حکومت برداشته به عنوان کالیفرنیا ارزیابی خسارت از ناآرامی

لس آنجلس — حکومت برداشته شد اوایل روز دوشنبه به عنوان کالیفرنیا شهرستانها ارزیابی آسیب گسترده پس از یک تعطیلات آخر هفته از خشونت و خرابکاری و آتش سوزی در میان پرشور در تظاهرات علیه مرگ یک دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

سربازان گارد ملی مستقر در لس آنجلس و شهرهای دیگر برای بازگشت نیروهای پلیس که با آن مواجه نامشخص روز پس از روز یکشنبه آشفتگی آرام, یک شبه.

دزد شکست راه خود را در بیش از 20 شهرستانها به فروشگاه حمل دور armloads کفش لباس و الکترونیک.

مسلح از اعضای گارد حفاظت لس آنجلس سالن شهرستان در روز یکشنبه پس از تحول در کشور را که دومین شهر و سپس نورد به حومه سانتا مونیکا و ساحل طولانی به عنوان جمعیت کثیری از شتاب گیری روند رشد کسب و کار وجود دارد.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti محکوم به ضرب وشتم به عنوان داشتن چیزی برای انجام با تظاهرات توسط کسانی که خشم مرگ جورج فلوید یک دست به دستبند, سیاه دیده می شود و در شفاعت هوا به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در گردن او.

“جنایتکاران هستند که به اشتباه فکر می کنم که آنها می توانید ربودن این پیام تضعیف این جنبش و تقسیم ما — آنها را نه” Garcetti گفت.

صدها نفر از مردم دستگیر شده اند در طول این اختلالات که مجبور شهرها و استان ها به جای میلیون ها نفر از مردم در زیر یک شبه حکومت. در لس آنجلس این تاکتیک به نظر می رسد برای کمک به سرکوب مشکل است.

در ساکرامنتو که در آن هیچ منع رفت و آمد اعمال شد یکشنبه شب به ارمغان آورد بیشتر خشونت و تخریب در کسب و کار در منطقه midtown و در نزدیکی کنگره آمریکا پس از صلح آمیز در طول روز اعتراض. پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در کسانی که نادیده گرفته سفارشات را ترک کنند.

دیگر خشونت ایالت شامل یک بازوی زخم رنج می برد توسط یک گلوله قربانی در ولنوت کریک.

و در سراسر کشور ویران صاحبان فروشگاه تمیز.

در Emeryville در سراسر خلیج سان فرانسیسکو که در آن سارقان با هجوم مراکز اواخر روز شنبه, Keyla کالدرون جاروب شیشه ای در خارج از پزشکی مالش فروشگاه یونیفرم مزیت است.

کالدرون فروشگاه تا به حال فقط در بازگشایی پس از توقیف به مدت شش هفته تحت کالیفرنیا سفارشات به بنیادی گسترش coronavirus. او در اخبار به دیدن صحنه های از مردم به مغازه او و دیگران است.

“برای شنیدن زنگ حلقه و دیدن مردم از بین ببرد فروشگاه قبل از چشم من شد دلخراش” کالدرون گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعزام 1000 نفر از اعضای گارد برای کمک به 20,000 افسران پلیس لس آنجلس و کلانتر بخش Garcetti گفت.

Humvees اندود شده تا در خارج از لس آنجلس به شهر و نیروهای نظامی ایستاده بود پشت پلیس بر روی پله های ساختمان به عنوان اعتراض جمع شده بودند.

ناآرامی در سانتا مونیکا اتفاق افتاده نه چندان دور از یک تجمع مسالمت آمیز در نزدیکی شهر معروف اسکله به عنوان دزد هدفمند مغازه ها در نزدیکی محبوب خیابان سوم تفرجگاه.

به عنوان فعالان در ساحل, دزد swarmed فروشگاه های نزدیک و دور armloads لباس. برخی از متوقف به تغییر به سرقت اقلام است.

حدود 1000 تن از خیابان های سان فرانسیسکو حمل نشانه ها و مناجات “جورج فلوید” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“ما اینجا هستیم چون جورج فلوید به قتل رسید در خون سرد” Aliasiah خدا گفت.

حداقل 80 نفر دستگیر شدند اواخر یکشنبه برای نقض مقررات منع رفت و آمد و غارت به عنوان افسران پلیس کشف و ضبط سلاح گرم و مواد منفجره گفت: San Francisco رئیس پلیس بیل اسکات.

این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما برخی از “افراد مبارز” حاضر به پراکنده و پرتاب بطری در افسران و شروع به سطل زباله آتش سوزی اسکات گفت.

در سن دیگو پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت آنها گفت: حلیم آنها را با سنگ و بطری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>