کاری به رزمندگان بازگشت در روز پنج شنبه در این بازی

سان فرانسیسکو — استفان کاری برنامه ریزی شده است برای بازگشت از بیش از چهار ماه غیبت با دست چپ برای بازی با گلدن استیت برابر تورنتو رپتورز در پنج شنبه شب.

رزمندگان اعلام کرد شنبه شب که کاری بوده است پزشکی پاک به بازی خواهد بود و در صف پنج شنبه در یک مسابقه برگشت سال گذشته NBA نهایی برنده در شش بازی با تورنتو است. دو بار NBA MVP از دست رفته 58 بازی پس از سقوط بر روی دست چپ خود Oct. 30 مقابل ققنوس.

او در تمرین روز شنبه با G لیگ سانتا کروز رزمندگان بود و سپس به یاد می آورد بازگشت به تیم NBA در روز بعد در انتظار ارتقاء.

کاری که تبدیل به 32 در 14 مارس امیدوار به بازگشت به گذشته یکشنبه در برابر واشنگتن اما جدول زمانی خود را ندارد و بیش از حد به تاخیر افتاده است. او به طور متوسط 20.3 امتیاز 6.5 کمک و 5.0 قیمت بیش از فقط چهار بازی این فصل است.

کاری اولیه بازی برگشت از آسیب نیز خواهد شد برای اولین بار در دادگاه با اندرو ویگینز که به دست آورده بود توسط رزمندگان از مینه سوتا آمده است. 6 برای گارد d’angelo راسل, گارد یعقوب ایوانز و رو به جلو عمری Spellman.

“من بسیار هیجان زده هستم. من احساس می کنم مثل همه است” Wiggins گفت. “او نوع بازیکن که پرسشگری دارد او را به می آیند و تغییر راه همه بهتر است. من بسیار هیجان زده هستم. او یک بازی-changer.”

Wiggins به ثمر رساند 20.1 امتیاز در نه بازی با رزمندگان.

رزمندگان در حال حاضر حکومت کاری را چلپ چلوپ برادر کلی تامپسون برای کل فصل به عنوان بهبود او از عمل جراحی در ماه ژوئیه گذشته 2 برای تعمیر یک ACL پاره در زانو چپ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de