از همه آنها کمک به جلوگیری از پوشنده لباس از گسترش این ویروس به دیگران است. به جز برای کسانی که با شدید شرایط تنفسی وجود دارد هیچ خطر سلامت در پوشیدن چهره و پوشش.

گریه می کند از “استبداد” به سرقت رفته و آزادی بیش از ماسک مورد نیاز فقط بیشتر درام در یک زمان هنگامی که ما مقدار زیادی به اندازه کافی. این یک اشتباه به تلفیق یک ناراحتی کوچک از جامعه با آزار و اذیت.

ما نیاز به کشف در کشور ما چگونه با یکدیگر همکاری دوباره با هم کار مشترک باعث زمانی که ما با یک تهدید مشترک. مبارزه بیش از همه چیز خود شکست و ماسک در حال مبارزه ما لازم نیست.

در یک بحران بهداشت عمومی تنها راه است برای رفتن با بهترین علوم ما. ماسک صورت با پتانسیل بسیار به کمک و کمی حرکت نزولی یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

پس چرا که نه آن را خورد قرار داده و بر روی ماسک و نجات دعوا برای چیزهای مهم تر?

مردمی که نمی پوشیدن ماسک در این شرایط معادل کسانی که نمی شستن دست های خود را پس از استفاده از سرویس بهداشتی عمومی و آمد به بالا-سپاس.

بیایید نمی تواند مانند آن.


رسیدن به دیوید شاپیرو در [email protected]


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>