کومو: چین ارسال 1,000 هواکش به نیویورک

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد رهبران آفریقایی از “قریب الوقوع خروش” در coronavirus موارد در قاره ترغیب آنها برای باز کردن دالان بشردوستانه اجازه می دهد تا تحویل به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

بیش از نیمی از آفریقا 54 کشور بسته اند و هوا و زمین و دریا مرزها برای جلوگیری از ویروس’ گسترش است تاخیر در کمک به حمل و نقل. ویروس موارد در آفریقا در حال حاضر بیش از 7,700 و سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده است برخی از کشورها را بیش از 10000 نفر تا پایان ماه آوریل است.

یازده نظامی روسیه هواپیماهای حمل ضد عفونی کارشناسان فرود در صربستان در روز شنبه که صربی وزیر دفاع Aleksandar Vulin گفت که نشان می دهد “که ما به تنهایی نیست.”

حمل و نقل به دنبال ماه گذشته استقرار مشابه روسی coronavirus نیروی کار به ایتالیا و تحویل تجهیزات پزشکی به ایالات متحده است.

روسیه گزارش نسبتا کمی 4,700 موارد و 43 مورد مرگ و میر و آن همسایه جنوبی گرجستان گفت: این ثبت نام خود را برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 156 تایید موارد عفونت است.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر مقامات باید با احتیاط برداشته محدودیت در میان حذف شماره از عفونت. در روز شنبه این گزارش فقط یک مورد تایید شده در کانون ووهان و 18 نفر دیگر در میان مردم ورود از خارج از کشور. وجود دارد چهار مرگ و میر به صورت رسمی در مجموع 3,326.

در سراسر کشور ادای احترام به قربانیان این دولت به طور خاص بیش از 3000 مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد COVID-19 و 14 اند. در میان آنها بود دکتر لی Wenliang بود که با تهدید به مجازات توسط پلیس پس از انتشار خبر شیوع اما تاکنون ذکر شده در میان ملی “شهدای.”

به عنوان شیوع در مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور این خبر که 17 مراقبت های بهداشتی کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس در موسسه ملی سرطان مطرح ترس از آنچه که این ویروس ممکن است انجام دهد به این کشور سیستم بیمارستان.

مگی Mousa یک متخصص بیهوشی در موسسه توییتی که یکی از دوستان نزدیک او آلوده شد. او متهم به مقامات بالا از سهل انگاری برای اعمال محدودیت پس از اولین مورد شناسایی شد بیش از یک هفته پیش.

“آنها حاضر به هر گونه اقدامات برای محافظت از او و منزوی موسسه” او گفت:.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 18,324 آلوده به سلامت کارگران به عنوان از شنبه به نمایندگی از 15 ٪ از تعداد کل عفونت در کشور است. برای کمک به تقویت صفوف خود را از سلامت کارگران دولتی اسپانیا گفت که آن را تا به حال استخدام 356 خارجی سلامت کارگران در اسپانیا زندگی می کنند و همچنین پزشکی و پرستاری به دانش آموزان کمک کند.

به عنوان کشور خود را کامل هفته سوم در حالت اضطراری, علائم وجود دارد تعدادی از عفونت های جدید شد, کاهش, اما آنها هنوز هم با 7,026 موارد جدید گزارش یک شبه شنبه و 809 مرگ و میر.

در ایتالیا بیش از 11,000 پرسنل پزشکی آلوده شده اند — فقط کمتر از 10% رسمی کل و برخی از 73 پزشکان فوت کرده اند با توجه به موسسه ملی بهداشت و انجمن پزشکان.

به طور قابل توجهی ندارد و تمام پزشکان شاغل در بیمارستان. بسیاری از پزشکان عمومی و دندانپزشکان که معتقد بودند به معرض شده اند از طریق قطرات تنفسی.

پالرمو پزشکان اتحادیه سر گفت: یک دلیل کلیدی برای نرخ بالا در میان پزشکان عمومی بود که آنفولانزا مواج بود در همان زمان در اوایل سال.

“این بیماری همه گیر شد كه بر بالای نرمال دوره از آنفلوانزا که اجازه نمی دهد ما را به تمایز قائل شدن میان دو” او گفت:.

در سراسر جهان تایید عفونت های گذشته افزایش یافت 1.1 میلیون نفر و مرگ و میر بیش از 60,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند هر دو تا حد زیادی تحت-شمارش تعداد واقعی قربانیان به دلیل عدم تست موارد خفیف که از دست رفته بودند و دولت هایی که underplaying بحران است.

در همان زمان بیش از 233,000 مردم بهبود از ویروس است که باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته.

___

Forliti گزارش از سنت پل ، افزایش گزارش شده از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>