دا: پسر اعتراف به ضرب چاقو پدر در طول زوم تماس در نیویورک

نیویورک — یک جزیره مرد مظنون به ضرب چاقو پدر خود را در یک زندگی زوم تماس اعتراف به گرفتار در دوربین, قتل بعد از پلیس او را در تلاش برای شستن خون کردن بدن خود را با دکتر, فلفل, دادستان روز جمعه گفت.

توماس اسکالی-قدرت, 32 بود arraigned از طریق ویدئو و دستور زندانی بدون قید وثیقه و پس از شفاعت نه گناه به اتهام قتل در حمله روز شنبه که در سمت چپ 72 ساله دوایت قدرت تقریبا شماری به عنوان وحشت تماس شرکت کنندگان درهم به شماره گیری 911.

دادستان منطقه Tim Sini گفت Scully-قدرت پلیس گفت که او با ضربات چاقو پدر خود را حدود 15 بار و با استفاده از چندین چاقو به دلیل تیغه های خم نگه داشته. کالبد شکافی نشان داد که قدرت های متعدد زخم چاقو به پشت و گردن و تنه و پلیس متعدد چاقو در صحنه است.

“توسط متهم در پذیرش خود او به طرز وحشیانه ای با ضربات چاقو پدر خود را بارها و بارها تا زمانی که او مطمئن بود او مرده بود” Sini گفت: آن را “تکان دهنده و نگران کننده” مورد.

اسکالی-قدرت’ وکیل جان مانلی گفت: آنها تنها قادر به صحبت می کنند برای حدود پنج دقیقه قبل از روز جمعه تصویری تفهیم اتهام و که این امر می تواند زودرس برای او به اظهار نظر در این مورد است. اگر محکوم یک جمله حداکثر 25 سال به زندگی در زندان است.

دادستان ها می گویند Scully-قدرت حمله پدرش حدود ظهر پنج شنبه در امیتیویلل آپارتمان به عنوان پیرمرد نشستم برای زوم تصویری جلسه, ضرب و شتم او قبل از بازگشت به اتاق با یک چاقو. که باعث شد یکی از حدود 20 نفر دیگر در این جلسه به 911 تماس بگیرید.

چنین جلسات مجازی تبدیل شده اند و همه جا در طول coronavirus همه گیر اجازه می دهد مردم را به دیدن و صحبت کردن با یکدیگر در گروه بدون خطر از نزدیکی فیزیکی. زیرا بسیاری از جلسات ثبت شده به عنوان آنها آشکار وجود دارد یک شانس دادستان قادر خواهد بود برای به دست آوردن تصویری از حمله در حال وقوع است.

پس از یک تلاش آشکار برای پاک کردن, Scully-قدرت شروع به پریدن کرد از پنجره طبقه دوم و فرار با پای پیاده به عنوان افسر پلیس وارد دادستان گفت. کف شوی و سطل داشت و در حمام و خون اشباع ورق تخت در یک کیسه زباله.

اسکالی-قدرت و سپس فرار به یک اغذیه فروشی را دامنگیر چند بطری از دکتر فلفل و سعی کردم با استفاده از جوش شیرین برای شستن خون خود بدن دادستان گفت.

Amityville ایجاد کرد پلیس دستگیر Scully-قدرت در عرض یک ساعت از کشتار حدود یک مایل از آپارتمان. او تحت درمان در یک بیمارستان برای صدمات ناشی از پرش خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de