سرکوب مهاجران که با استفاده از منافع عمومی طول می کشد تا اثر

ققنوس — پاستور آنتونیو Velasquez می گوید که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که سرکوب مهاجران با استفاده از دولت خدمات اجتماعی و مردم صف تا قبل از طلوع آفتاب خارج از دفتر امور خارجه در تا حد زیادی لاتین ققنوس محله به ثبت نام برای مواد غذایی و پزشکی.

نه بیشتر.

“شما تا به حال به می رسند 3 صبح است و ممکن است شما را تا پایان روز” گفت: با اشاره به پشت در Maryvale محله به نشان می دهد چه مدت طول خطوط کردم.

اما هیچ یک صف های اخیر یک هفته صبح و وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از مردم در داخل.

با قوانین جدید با در نظر گرفتن اثر جمعه که رد صلاحیت افراد بیشتری از کارت سبز اگر آنها با استفاده از دولت مزایای خیل مهاجران از جمله شهروندان و ساکنان قانونی را کاهش خدمات اجتماعی آنها یا فرزندان خود را ممکن است به عنوان به از ترس آنها خواهد بود لگد از آمریکا گفت: Velazquez و دیگر طرفداران.

“این را بیشتر و فقر بیشتر بی خانمان, بیشتر, بیماری,” گفت: Velasquez شناخته شده رهبر در میان اسپانیایی زبان مهاجران در منطقه ققنوس.

این دستورالعمل که با هدف تعیین اینکه آیا مهاجران به دنبال قانونی اقامت هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک دولت بار بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش گسترده برای کاهش مهاجرت به خصوص در میان مردم فقیر.

قوانین که منتقدان می گویند مقدار به یک “ثروت ” تست” قرار بود به اثر را در ماه اکتبر تاخیر شد با چالش های قانونی که ادعا می کنند این حرکت نقض دادرسی تحت قانون اساسی ایالات متحده. دادگاه عالی در ماه گذشته پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حرکت به جلو در حالی که قانونی بودن این قوانین و احکام در دادگاه.

یک 5-4 رای جمعه توسط دادگاه عالی طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با لغو آخرین دستور پوشش فقط در ایلینوی. عدالت Sonia Sotomayor صادر تاول مخالفت انتقاد از دولت برای سرعت تبدیل به دیوان عالی کشور پس از مواجهه با ضرر و زیان در دادگاه های پایین.

کاخ سفید بیش از آخر هفته ابراز قدردانی که برای رای نهایی گفت: این کمک خواهد کرد “حفاظت از برنامه های رفاهی برای واقعا نیازمند آمریکایی, کاهش کسری بودجه فدرال و برقراری مجدد اساسی اصل قانونی است که تازه واردان به جامعه ما باید از نظر مالی به خود متکی و وابسته به largess از ایالات متحده مالیات دهندگان.”

قانون فدرال در حال حاضر نیاز به کسانی که به دنبال به اقامت دائم و یا وضعیت حقوقی برای اثبات آنها نمی خواهد یک بار به آمریکا — یک “اتهام عمومی” در دولت lingo. اما این قوانین جدید شامل یک طیف وسیع تری از برنامه های است که می تواند رد صلاحیت آنها از جمله استفاده از خدمات درمانی مواد غذایی و مسکن کوپن.

“خودکفایی یک هسته ای آمریکا ارزش شده است و بخشی از قانون مهاجرت برای قرن ها” کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر امنیت داخلی گفت: در ماه گذشته. “نیاز کسانی که به دنبال می آیند و یا اقامت در ایالات متحده به تکیه بر منابع خود و خانواده ها و جوامع ما را تشویق خودکفایی ترویج مهاجر موفقیت و محافظت از مالیات دهندگان آمریکایی.”

این اثر سرما, پخش كردن, از طریق جوامع مهاجر به یاد می آورد که چگونه میلیون ها نفر از پناهندگان ریخته خدمات اجتماعی در طول رفاه تغییرات از 1990s حتی اگر قانون است که باعث کاهش صراحت معاف آنها.

نازنین خاکستر واشنگتن-بر اساس معاون رئیس جمهور برای سیاست جهانی و حمایت برای غیر انتفاعی بین المللی نجات کمیته با اشاره به تحقیقات نشان می دهد برخی از 37 درصد از پناهندگان معاف از کلینتون-عصر تغییرات در رفاه مزایای کاهش یافته و مواد غذایی آنها برخوردار بودند.

خاکستر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت خواهد به احتمال زیاد علت مشابه سختی برای مهاجران که کمک به اقتصاد آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de