دیوید شاپیرو: مجلس در مبارزه با یکدیگر COVID-19 نمرات TKO

بسیار ساخته شده است هاوایی یک حزب سیاسی حکومت, اما آن را شروع به نگاه مانند یک داد و بیداد کن برادری حزب به عنوان brawling دموکرات ها در تلاش برای پیدا کردن علت شایع در coronavirus پاسخ.

در قوه مقننه اخیر 10-بعد اضطراری جلسه نمایندگان مجلس با اختصاص انرژی بیشتر برای مبارزه با رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige از ویروس.

اصلی آنها در تلاش بودند به rework کسری زده بودجه دولت برای حفاظت از عموم کارگران از پتانسیل کاهش دستمزد و furloughs توسط Ige — حتی اگر او گفت که او می خواهم به انجام این کار تنها به عنوان آخرین چاره و ذخیره کردن $635 میلیارد دلار از دولت فدرال کمک پول و مانند میزان درآمد دولت در صندوق “روز بارانی” را قرار داده و آن را فراتر از Ige برسد.

همچنین فراتر از درد و رنج افراد و کسب و کار بشدت نیاز به امداد به عنوان هاوایی بیکاری نزدیک 25% در یک مرده اقتصاد است. قانونگذاران تحت فشار قرار دادند کمی پول برای کمک به آنها در آشکار باور است که این باران تنها زمانی که کارمندان دولت دریافت نمی پرداخت می شود.

در یکی دیگر از حفاری در ولایت مجلس حاضر بودجه 10 میلیون دلار برای دفتر Ige را کروناویروس “ناوبر” ابزار اجرایی آلن Oshima.

جلسه به پایان رسید با مایک مک کارتنی Ige توسعه اقتصادی, مدیر امتناع از اجازه دهید کارکنان خود را قبل از شهادت سنا coronavirus پنل. او ادعا کرد قلدری و آزار و اذیت توسط این کمیته به رهبری سنسور. داناون Dela Cruz دانا کیم و میشل Kidani که باید برای هفته انداخته شخصی توهین و اتهام بی کفایتی در مقامات دولت.

سنا تیز به خطوط نبرد توسط بالا بردن آن کمیته ویژه در COVID-19 به یک کمیته تحقیقاتی با قدرت به حکم شهود و مسئله تحقیر استناد در برابر کسانی که unforthcoming.

فرماندار اتحاد بیشتر اجازه underlings او را فلاک در حالی که شخصا بالای نزاع و در زیر خود پهن اورژانس قدرت او می تواند بسیار انجام و یا انجام نمی — به عنوان او بخواهد بدون توجه به آنچه در مجلس می گوید.

Ige را آهسته پاسخ به کروناویروس و ناهموار ارتباطات با هر دو عمومی و دیگر مقامات منتخب را قطعا او را از چپ باز به انتقاد منصفانه.

اما برخی از بیش از حد بالا broadsides از قوه مقننه به خصوص سنا به نظر می رسد بر اساس حد سیاسی رقابت و غرور پف کرده به عنوان سیاست نگرانی. کمی وجود دارد نشانه آن است که حسن نیت مذاکرات به یافتن زمینه های مشترک رخ داده است قبل از این که عضو کمیته نیروهای مسلح سنا آغاز شد.

حتی مجلس اسکات سیکی که تا به حال خود را در تفاوت با Ige دولت گفت: آمریکا و دادستانی رویکرد “سازنده نیست در همه.”

COVID-19 یک بحران وجودی بر خلاف هر چیزی هاوایی مواجه شده است و در دوران مدرن. مردم عمیقا نگران سلامت خود و رفاه مالی به عنوان موج جدید ویروس بافندگی و اقتصاد است که به احتمال زیاد سال های بسیاری از بازیابی.

آخرین چیزی که ما نیاز به دیدن خود مهم محلی دموکراتیک مقامات مبارزه در میان خود به شدت به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان در واشنگتن است.


رسیدن به دیوید شاپیرو در [email protected]


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de