جنایتکاران که پنهان کردن چهره خود را با ماسک بهره گیری از همه گیر پلیس می گویند

شیکاگو >> راه FBI می گوید ویلیام روساریو لوپز قرار داده و در یک فولاد و راه می رفت به کانکتیکات فروشگاه به دنبال یک نمونه گیر-عصر خریداران به عنوان او را برداشت تا بسته بندی های پلاستیکی میوه, تنقلات و چند موارد دیگر. پس از آن زمانی که تنها مشتری چپ او رفت و به ضد جیبش یک هفت تیر کوچک اشاره کرد و آن را در کارمند و خواستار آن شدند که او باز, پول نقد ثبت نام.

صحنه اف بی آی ادعا در دادگاه سند تکرار شد توسط لوپز در چهار ایستگاه گاز فروشگاه بیش از هشت روز قبل از 9 آوریل بازداشت. این بر یک مشکل جدید برای اجرای قانون: ماسک را ساخته اند که جنایتکاران ایستاده جدا طولانی قبل از سربند-پوشیدن دزدان زدم stagecoaches در غرب و اسکی-نقابدار برگزار شد تا بانک ها در حال حاضر اجازه می دهد آنها را به مخلوط مانند نگران حسابداران پرستاران و فروشگاه کارمندان در تلاش برای جلوگیری از یک ویروس مرگبار است.

“جنایتکاران آنها هوشمند است و این یک فرصت مناسب برای آنها را به پنهان کردن خود را و ترکیب راست می گوید:” ریچارد بل, رئیس پلیس در کوچک پنسیلوانیا جامعه Frackville. او گفت که او می داند از هفت های اخیر سرقت های مسلحانه در منطقه که در آن هر شک عینک ماسک.

در سراسر ایالات متحده, ماسک تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر رایج در ابتدا به عنوان یک داوطلبانه احتیاط و پس از آن به عنوان یک نیاز اعمال شده توسط سازمان های دولتی و کسب و کار. و مردم با ماسک — و همچنین دستکش لاتکس — را در بر داشت راه خود را به بیشتر و بیشتر جرم و جنایت ،

فقط چگونه بسیاری از جنایتکاران در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر به ارتکاب جنایات غیر ممکن است برای برآورد اما مقامات مجری قانون باید بدون شک این شماره ها بالا رفتن. گزارش شروع به پاپ تا در سراسر ایالات متحده و در دیگر نقاط جهان از جنایات کشیده در هیچ بخش کوچکی از آنجا که بسیاری از ما در حال حاضر با پوشیدن ماسک.

در ماه مارس دو مرد راه می رفت به قنات مسیر مسابقه در نیویورک با پوشیدن همان نوع فولاد ماسک به عنوان بسیاری از طرفداران مسابقه وجود دارد و در اسلحه سرقت سه نفر از کارگران از یک چهارم میلیون دلار آنها در حال حرکت از ماشین بازی به امن. دیگر سرقت شامل مظنون یی رخ داده در کارولینای شمالی و واشنگتن, D. C و در جای دیگر, در هفته های اخیر.

مشکل محدود نمی به سرقت. در مشکل طبخ زندان شهرستان در شیکاگو این ویروس منجر به دست کم نه کشته و بیمار صدها نفر از زندانیان و اصلاح افسران. کارکنان باید پوشیدن ماسک و زندانیان را صادر کرد یکی از جدید هر روز — یک سیاست است که به کمک یک زندانی فرار در مارس 2.

Jahquez اسکات زندانی در یک شارژ تفنگ و نقض اوراق قرضه خود را در مورد مواد مخدر شده, خالکوبی یک قلب کوچک در یک گونه و آنچه به نظر می رسد مانند یک خون چکیدن اسکار دیگر. اما زمانی که او در یک ماسک او مطرح شده به عنوان قوینتین هندرسون — که ندارد خالکوبی بر روی صورت خود را و برنامه ریزی شده بود, منتشر خواهد شد, مقامات گفت.

اسکات ساخته شده آن را اگر او دستگیر شد و یک هفته بعد.

در علاوه بر این به نادر jailbreaks شيوع ماسک در جامعه ایجاد مشکلات دیگر برای اجرای قانون است. قبل از زندگی در یک بیماری همه گیر نقاب غارتگران به حال به چهره خود را بلافاصله پس از خروج از بانک یا فروشگاه برای جلوگیری از سوء ظن یک بار در عموم مردم. اما آن را با خطر بودن عکس و شناسایی از طریق همه جا دوربین های مدار بسته و تلفن های همراه.

این روزها آنها می توانید نگه داشتن ماسک و در ترکیب به راحتی با یا بدون اینکه “اسیر” در تصاویر.

“تصویری بسیار کمتر مفید است اگر ما قادر به دیدن یک چهره” گفت: کارلوس مارکز یک کارآگاه فرمانده لشکر در لس آنجلس کلانتر در ایمیل.

آن را ترک اجرای قانون بدون مهم جرم و جنایت-ابزار حل.

“بچه ها مثل ‘OK من را مجبور به پوشیدن ماسک, پلیس در حال رفتن به توقف من در راه به یک جرم و بازگشت از جرم پوشیدن ماسک,'” گفت: Brendan Deenihan رئیس کارآگاهان برای اداره پلیس شیکاگو. “در حال حاضر اگر شما در حال رفتن به ارتکاب جرم شما می توانید ترک خانه خود را با یک ماسک و رانندگی برای یک ساعت.”

با همه اساسا شناس می شود شهود ممکن است متوجه نیست کسی اقدام متفاوت و که آن را سخت تر برای دریافت توضیحات خوب و یا شناسایی متهم گفت: Eric Nuñez رئیس لوس آلامیتوس اداره پلیس در جنوب کالیفرنیا و رئیس جمهور از کالیفرنیا روسای پلیس انجمن.

کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر که دیگر خریداران خواهد بود “خیره در آنها فقط یادداشت های ذهنی از آنچه که شبیه” Nuñez گفت. “اگر آنها نگاه مانند هر کس دیگری راه رفتن در آنها ممکن است انجام دهید این است که در همه.”

این یک مشکل واقعی برای کارمندان و پیشگویان مانند تیفانی بکر که مدیریت یک Valero فروشگاه در شنندووا پنسیلوانیا که در آن تعدادی از فروشگاه ها در منطقه شده اند سرقت شده توسط mask-پوشیدن افراد مسلح به تازگی.

“قبل از من را به نام پلیس به دلیل داشتن یک ماسک نیست طبیعی است. در حال حاضر آن را عادی” بکر گفت. “این ترسناک است زیرا شما نمی توانید بگویید که امن است و چه کسی نه.”

حتی زمانی که محققان شناسایی متهمان این دنده محافظ باعث می شود قرار دادن موارد هم که بسیار مشکل تر است. همان دستکش بیشتر مردم با پوشیدن برای محافظت از خود از برداشتن virus به معنی کمتر اثر انگشت در صحنه جرم.

“در گذشته اگر شما انجام یک جستجو در حکم و شما یافت فولاد ماسک خواهد بود که به شدت نشان می دهد از چیزی (مشکوک)” گفت: ویژه FBI Agent لیزا MacNamara که بررسی رشته از سرقت در کنتیکت که منجر به دستگیری روساریو لوپز. “در حال حاضر همه ماسک یا دستکش.”

اما معکوس نیز می تواند درست باشد.

MacNamara و تیم بررسی شد آسان تر ساخته شده زمانی که او ادعا همدست رفت به فروشگاه “اقدام به عنوان یک مواظب یا ‘پوشش’ سرقت locations.”

همدست نداشته فرسوده یک ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de