کاری با هدف افتخار کوبه Gianna برایانت با ساحل به ساحل جوانان اردوگاه

Stephen Curry مورد علاقه حافظه کوبه برایانت نبود buzzer-beater و یا غوطه دادن. این یک تعریف.

در حال حاضر رزمندگان طلایی امور خارجه’ دو بار MVP کاری که فقط 21 سال rookie در سال 2010 در مواجهه با سوال در مورد اندازه او سبک بازی و کوچک-مدرسه پس زمینه. برایانت لس آنجلس لیکرز افسانه که فوت در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر شد و رهبری به سمت دوم خود را با عنوان متوالی. به عنوان کاری به یاد آن لیکرز بودند بسته شدن از یک پیروزی رزمندگان در اوکلند زمانی که او به یک “تکان تکان خوردن شانه کردن شیشه” شات.

“آنها panned به (Bryant) روی نیمکت تماشا” کاری به یاد می آورد در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “او دهن به هر کس که نشسته بود کنار او ‘Yo او خوب است.’ من تو را دیدم که کلیپ بعد از آن و من ترک خورده یک لبخند بزرگ دانستن کوبه تحت تاثیر قرار گرفته بود با آنچه که من انجام شده بود در دادگاه به عنوان یک تازه کار. آن لحظه بسیار ارزشمند بود در ساختمان اعتماد به نفس من. او همیشه در اعتبار نسل بعدی از استعداد است. هنگامی که او در زمان علاقه شما تا به حال به می دانم که شما در حال انجام چیزی درست است.”

او در طول زندگی حرفه ای کاری در تلاش است تا پرداخت رو به جلو تجربه خواهم که با میزبانی بسکتبال جوانان اردوگاه. او راه اندازی Underrated تور در سال گذشته به ارائه یک ویترین برای دبیرستان بازیکنان که نادیده گرفته شد توسط سنتی سیستم رتبه بندی و دوم تفسیر co-ed اردوگاه برگزار خواهد شد منطقه ای تور توقف در واشنگتن در مارس 14 و 15.

“من دستکمگرفتهشده من سه ستاره (استخدام) و من حتی نمی دانم اگر من قرار گرفت,” گفت: کاری خود آمادگی حرفه ای. “من نمی دعوت شده به اردوگاه خود. من به دنبال یک راه برای رسیدن به دستکمگرفتهشده استخدام که تمام بازی در جهان و به آنها یک فرصت برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد. همیشه وجود دارد رفتن به رتبه بندی. که هیچ جا نمی رود. آن را در مورد چگونه شما می توانید کمک به بچه ها ساخت اعتماد به نفس در سن ظریف و کمک به آنها در رقابت برای بخش کمک هزینه تحصیلی است.”

Underrated تور برگزار خواهد شد منطقه ای را متوقف می کند در شیکاگو دالاس واشنگتن و لس آنجلس قبل از اقدام نهایی مسابقات در منطقه خلیج است. وجود خواهد داشت جداگانه دختران و پسران بخش متشکل از حداقل 300 ورزشکاران دبیرستان.

در حالی که کاری honed امضای خود را ballhandling سه نقطه تیراندازی و اخلاق کار با استیو نش Reggie Miller و مایکل جردن به عنوان یک نوجوان او تردید وقتی پرسیده شد که اگر رو به افزایش است “کاری نسل” از سه نقطه marksmen در آینده از طریق صفوف.

“من نمی گرفتن که در آن من یک نسل از کودکان و نوجوانان” quipped 31 ساله گارد نقطه. “آنها آن را که خراب کردن بازی” ذهنیت که نظر (توسط ESPN مفسر و کاری مربی سابق مارک جکسون) که در آن بچه ها فقط می خواهم به راه اندازی 40-پاورقی. برای من شگفت انگیز است که مردم در حال تلاش برای کشش تخیل خود را در دادگاه و در آن محدوده خود را در, اما آن را تا به درک روند و چگونه شما باید به کار بر روی بازی خود را برای رسیدن به آن نقطه است. در حال حاضر ما خیلی قابل مشاهده امیدوارم بچه ها را به دیدن کار ما قرار دادن و الهام بخش آنها را حتی بیشتر.”

وقتی کاری می گوید بچه ها او به معنای دختران و پسران. او برای اولین بار در زمان اطلاع از زنان بازی به عنوان یک کودک در کارولینای شمالی و او را با علاقه به عنوان WNBA مشخصات رشد کرده است در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>