مشتریان در درجات مختلف به عنوان اوآهو عمده مراکز بازگشایی برای عموم

اوآهو عمده مراکز خرید استقبال خریداران جمعه پس از حدود دو ماه بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige و شهردار کرک کالدول به مراکز و “غیر ضروری” خرده فروشان چراغ سبز به سر کسب و کار شروع جمعه به عنوان بخشی از فاز اول بازگشایی اقتصاد است. خریداران بازگشت و در درجات مختلف به این مراکز که در آن اجتماعی – فاصله اقدامات مشتری محدودیت ها و ماسک صورت مورد نیاز بودند در محل.

“من خیلی هیجان زده برای رفتن به خرید” گفت: هونولولو ساکن Mo پترسن. “من آرزو می کنم آنها خواهد باز بیشتر فروشگاه ها. من فکر می کنم همه ما باید کمک به اقتصاد است. مردم نیاز به شغل و آنها نیاز به باز کردن. من فقط می خواستم برای رفتن و حمایت از آنها.”

پترسون یک بازنشسته نا امید شده بود برای پیدا کردن فروشگاه های بزرگ از جمله macy’s, Bloomingdale و Nordstrom, هنوز هم در بسته Ala Moana مرکز. اما او هیجان زده به فروشگاه در ژاپن زنجیره ای پوشاک Uniqlo برای اولین بار و خرید آیتم های مختلف وجود دارد.

در حالی که مشتاق خریداران قبل از همه گیر پترسن استقبال از این فرصت برای به دست آوردن راه رفتن در اطراف و ببینید افراد دیگر حتی از راه دور. او خیلی هیجان زده او رفت و خرید در Kahala مال همان روز است.

Ala Moana مرکز Pearlridge مرکز Kahala بازار, بادگیر بازار, Ka Makana علی را در Kapolei و Waikele رسانه های حق بیمه بازگشایی جمعه با پروتکل های جدید در محل. در Ala Moana اضافی 60 eateries ها و مغازه ها بازگشایی شد, پیوستن به حدود 40 نفر دیگر که بوده و مجاز به ادامه فعالیت به عنوان ضروری و یا بایگانی اطلاعات کسب و کار.

Emman Calaycay از هونولولو و خواهر و پسر عموی به صف شدند تا در خارج Louis Vuitton در Ala Moana روز جمعه به خرید یک هدیه تولد. “این یک تجربه کاملا متفاوت است.”

تنها یک مشتری اجازه داده شد به بوتیک در یک زمان و هر می تواند همراه تنها توسط یکی دیگر از اعضای خانواده. قبل از ورود به فروشگاه هر مشتری تا به حال به بهداشتی کردن دست خود را. هنوز Calaycay گفت که او احساس امن در حالی که خرید.

“همه آرام بود و هر کس به رعایت اقدامات ایمنی دادن فاصله به دیگر مردم,” او گفت:.

در Pearlridge مرکز در Aiea خریداران به صف شدند تا در خارج شروع و در ساعت 9:30 صبح یک ساعت و نیم قبل از زمان افتتاح به گفته سخنگوی دیانا سو.

فروشگاه که بازگشایی جمعه در Pearlridge شامل سرود برکت زندگی دیوانه پیراهن هاوایی, جزیره تولیدات وطنی کوکی ها Clothing Co. و کفش کاخ. Cinnabon نیز یک ضربه بزرگ است.

>> عکس: Pearlridge مرکز بازگشایی

در بادگیر بازار, بدون لمس ضد عفونی کننده دست دوا در دسترس بود فقط گذشته درب های ورودی است.

اگر چه بسیاری از خرده فروشان ملی مانند victoria’s Secret, Bath & Body Works و Ross Dress for Less باقی مانده بسته آنهایی که محلی از جمله مبارک Wahine در گنجه من محلی حرکت و T&C گشت و گذار طرح شد باز برای کسب و کار.

T&C گشت و گذار یک کارمند ایستاده بود در خارج ارائه ضد عفونی کننده دست به همه ورود مشتریان.

روندا ساتو از Kaneohe بود که در بادگیر بازار برای اولین بار پس از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت. او گفت: او کنجکاو برای دیدن آنچه که در باز شد و خوشحال به کشف مورد علاقه خود را پاپ کورن کیوسک L1 Iniki ذرت بو داده شد و با ارائه ترکیبی از پاپ کورن با پر کردن از جمله کاکی mochi.

ساتو گفت که او و همسرش برای سال راه می رفت در بازار برای ورزش, به طوری که او می داند که آن را به خوبی. او گفت که او به دنبال به جلو به رفتن به سالن مو دوباره.

بادگیر بازار مواد غذایی دادگاه ناحیه و مرکز بازی باقی مانده بسته و کوچک ومحصور کون مینی قطار اکسپرس است در وقفه.

در Ala Moana مرکز فروشگاه در حال حاضر باز شامل آلیسون Izu, Anthropologie, چهره, فروشگاه, Forever 21, هیلو Hattie, جزیره, تنها, جین, Wearhouse, مالی, Martin & مک آرتور مائوئی غواصان و جواهرات Tiffany & Co.

یک لیست به روز شده را می توان در یافت alamoanacenter.com.

“ما قدردانی از حمایت مستمر از جامعه و مشتاق هستند تا بار دیگر در خدمت به عنوان یک محل که در آن مردم می توانند در فروشگاه, ایینه کار و صرف زمان با هم در یک محیط امن و کنترل شده از راه” گفت: Ala Moana ارشد مدیر بازاریابی اسکات کریل در بیانیه ای.

>> عکس: Ala Moana مرکز بازگشایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de