بازی رایانه بنیانگذار مراحل پایین در هرج و مرج

گرگ Glassman بنیانگذار و مدیر اجرایی بازی رایانه اعلام کرد در این شب او را از نقش خود است. استعفای آید پس از روز از آشفتگی برای شرکت.

هفته گذشته Glassman ارسال یک صدای جیر جیر ساخته شده است که نور از هر دو coronavirus همه گیر و کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس و آخر هفته گذشته صحبت کرد belligerently به رایانه بدنسازی صاحبان در مورد نژاد و نژادپرستی در قابل توجه زوم تماس بگیرید که به بیرون درز شد به خبرنگاران گفت.

“ما در حال عزاداری برای جورج فلوید, من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان من هستند” گفت: Glassman در زوم تماس با توجه به ضبط تماس های ارائه شده به نیویورک تایمز.

“شما می توانید به من بگویید چرا من باید سوگواری برای او ؟” او گفت:. “دیگر از آن را “سفید” چیزی که به انجام است. من که فشار اما من دلیل دیگری.”

او را جایگزین دیو کاسترو دیرین بازی رایانه اجرایی است.

“من ایجاد شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه دیده و بسیاری از اعضای آن” Glassman در بیانیه ای گفت امروز. و او را در مالکیت خود خطر است.

اخبار ثبت شده در جلسه و Glassman خروج گزارش شد اولین بار توسط رایان بروکس و دیوید مک در BuzzFeed News.

بازی رایانه یکی از بزرگترین تناسب اندام برندها در حال حاضر با بیش از 6000 وابسته به ورزشگاه در ایالات متحده به تنهایی. آن ایجاد شد و در سال 2000 برای ارائه تمرینات است که تکیه بر اصول کاربردی حرکت و شدت بالا militarylike آموزش به ساخت قدرت و استقامت.

در اینجا این است که چگونه کشف اتفاق افتاد: روز جمعه تعداد انگشت شماری از صاحبان سالن های ورزشی وابسته به رایانه با نام تجاری که در آن زمان تا به حال حدود 14000 وابسته به ورزشگاه در سراسر جهان به یک ایمیل در مورد حضور در یک زوم تماس با Glassman.

“سلام وجود دارد, من امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند و هل دادن از طریق گفت:” ایمیل های ارسال شده توسط دانیل هیل که با این نسخهها کار وابسته به روابط این شرکت با نام تجاری. “همه ما می تواند استفاده از یک مثبت و آموزنده چت با دوستان همفکر از بازی رایانه, جامعه, راست?”

Glassman شده بود میزبانی چنین خواستار چند ماه گذشته برای بررسی در با بدنسازی که صاحبان کسب و کار شده اند به طور موقت بسته توسط دولت-دستور خاموش شدن ناگهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خاص این کنفرانس تلفنی آمد و در حالی که بسیاری از درخواست شد Glassman در رسانه های اجتماعی بیانیه ای را در حمایت از زندگی ماده و چند ساعت قبل از Glassman در پاسخ به یک صدای جیر جیر که گفت: “نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی” با جمله “این FLOYD-19.”

که صدای جیر جیر تنظیم کردن یک اعتراض عمومی و وادار به عذرخواهی بیانیه از Glassman روز بعد. “من ساخته شده یک اشتباه در کلمات من را انتخاب کرد:” دیروز بیانیه ای گفت:. “قلب من عمیقا غمگین درد ناشی از آن است. این یک اشتباه بود نه نژادپرستانه اما یک اشتباه است.” با امروز حدود 1200 ورزشگاه گفت: آنها برنامه ریزی شده به disaffiliate از بازی رایانه.

اما قبل از جیر آمد زوم تماس که برگزار شد با بیش از ده نفر از جمله بدنسازی صاحبان و کارکنان دفتر شرکت شناخته شده به عنوان HQ. این رویداد تفویض به expletive پر از مطالب توسط Glassman, که در آن او اشاره تئوری های توطئه و مبارزه با بدنسازی مالک در موضوعات, نژاد, نژاد پرستی و مسئولیت سفید صاحبان کسب و کار برای نشان دادن حمایت برای جامعه سیاه و سفید در میان ملی زمان حساب.

“بازی رایانه بسیار محبوب است با اولین پاسخ دهندگان نظامی و اجرای قانون است. آن است که بسیار نزدیک به کسانی که در جوامع گفت:” جاستین LoFranco, بنیانگذار صبح گچ تا شش روز در هفته خبرنامه اختصاص داده شده به بازی رایانه, اخبار, که همچنین شنیده ضبط زوم تماس بگیرید. “اما من فکر نمی کنم گرگ Glassman گفت: این چیزها زیرا او احساس می کند نیاز به دفاع از آن جوامع است. من فکر می کنم این چیزی است که گرگ Glassman فکر می کند.”

در تماس Glassman گفت که او نمی “اعتماد” یک عضو از بازی رایانه جامعه که در حال حاضر شروع به شکایت علنی در مورد تناسب اندام شرکت نسبی عدم پاسخ به Floyd مرگ و تظاهرات که منجر شد.

که عضو الهام Royse صاحب موشک بازی رایانه در سیاتل منتشر شده در بدنسازی, وبلاگ یک ایمیل تبادل او با HQ در تاریخ 5 ژوئن. در آن او هشدار یک مدیر اجرایی که با این نسخهها کار برای Glassman که او خواهد بود disaffiliating کسب و کار خود را از رایانه به دلیل “بازی رایانه را با شکست به موضع در زمان بحران اخلاقی در آمریکا.”

Glassman شخصا پاسخ به ایمیل, نوشته,, “من صادقانه بر این باورند قرنطینه کرده است منفی نهفته سلامت روانی خود” و “من شرمنده از شما.”

در اوایل تماس Glassman اول صحبت به طور مستقیم با الی Wallace, بدنسازی مالک از لوئیزیانا که توضیح داد که چگونه او را تعیین کرده است تا خود را به ورزشگاه به تامین اجتماعی فاصله.

بعدی Glassman تعامل با بدنسازی مالک در ایتاکا نیویورک که ابراز نا امیدی که بازگشایی جامعه خود بود که تا حد زیادی صدمه ندیده توسط ویروس بود آهسته به سادگی دلیل آن را در همان حالت سخت-آمار شهر نیویورک در منطقه است.

Glassman پاسخ داد که وجود دو شکست پزشکی از عمر خود را. “برای اولین بار خواهد بود چینی است که اجازه دهید این ویروس در خارج از آزمایشگاه. که در واقع اتفاق می افتد. و دوم خواهد بود خود را فرماندار بسته بندی در خانه های سالمندان با افراد آلوده به,” او گفت: با استفاده از یک expletive برای توصیف رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. (خانه های پرستاری را در افراد مبتلا به کروناویروس; هر coronavirus لینک کلیک کنید برای آزمایشگاه ها هنوز ناشناخته است.)

“بهداشت عمومی پزشکی مضمون سیاست است. و این که چرا شما نشسته بودند داخل خانه. آن را به حال چیزی برای انجام با ویروس. که بهانه ای,” او اضافه شده است.

بیش از 35 دقیقه به تماس Glassman توجه خود را تبدیل به هانا Wydeven صاحب Solcana تناسب اندام, یک بازی رایانه بدنسازی در مینیاپولیس. Glassman از او خواست اگر او بدنسازی بود و در عین حال قادر به بازگشایی اما نبود چه Wydeven می خواستم به صحبت کردن در مورد. او بدنسازی است که حدود یک مایل از جایی که فلوید درگذشت.

“جامعه ما این است که وضعیتی وخیم” Wydeven گفت. “مردم در عزاداری.” او در رفت: “من فکر نمی کنم ما دیده می شود هر چیزی بیرون آمدن از بازی رایانه مرکزی در شرایط پاسخ ما به این وضعیت است.”

این زمانی است که Glassman گفت: نه او و نه همکارانش سوگواری فلوید. او خواسته Wydeven چرا او بازی رایانه جامعه در مینیاپولیس ناراحت شد. او توضیح داد: جامعه نگران بود “نژادپرستی سیستماتیک.”

“در حال حاضر من شنیده ام سیستمیک بارها و بارها اما نه سیستماتیک” Glassman گفت. “اما من گمان می کنم هر دو معنی ندارد. واقعا شسته و رفته به یک مشکل است که نمی تواند تعریف شود چرا که پس از آن هرگز به پایان می رسد. شما می دانید شما همیشه می توانید آن را می پوشند افتخار است.”

او ادامه داد: “آیا شما فکر می کنم که چه اتفاقی افتاده است به جورج نژادپرستانه? آیا شما فکر می کنم که به لحاظ نژادی با انگیزه؟”

Wydeven در پاسخ گفت: “وجود دارد که نمونه مشابه شرایطی که در آن افرادی که رنگ سفید را با استفاده از $20 جعلی بیل و کشته نشده است. وجود دارد و بسیار نوار ویدئویی از این حادثه و دست اول شهادت.”

Glassman متقاعد نشد. “ما با دوستان خود در FBI در محله خود را,” او گفت:. “و آنها از این نظر است که این قتل درجه اول و آن را به سکوت او را بیش از پول تقلبی. که این باور است که آنچه را که پلیس فکر می کنم.” (هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد یک پوشش یا یک لینک بین ساخت پول تقلبی و فلوید مرگ است.)

خود را به عقب و جلو رفت و در حدود 45 دقیقه با Glassman گفت که داشتن یک فرد که نمی خواهید به ایجاد یک بیانیه علیه نژادپرستی بود “بدتر از شورش.”

“داشتن مردم — مردم بی گناه را گرفته اند که بخشی از چیزی نژادپرستانه تا کنون — و آنها را وادار به گفتن اظهارات که به نوبه خود می تواند جهان در برابر آنها. این است که چه ؟ ” او گفت: با استفاده از یک expletive. “این وحشیگری چیزی است.”

Wydeven سعی در مجموع تا موقعیت خود را. “آنچه ما برای پرسیدن بسیار ساده است,” او گفت:. او خواسته است که او آدرس تراژدی در برخی از راه شاید با گفتن “است که شما فکر می کنم پلیس آمریکا یک مشکل است, و یا اگر شما می خواهید به می گویند که شما فکر می کنم که همه ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه نژادپرستی موجود در جامعه ما است.”

او جواب داد: “من فکر نمی کنم آن است که یک مشکل برای بیشتر قسمت ها. من واقعا نمی.”

“من می دانم که بیش از حد بسیاری از, پلیس,” او اضافه شده است.

مکالمه نقل مکان کرد اما نه خیلی خوب. Glassman توجه خود را تبدیل به یک سالن ورزشی مالک از لوئیزیانا به نام جوزف Thibeaux که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در کنار والاس. “الی رفت و یک پسر سیاه و سفید,” Glassman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>