کشتی کروز رسمی می گوید مسافری که فوت شد شما با کروناویروس قبل از سوار شدن

به عنوان یک کشتی کروز با بیش از 3500 نفر باقی مانده قرنطینه در سواحل کالیفرنیا در شنبه کروز خط بالا دکتر گفت: Placer County مردی بود که اولین گرند شاهزاده خانم مسافر به مرگ از COVID-19 قرارداد این بیماری قبل از آمدن روی عرشه کشتی در ماه فوریه است. او سپس به معرفی آن را به رگ و گسترش عفونت به دیگران از جمله چندین منطقه سونوما کانتی ساکنان گفت: کارناوال Corp. افسر ارشد پزشکی Grand Tarling.

Tarling گفت: خبرنگاران که شروع به رنج می برند علائم تنفسی دو یا سه روز پس از گام گذاشتن در سفر دریایی به مکزیک, در فوریه. 11 — خیلی زود برای این ویروس به انکوباتور و برای او شروع به بیان علائم اگر او تا به حال تبدیل شدن به آلوده پردازنده.

“ما فکر می کنیم این مورد جامعه بود-به دست آورد در کالیفرنیا آورده و بر روی کشتی” Tarling گفت.

ارزیابی خود را از این مورد می آید به عنوان دقیق دوره کمون مانند دیگر جنبه های این ویروس است که هنوز به طور کامل درک نشده. ترین برآورد از دوره کمون محدوده بین یک تا 14 روز معمولا حدود پنج روز با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

Tarling ارزیابی متفاوت از اطلاعاتی که قبلا منتشر شده توسط Placer County مقامات بهداشت عمومی که تا به حال گفت: آنها باور نمی کند این فرد به احتمال زیاد به نمایندگی از یک مورد از “جامعه گسترش” هنگامی که بیماری او اعلام شد شنبه. Placer County health نمایندگان در دسترس نیست برای نظر شنبه بعد از ظهر.

اگر انسان به حال سوار کشتی در حالی که در حال حاضر آلوده, آن را نشان می دهد coronavirus شده بود پخش محلی در کالیفرنیا زودتر از مقامات بهداشتی دولت فاش کرده اند.

71 سال درگذشت, شنبه در حالی که در انزوا در Kaiser Permanente بیمارستان در رزویل. مقامات میگویند که در زمینه مسائل مربوط به سلامت است که او را ساخته اند به خصوص در معرض خطر این بیماری است.

بزرگ شاهزاده خانم در حال حاضر نشسته 50 مایل دریایی از سان فرانسیسکو رفته و تبدیل به یک منبع کلیدی از coronavirus عفونت متصل به دو تایید موارد مربوط به بیماران بستری در سونوما کانتی و پنج در Placer County است.

مسافران آن بودند به متحرك از 15 روز کروز به هاوایی در شنبه اما در عوض در انتظار دستورالعمل از فدرال و ایالتی و مقامات محلی در مورد که در آن به آینده گفت: Jan Swartz, گروهی جمهور شاهزاده Cruises و کارناوال استرالیا.

معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که کشتی می توان به کارگردانی یک غیرتجاری پورت این آخر هفته و تمام پردازنده خواهد بود تست شده و قرنطینه در صورت لزوم.

بیش از 3500 مسافر و خدمه در حال حاضر در کشتی از جمله 938 مهمان از کالیفرنیا. نمایش فیلم از 45 نفر تلقی می شود در معرض خطر ابتلا به این ویروس آزمایش شده اند و در نتیجه 21 نتایج مثبت از جمله 19 خدمه و دو مهمان, مقامات گفت.

آنها خود را فوری مخاطبین تحت قرنطینه در انزوا در حالی که هر کس دیگری در کشتی دستور داده شده است به ماندن در اتاق دولت, شرکت, مقامات گفت.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im