حذف سد پیشنهادی در ائتلاف را تصاحب شمال ساحل آبی پروژه

نزدیک به یک قرن سد در مارماهی رودخانه که impounds دریاچه Pillsbury میله میله برای حذف زیر 500 میلیون دلار پیشنهاد گروگان سونوما کانتی و چهار دیگر شرکای منطقه ای به دنبال بیش از PG&E از راه دور اما محوری برق آبی پروژه در Mendocino County است.

این ائتلاف از جمله مندوسینو و هومبولت استان ها مورد ستایش قرار داد این پیشنهاد به عنوان یک نقطه عطف در تلاش خود را برای پاسخگویی به نیازهای همه سه شهرستان حفاظت از منابع آب برای کشاورزان ماهی و جوامع از جمله یک منبع کلیدی از مکمل آب را برای سیستم رودخانه است که در خدمت 600,000 مشتریان در سونوما و مارین شهرستانهای استان است.

سد حذف تنهایی طولانی به دنبال هدف از گروه های زیست محیطی و ماهی طرفداران خواهد بود که بالاترین-مشخصات پروژه به بهبود زیستگاه برای افتتاح سواحل شمال ماهی قزل آلا و steelhead در دهه شاید تنها پشت سد از بین بردن برنامه ریزی شده در Klamath رودخانه در دو سال آینده.

“خبر خوب این است که اسکات سد در حال آمدن است” گفت: Scott Greacen, حفاظت, مدیر برای دوستان Eel River, یک سازمان غیر انتفاعی است که برای چندین دهه بوده است به دنبال راهنمای به باز کردن بیش از 300 مایل از زیستگاه تخم ریزی در بالا مارماهی. عمدتا به دلیل سد سازی و انحراف آب و دیگر توسعه این رودخانه ماهی قزل آلا و steelhead “پرداخت ویرانگر قیمت از یک میلیون ماهی در سال به آستانه انقراض” او گفت:.

پیشنهاد ارائه شده روز شنبه به مقامات فدرال و نیز تحریک احساسات در میان کسانی که نگران آینده نگر از دست دادن یک 2,300 هکتار تفریحی دریاچه عمیق در شهرستان دریاچه بخشی از Mendocino ملی جنگل. سانتا رزا ساکنان جورج و کارول Cinquini که برگزار شد یک کابین در دریاچه Pillsbury پس از 1940s اذیت هستند که 450 مالکان دامداران و صاحبان کسب و کار کوچک در دریاچه جامعه حذف شدند از فرایند برنامه ریزی.

“ما سعی کردیم به ما پا در درب” گفت: کارول Cinquini معاون رئیس جمهور از دریاچه Pillsbury داد که تشکیل شد در سال گذشته است.

“ما بسیار ناراحت گفت:” جورج Cinquini یک عضو هیئت مدیره اتحاد. مخزن حدود دو ساعت از سانتا رزا یک پناهگاه برای ورزش های آبی و بدون آن Cinquini هشدار داد, روسیه جریان رودخانه را کاهش خواهد شد در خشک سال.

اما سواحل شمال Rep. جرد هافمن, D-سن رافائل که آورده محلی سهامداران هم به نمودار پروژه آینده گفت: پیشنهاد این است که تنها راه برای تضمین “واقعا مهم منابع آب” برای روسیه رودخانه.

98-سال-سد قدیمی به مدت طولانی احترام هدف آن, او گفت:, و ائتلاف پروژه لقب دو حوضه مشارکت خواستار بازسازی زیستگاه “به جوانی از سر گرفتن یکی از بزرگ ما ماهی قزل آلا رودخانه ها در کالیفرنیا است.”

دولت ایالت مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ که منطقه در سراسر امتداد هر دو آزمونهای تشخیصی نامیده می شود برای دریاچه شهرستان اضافه شده به همکاری چون دریاچه Pillsbury و بسیاری از مارماهی رودخانه headwaters در این شهرستان است.

پر کردن فقط اولین گام در یک فرایند پیچیده است که شامل ایجاد یک اپراتور جدید برای یک تاریخی نیروگاه پاتر در دره که PG&E ترک به دنبال relicense یک سال پیش به دلیل ناچیز ظرفیت تولید دیگر مقرون به صرفه است.

نیروگاه تولید حدود نه مگاوات برق حسابداری برای حدود 0.1% از ابزار 7,700 مگاوات در کل.

این پروژه برق آبی نیز منتقل مارماهی آب رودخانه به روسیه حوضه رودخانه توازن منابع برای شهرستانها و انگور تولید کنندگان همراه روسیه در شمال می رسد.

اعطای دیویس مدیر کل سونوما آب منطقه غالب تامین کننده آب آشامیدنی برای ساکنان به نام مطالعه امکان سنجی در زمینه با کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال “یک مسیر رو به جلو است که دستیابی به بیشتر قابل اعتماد تامین آب برای این منطقه در حالی که حفظ و بازگرداندن دو قابل توجه رودخانه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de