دانیل پرل را متهم قاتلان به رایگان

سید رضا حسن و جبران Naiyyar PeshimamAAP

The four men accused of the murder of US reporter Daniel Pearl are to be released in Pakistan.
آیکون دوربیناین چهار نفر متهم به قتل از ما خبرنگار دانیل مروارید منتشر خواهد شد در پاکستان است.

پاکستان دادگاه تبدیل حکم اعدام فرد اصلی متهم از سال 2002 آدم ربایی و قتل از وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل و تبرئه سه نفر دیگر از co-متهم کرد.

چهار مجرم شناخته شده بود بیش از مروارید است ربایی و قتل از جمله انگلیسی-متولد احمد عمر سعید شیخ بود که به مرگ محکوم متفکر این قتل است. او شده است در زندان برای 18 سال در انتظار نتیجه درخواست تجدید نظر.

مروارید, 38, تحقیق در اسلامگرا در کراچی پس از 1 سپتامبر سال 2001 حملات در ایالات متحده زمانی که او ربوده شد. یک ویدئو از سربریدن ظهور هفته پس از مروارید ربوده شد.

“هیچ شواهدی آورده شده است در ضبط توسط دادستان به لینک هر یک از فرجام به قتل مروارید و مانند تمام فرجام در حال تبرئه از قتل گفت: دو عضو نیمکت سند دادگاه عالی.

ایالات متحده ناودان حاکم با انتخابات مقدماتی حزب دموکرات آمریکا برای آسیای جنوبی نوشتن در توییتر که این حکم “است توهین به قربانیان تروریسم در همه جا.”

دادگاه نیز تبرئه چهار اتهام آدم ربایی آمریکا برای باج گیری و شیخ گناه تنها به اتهام آدم ربایی.

شیخ شد و به هفت سال زندان محکوم در آدم ربایی اتهام اما او انتظار می رود به زودی آزاد زمان داده شده در حال حاضر خدمت کرده است.

“عمر در حال حاضر در خدمت 18 سال پس از آزادی او دستور صادر خواهد شد مدتی امروز. او خواهد شد در چند روز” خواجه نوید یک دفاع وکیل در این مورد گفت.

یک مقام ارشد دولت پاکستان قانون افسر می گوید دولت خواهد درخواست تجدید نظر در برابر سند بالا دادگاه حکم.

“ما ضمن استقبال از تصمیم پاکستان برای تجدید نظر در حکم سرپرست معاون وزیر امور خارجه در امور جنوب و مرکز آسیا امور آلیس چاه گفت. “کسانی که مسئول daniel’s, جرم آدم ربایی و قتل باید اندازه گیری کامل از عدالت است.”

این محکومیت در مروارید را به قتل آورده شده است به سوال که یکی دیگر از متهم خالد شیخ محمد یکی از اتهام طراحان از حملات 11 سپتامبر گفت: ما یک دادگاه نظامی در سال 2007 که او سر بریده مروارید.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>