جمعیت بسته سواحل به عنوان کالیفرنیا پخت در موج گرمای آخر هفته

لس آنجلس >> کالیفرنیا در حال چرخش تحت موج گرمای خطرناک تعطیلات آخر هفته روز کارگر است که گسترش درجه حرارت سه رقمی بیش از بسیاری از دولت، افزایش نگرانی در مورد قطع برق و گسترش ویروس کرونا به عنوان throngs از مردم بسته بندی سواحل و کوه برای امداد.

مقامات از مردم خواستند برق را حفظ کنند تا فشار بر شبکه برق دولت را کاهش دهند و هنگام اصابت به مناطق تفریحی، الزامات دور شدن و ماسک را دنبال کنند.

پارکینگ به سن دیگو و سواحل اورنج کانتی پر شده تا نصف النهار و نجات غریق نجات گزارش دیدن جمعیت بزرگ است.

کاپیتان براد هرتسوک نجات غریق های اورنج کانتی می گوید: «شرایط بسیار شلوغ، سواحل دیوار بسته بندی شده به دیوار هستند.»

او می گوید: «تعطیلات آخر هفته در سواحل ما بسیار مشغول است، اما احتمالا ً به دلیل موج گرما یک شکاف یا دو شلوغ تر هستیم.»

سواحل در امتداد شهرستان لس آنجلس 72 مایل (116 کیلومتر) از خط ساحلی.

به دلیل همه گیر، سواحل شهرستان لس آنجلس در طول تعطیلات آخر هفته چهارم ژوئیه بسته شد. اما شهرستان های دیگر سواحل خود را باز نگه می داشت. گردهمایی تعطیلات سرزنش شد، در بخشی از، برای COVID-19 خوشه در برخی از شهرستانها.

مقامات بهداشتی هشدار دادند که سواحل در صورت شلوغ شدن بیش از حد ممکن است بسته شوند.

Campgrounds در جنگل ملی سن برناردینو محبوب شرق لس آنجلس نیز پر بود ، و رنجرز در زور در “گشت مارشملو” بودند — نگه داشتن یک ساعت به خصوص نزدیک برای campfires و کباب در خارج از سایت های تعیین شده است که خطر بالقوه ای برای تنظیم آتش سوزی. آنها همچنین نگران بودند که موج مردم بتواند جاده های کوهستانی را تحت الشعاع قرار دهد.

خدمات ملی آب و هوا در Oxnard گفت: درجه حرارت در طلوع آفتاب در حال حاضر در بالا 80s و پایین تر 90s بیش از بسیاری از مناطق کوهپایه ای از کالیفرنیای جنوبی بود. تا نصف النهار، جیوه به رکوردشکنی ۱۱۶ درجه (۴۶٫۷ سانتیگراد) در وودلند هیلز در دره سن فرناندو لس آنجلس برخورد کرد.

سرویس آب و هوا دمای «به طرز وحشیانه ای گرم» را تا روز دوشنبه پیش بینی کرد چرا که یک سیستم فشار بالا بر فراز غرب ایالات متحده در هم می تاشد.

پیش بینی می شد مرکز شهر لس آنجلس روز شنبه به 107 درجه (41.7 سانتیگراد) و روز یکشنبه 108 (42 سانتیگراد) برسد. ناپا در کشور شراب می توانست به ۱۱۳ درجه (۴۵ سانتیگراد) برسد و دره مرگ می توانست در حدود ۱۲۵ درجه (۵۱٫۷ سانتیگراد) جوجه گوشتی کند.

اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا که شبکه برق ایالتی را اداره می کند، ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۹ بعد از ظهر یک «هشدار فلکس» صادر کرد. شنبه تا دوشنبه، از مردم می خواهد با استفاده ن کردن از لوازم خانگی و نگه داشتن تهویه مطبوع در ۷۸ درجه (۲۵٫۶ سانتیگراد) یا بالاتر، قدرت را حفظ کنند.

اپراتورها انتظار تکرار خاموشی های نورد را نداشتند که در طول یک موج گرمایی اواسط اوت صورت گرفت. اما آنها هشدار دادند که این سیستم می تواند با مشکلات پیش بینی نشده، مانند آتش سوزی که یک خط برق را مختل می کند، تیره و تار شود.

گرما، همراه با پیش بینی ممکن است خشک، بادهای گوستی، ساخته شده برای آب و هوای خطرناک آتش آخر هفته، در زمانی که نزدیک به 13،000 آتش نشانان در حال حاضر در حال مبارزه برای مهار نزدیک به دو جین آتش سوزی بزرگ در اطراف کالیفرنیا.

آتش سوزی که در نزديکی درياچه شيور در جنگل ملی سيرا رخ داد، دستور تخليه را روز شنبه در حالی برانگانده است که مقامات از مردم خواستند به دنبال امداد رسانی از موج گرما برای دور ماندن از درياچه محبوب هستند. در شهرستان سن برناردینو، آتش سوزی سریع در کوهپایه های یوکایپا تخلیه اوک گلن را مجبور کرد، یک جامعه مزرعه که به تازگی فصل سیب چیدن خود را در این آخر هفته باز کرد.

شهرها و شهرستان های اطراف ایالت مراکز خنک کننده ای را در ساختمان های عمومی برای کسانی که تهویه مطبوع دارند افتتاح کردند. شهرستان لس آنجلس بود ارائه نزدیک به 50 مراکز — بزرگترین فعال سازی سایت در حافظه — در کتابخانه ها ، مراکز اجتماعی و حتی موزه در حومه لس آنجلس از Gardena.

برخی دیگر ممکن است به دنبال ضرب و شتم گرما با ضربه زدن به مراکز خرید، که اجازه داده شد برای بازگشایی این هفته در هفت شهرستان منطقه خلیج سان فرانسیسکو که شرایط برای کاهش محدودیت های کسب و کار کروناویروس را برآورده کرده اند.

جمعیت بی خانمان ها فراموش نشده بودند. برگرد اندی بالز، رئیس جمهور و مدیر عامل ماموریت نجات اتحادیه در مرکز شهر لس آنجلس، گفت که او به کارکنان گفت که “سردترین بطری های آب سرد” را به کسانی که برای ناهار برای رفتن در طول تعطیلات آخر هفته می آیند، تحویل دهند.

او می گوید: «و من گفتم اگر کسی بیش از حد گرم و در نظر گرفته شده به در بیاید، از آنها استقبال کنید.» “ما يه کليساي مطبوع داريم”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>