نشانه رد کردن: دو بیکرزفیلد پزشکان به ویروسی با مشکوک COVID تست گیری

آنها در لباس پوشیدن و مالش های. آنها صدا های علمی. و هفته گذشته پیام از دو بیکرزفیلد پزشکان دقیقا چیزی بود که بسیاری از stuck-at-home آمریکایی ها می خواستم به شنیدن: COVID-19 است و بدتر از آنفلوانزا آن نرخ مرگ و میر پایین هستند و همه ما باید بازگشت به محل کار و مدرسه.

Drs. دن اریکسون و آرتین Massihi که خود مراقبت های فوری و مراکز در منطقه به نام به حال یک کنفرانس مطبوعاتی به انتشار نتیجه گیری خود را در مورد نتایج 5,213 COVID-19 آزمون آنها تا به حال انجام شده در مراکز و تست سایت. آنها ادعا کردند که نتایج نشان داد که این ویروس در حال گسترش بیشتر در این منطقه کشف نشده و در نتیجه نبود که همه خطرناک است.

اما کارشناسان بهداشت عمومی شد و سریع به کم ارزش کردن پزشکان یافته و به غلط و سرند با آماری خطاها و یک مثال از این نوع از اطلاعات گمراه کننده آنها مجبور به اتلاف وقت با ارزش دعوا.

پزشکان هرگز نباید فرض بر این است که بیماران آنها تست شده — که برای پیاده روی در COVID-19 آزمایش یا کسانی که به دنبال مراقبت های فوری برای علائم آنها با تجربه در وسط یک بیماری همه گیر — نماینده از جمعیت عمومی گفت: دکتر کارل Bergstrom یک زیست شناس دانشگاه واشنگتن که متخصص در بیماری های عفونی و مدل سازی. او با تشبیه خود extrapolations به “برآورد ارتفاع متوسط آمریکایی ها از بازیکنان در NBA دادگاه.” و معتبر ترین مطالعات COVID-19 نرخ مرگ و میر در واقعیت به مراتب بالاتر از آنهایی که پزشکان ارائه شده است.

“آنها با استفاده از روش های مضحک برای دریافت نتایج است که کاملا محتمل,” Bergstrom گفت.

هنوز اوایل پوشش رسانه ای ویروسی رفت. یک تلویزیون محلی گزارش در بیکرزفیلد پزشکان کنفرانس مطبوعاتی به دست آورد بیش از 4.3 میلیون بازدید در یوتیوب. ایلان ماسک تسلا بنیانگذار کسی که می خواهد به بازگشایی خود فرمونت کارخانه تولید این هفته ستایش پزشکان به 33 میلیون به علاوه پیروان توییتر. امشب پزشکان به یک محافظه کار ملی مخاطبان خود را برای نمایش در فاکس نیوز ظاهر می شود بر روی Laura Ingraham را نشان می دهد.

در نادر بیانیه ای در اواخر روز دوشنبه کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و آکادمی آمریکایی طب اورژانس اعلام کرد و آنها را “قویا محکوم اخیر نظرات منتشر شده توسط دکتر دانیل اریکسون و دکتر Artin Messihi. این بی پروا و تست نشده تفکرات صحبت نمی کنم برای پزشکی جوامع و ناسازگار با علم کنونی و اپیدمیولوژی در مورد COVID-19. به عنوان صاحبان محلی درمانگاه های مراقبت های فوری به نظر می رسد این دو نفر در حال انتشار مغرضانه و غیر کارشناسی داده ها به پیشرفت شخصی خود را به منافع مالی و بدون توجه به سلامت.”

پزشکان تا به حال راه اندازی بیکرزفیلد تنها خصوصی پیاده روی در COVID-19 تست سایت انجام شده و در حدود نیمی از تمام تست های انجام شده در این منطقه است. آنها پاسخ نمی دهند به CalMatters درخواست برای نظر دوشنبه ،

اطلاعات غلط رشد در یک بیماری همه گیر و مقامات بهداشت عمومی در کالیفرنیا و جاهای دیگر فقط نمی تواند نگه داشتن.

“این بیماری همه گیر شده است بنابراین به شدت سیاسی در این کشور است که شواهد مهم نیست که چقدر ضعیف می شود, تقویت فوق العاده اگر آن را به نفع یک طرف یا دیگری گفت:” Bergstrom که همچنین یکی از کارشناسان به نقد پزشکان مطالعه در توییتر. “ما همیشه امیدوار این بحران نمی آمد اما اگر آن را ما همه می خواهم در این با هم. شده است که یک سورپرایز بزرگ برای همه ما انجام اپیدمیولوژی بیماری های عفونی. این شگفت انگیز است که باید به مقابله با این اطلاعات غلط است که در حال گسترش در اطراف برای اهداف سیاسی و راه هایی که تداخل با مناسب بهداشت عمومی پاسخ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de