CVS استخدام برای صدها نفر از معاملات در خریدهای مواد مخدر در هاوایی

  • STAR-ADVERTISER

    ویتامین ها در حال حاضر فروخته شده تحت نام تجاری CVS شنبه در قفسه در یک مشتاق داروخانه. CVS سلامت صاحب مشتاق مواد مخدر اعلام کرد امروز یک شتاب استخدام برنامه برای پر کردن صدها نفر از موقعیت های جدید برای فروشگاه های سراسر هاوایی در انتظار فصل آنفولانزا و ادامه حضور COVID-19 این سقوط.

CVS سلامت صاحب مشتاق مواد مخدر اعلام کرد امروز یک شتاب استخدام برنامه برای پر کردن صدها نفر از موقعیت های جدید برای فروشگاه های سراسر هاوایی در انتظار فصل آنفولانزا و ادامه حضور COVID-19 این سقوط.

CVS گفت: حدود 100 تا 150 دائمی تمام و پاره وقت در موقعیت های پر خواهد شد در 30 روز آینده به عنوان انتظار می رود نیاز به خدمات از جمله آنفولانزا واکسن افزایش است. برای پر کردن آنها را به سرعت در این شرکت گفت: آن را با استفاده از یک تکنولوژی را فعال کنید استخدام های مجازی مصاحبه و همهجانبه کار تجربه است.

در میان مواضع ارائه شده نقش مدیریت داروخانه تکنسین ها و فروشگاه همکاران.

“ما به طور معمول اضافی استخدام همکاران برای پاییز فصل آنفولانزا گفت:” اسکات ساتون CVS سلامت منطقه مدیر در انتشار اخبار. “با این حال با پیش بینی افزایش تقاضا برای عکس های آنفولانزا و مداوم شيوع COVID-19 در جامعه ما در حال برآورد یک سطح بالاتر حتی از نیاز به اعضای تیم است. این شغل ارائه هاوایی ساکنان در ساعت های انعطاف پذیر فرصت های پیشرفت و یک محیط زیست مثبت که ما با هم کار کنند برای کمک به بیماران و مشتریان در مسیر خود را به سلامت بهتر است.”

در ماه های آینده CVS همچنین انتظار برای استخدام اضافی 200 تا 400 موقعیت.

اعلام می آید در زمانی که گردشگری وابسته به دولت است دچار رکورد نرخ بیکاری بالا با توجه به اثرات coronavirus. اتاق بازرگانی هاوایی گفت: نزدیک به 100,000 ساکنان در حال حاضر به دنبال کار به عنوان گسترش مزایای بیکاری به پایان رسیده است.

“ایالت هاوایی است و خوشحال به استقبال این هجوم قابل توجهی از خریدهای جدید مواد مخدر شغل برای جامعه ما” گفت: Rep. جان Mizuno صندلی از خانه بهداشت کمیته در بیانیه ای. “ما درک CVS سلامت را کمک به رشد اقتصادی و رفاه هاوایی با ارائه بسیار مورد نیاز اشتغال برای ساکنان ما به عنوان بزرگ ما دولت همچنان به کار را از طریق چالش با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.”

تمام وقت CVS سلامت کارکنان دریافت رقابتی پرداخت, پرداخت, آموزش و سخاوتمندانه مزایای بسته است.

کسانی که علاقه مند می توانند با مراجعه cvs.شغل اعمال می شود.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de