دامین رئیس جمهور لغو فارغ التحصیلی در پاسخ به درخواست

دامین یادبود مدرسه جمهور است به طور ناگهانی لغو شد یکشنبه مجازی فارغ التحصیلی و درایو های دیپلم وانت در پاسخ به یک درخواست از تقریبا نصف کلاس از سال 2020 درخواست برای یک فرد در مراسم.

برادر برایان والش ارسال یک ایمیل مختصر و مفید به سالمندان و پدر و مادر خود را روز شنبه گفت: هیچ یک از مدرسه شروع حوادث را در پاسخ به نامه امضا شده توسط 42 نفر همراه با برخی از پدر و مادر و فارغ التحصیلان.

“او لغو همه چیز را نه به بچه های فارغ التحصیلی” گفت: پدر و مادر هلن Barsby که دختر ارشد اما این درخواست را امضا نکند. “آن را مانند یک اوقات تلخی خلق و خوی یک فرد بالغ اوقات تلخی خلق و خوی.”

کارکنان مدرسه برنامه ریزی شده بود را به شخصی تحویل کلاه و لباس برای هر یک از 91 سالمندان امروز اما کسانی بودند نیز نامیده می شود در آخرین لحظه.

مجازی مراسم شد جریان را به دانش آموزان خانه در ساعت 11 صبح روز شنبه از مدرسه پردیس در Kalihi با سخنرانی مدیران و دانش آموزان به دنبال یک درایو دیپلم وانت که بعد از ظهر.

در نامه خود به دامین دولت, دانش آموزان نوشت که آنها نا امید شدند در این برنامه و پیشنهاد یک گردهمایی در ماه ژوئیه یا اوایل اوت در زمینه مدرسه. آنها به نمونه هایی از چگونه برخی از مدارس دیگر بودند دست زدن به شروع در طول COVID-19 همه گیر از جمله سنت لوئیس و ‘Iolani مدرسه.

متی میسون که پسر در کلاس فارغ التحصیل گفت: لغو آمد و به عنوان یک شوک کامل. او و خانواده اش نیست حتی آگاه از این طومار که والش اضافه در پایین ایمیل خود را و که میسون به عنوان “بسیار مودب است.”

“آنها فقط درخواست برای یک فرصت اگر آن مطرح می شود برای انجام کاری در محوطه دانشگاه” میسون گفت. “به نظر می رسد مانند دولت صورت گرفت که نامه ای و رفت و در یک مسیر کاملا متفاوت. به جای گفتن, بله, بیایید به دنبال یک فرصت را اگر ما می توانید برای قرار دادن با هم نوعی از مراسم رسمی ما فقط رفتن به سطل زباله برنامه های ما در حال حاضر و همه چیز را در بالا در هوا. در حال حاضر هیچ کس نمی داند چه خبر است.”

“آنها مؤثر هستند همه دانش آموزان همه خانواده های آنها و خانواده های گسترده” میسون گفت. “همه واقعا جشن فارغ التحصیلی. این است که واقعا یک معامله بزرگ برای همه بچه های ما.”

امروز یک مشاور مدرسه ارسال یک ایمیل به فارغ التحصیلان از طرف والش ارائه به بازگرداندن این مراسم اگر دادخواهان recanted. “Br. والش مایل به مجازی فارغ التحصیلی قصد بازگشت اگر شما توافق می کنید برای رد حرف شما تا به حال امضا” ایمیل گفت.

Barsby گفت که او در بر داشت که تکان دهنده است.

“خداوند به افراد زیر سن قانونی و نه پدر و مادر,” او در مصاحبه ای گفت:. “شما نمی تواند انجام دهد — که اخاذی. چه هستند که ما آموزش ما بچه ها ؟ به ما بگویید که آنها را به ایستادن و یک رهبر است.”

سالمندان به پایان رسید نهایی خود را در هفته گذشته و این هفته است. آخرین ایمیل از مشاور درخواست برخی به فشار هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی.

“فارغ التحصیلی یک مدرسه رویداد یک رویداد برگزار شده توسط پدر و مادر و یا توسط دانش آموزان” والش نوشت: در اطلاعیه خود روز دوشنبه است. “این یک رویداد برگزار می شود برای والدین و دانش آموزان اما نه با پدر و مادر و یا توسط دانش آموزان است.”

او نوشت که دانشجويان در نامه ای به حال به طور موثر “رد” فارغ التحصیلی رویدادهای برنامه ریزی شده توسط مدرسه.

این Honolulu Star-Advertiser به نام و سمت چپ پیام اما هیچ پاسخی دریافت نکرده از والش و یا دیگر مدیران مدرسه.

پدر و مادر گفت: آنها تا به حال هیچ پاسخ یا زمانی که آنها به نام و messaged مدیران مدرسه و دانشکده.

والش منصوب شد در ژانویه 2019 پس از مدرسه صاحب ادموند برنج برادران مسیحی آمریکای شمالی را برداشته سلف وس پورتر با اشاره به تلاش های محلی برای جدا کردن مدرسه از حکومت از برادران مسیحی.

رئیس مدرسه هیئت مدیره نیز در آن زمان برداشته است و مدرسه در حمایت از شورای منحل شد. دامین وب سایت دیگر به لیست هر یک از اعضای هیئت مدیره.

“او بدون کنترل و توازن” Barsby گفت.

دامین آموزش بیش از 720 دختران و پسران در کلاس های شش تا 12 در دانشگاه خود را در Kalihi. والش آمد به مدرسه پس از خدمت به عنوان رئیس جمهور از برگن کاتولیک دبیرستان در اورادل, N. J.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net