‘دیوانه به فلج کردن اقتصاد’: صدها نفر تجمع در سانتا رزا در اعتراض به محدودیت های

تحقیر برای پناهگاه در محل سفارشات دسترسی محدود به پارک ها و سواحل طولانی مدت بسته شدن از محل کار و مدارس و دیگر جنبه های ایالتی و دولت محلی, پاسخ به همه گیر ریخته noisily به مرکز شهر سانتا رزا در بعد از ظهر شنبه.

حدود 200 معترض جمع شده در کنار خیابان سوم در لبه جنوبی دادگاه مربع به تجمع برای پایان دادن به برخی از آنچه به عنوان بیش از حد شدید و بی ارزش آسیب رساندن اقدامات برای مقابله با کروناویروس.

برگزاری هوا یکی از غریب تر نشانه اعتراض — “من نیاز به یک مدل موی” — John Howard سانتا رزا گفت که او بیرون آمد “برای نشان دادن همبستگی با افرادی که به عنوان جهنم دیوانه که این جریان خیلی طولانی است.”

68 ساله و بازنشسته مهندس نرم افزار گفت: منطقی است که برای محافظت از افراد آسیب پذیر از ابتلا به ویروس است که باعث COVID-19. اما او افزود: “اجازه دهید بقیه از ما.

“این دیوانه به فلج کردن اقتصاد” هوارد اعلام کرد. “من فکر می کنم آن را یک قدرت گرفتن است.”

آزادی با مضمون موسیقی تقویت و حمایت شاخ انفجار از عبور رانندگان ایجاد یک ناهنجار موسیقی متن فیلم به تظاهرات. شرکت کنندگان دست تکان داد آمریکا و “don’t Tread on Me” پرچم و اجازه دهید دست ساز نشانه ابراز سرخوردگی خود را با آنها به عنوان مخرب overkill کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و منطقه سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase.

در میان چاپ شعار:

“چه اتفاقی افتاد به آزادی؟”

“سونوما کانتی دارای 248 موارد 2 و میر — آن را یک بیماری همه گیر”

“جلوگیری از خاموش شدن”

“منحنی مسطح است, در حال حاضر باز کردن”

“ما در حال maced توسط دکتر Mase”

“Live free or die”

چاپ بر روی محبوب تی شرت قرمز شبیه یک کوکا کولا آرم خواندن “لذت بردن از Covid-19: هیستری هرگز طعم خیلی شیرین است.”

در یک نقطه کن مکنزی سانتا رزا strode در امتداد خیابان سوم و تشکر تظاهر کنندگان به صورت ایستاده تا برای آزادی است.

دقیقه بعد او در مصاحبه ای گفت: “آیا شما می دانید وجود دارد که تنها دو مرگ (در سونوما کانتی)? آیا آن را هر حس به تعطیل تمام شغل؟”

مقامات دولتی تاکید کرده اند که محلی caseload باقی مانده است کم است چون ساکنان را تا حد زیادی با توجه به اقامت در خانه نظم و جلوگیری از این بیماری از گردش به طور گسترده ای در جامعه است. تا به امروز اکثر موارد تایید شده در شهرستان قرارداد بسته اند این بیماری از تماس نزدیک با کسی که شناخته شده به بیمار شده است.

مکنزی گفت که اگر “ما هنوز هم باید مراقب باشید” محدودیت در محل در حال حاضر بی ارزش ویرانگر به کارگران و دیگران.

همچنین در خیابان شنبه بود تراشه Worthington, کشیش رونرت پارک Assembly of God.

“وقت آن است برای باز کردن کلیسا,” او گفت: بالا الدین از اعتراض. “هنگامی که شما لازم نیست که مردم هم شما از دست دادن حرکت است.”

Worthington افزود: “این یک کلیشه است که درمان بدتر از بیماری است.”

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de