کروز سرگردان در دریا برای 2 هفته بیش از coronavirus نگرانی اسکله در کامبوج

سیهانوکویل کامبوج >> صدها نفر از مسافران کشتی کروز طولانی سرگردان در دریا توسط ویروس ترس را تشویق به عنوان آنها در نهایت متحرك جمعه و استقبال شد به کامبوج کشور استبدادی رهبر دست آنها را در گل.

نخست وزیر کامبوج به توافق اجازه Westerdam اسکله در بندر سیهانوکویل روز پنج شنبه پس از تایلند و ژاپن و تایوان و فیلیپین و گوام محروم بود کشتی زودتر.

“چگونه فوق العاده آن است به اینجا. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای نخست وزیر. او فوق العاده گفت:” آنا ماری, خربزه, از, Queensland, استرالیا است. “من بسیار هیجان زده (به اینجا),” او گفت که او دست تکان دادند رز Hun Sen دست به او.

مسافران را تشویق به عنوان آنها راه می رفت به سمت در انتظار اتوبوس دست تکان داد و خداحافظی با دیگر مسافران از کشتی عرشه.

“کشور شما یک کار بزرگ انجام داد. انجام یک کار فوق العاده. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. ما را بسیار خوشحال” جو rai expo, 74, از فلوریدا گفته خبرنگاران محلی در بندر. او و بسیاری دیگر از مسافران عینک krama سنتی کامبوج روسری دور گردن خود را.

“کامبوج به تنهایی حتی ایالات متحده از گوام, آیا به ما اجازه نمی دهد زمین اما کامبوج انجام داد به طوری که فوق العاده است. کاملا فوق العاده” rai expo گفت. “ما درک آن بسیار بسیار زیاد است. این یک مبارزه طولانی و قدردانی می کنیم همه اینجا بودن.”

این Westerdam بود ناخواسته در جای دیگر حتی اگر اپراتور Holland America Line گفت: هیچ مورد از COVID-19 ویروسی بیماری تایید شده است در میان آن 1,455 مسافران و 802 خدمه. برخی از 20 مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس پس از آنها گزارش stomachaches یا تب اما آزمایشات انجام شده در انستیتو پاستور در پنوم پن نشان داد که هیچ کدام تا به حال COVID-19.

Mang Sineth معاون فرماندار در سیهانوکویل استان به خبرنگاران گفت: 414 مسافران را ترک بندر جمعه و پرواز به کامبوج سرمایه قبل از سفر به مقصد نهایی خود. سه پرواز از سیهانوکویل به پنوم پن چیده شده بودند را به تمام کشتی مسافران است.

این COVID-19 بیماری به بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و چند صد جای دیگر از جمله 218 در الماس شاهزاده کشتی کروز ساخته شده است که توقف در هنگ کنگ و دیگر بنادر قبل از ورود در ژاپن در هفته گذشته.

Hun Sen گفت او اجازه Westerdam حوض در کامبوج برای بشردوستانه دلایل.

یک حامی قوی از چین, او بازی کرده است هر گونه تهدید از ویروس های جدید و حتی تهدید به پا زدن کردن خبرنگاران و یا مقامات دیده می شود پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت.

“من می خواهم گفت, بیماری واقعی ترس است و نه ویروس. ما می خواهیم برای از بین بردن ترس از بیماری,” او در مصاحبه با اخبار تازه آنلاین سرویس خبری نزدیک به دولت او.

بر خلاف دیگر کشورهای آسیایی او کاهش یافته است به ممنوعیت پرواز مستقیم بین کامبوج و چین گفته است که برهم زدن روابط دو جانبه و صدمه دیده خود را در اقتصاد کشور. کامبوج یک مورد تایید شده از این ویروس یک بازدید کننده از چین با وجود محبوبیت خود را با گردشگران چینی است.

“اگر هیچ کس اجازه ورود به کامبوج می کند. پادشاهی نه تنها همکاری با چین اما با همه ملل” Hun Sen گفت: در مصاحبه. “کروناویروس یک چالش جهانی و … ما در امور انسان دوستانه هیچ مرزهای.”

اقدام به عنوان یک سامری خوب است یک نقش غیر معمول برای Hun Sen است که از قدرت برای 35 سال است. حزب خود را جاروب 2018 انتخابات به خود جلب کرد که تیز محکومیت به عنوان نه منصفانه پس از یک دادگاه حل شده تنها معتبر حزب مخالف.

ایالات متحده تحمیل کرده است های دیپلماتیک و تحریم ها به دلیل سرکوب سیاسی و اتحادیه اروپا در اوایل این هفته اعلام کرد قصد خود را برای اعمال تحریم بر کامبوج برای حقوق بشر و اتحادیه های کارگری نقض.

این Westerdam خود را آغاز کرد کروز در سنگاپور در ماه گذشته و آخرین آن توقف قبل از آن رد شد بیشتر فرود در هنگ کنگ که در آن 53 مورد از این بیماری و مرگ تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>