شغالها پرسه زدن خالی سان فرانسیسکو خیابان به عنوان coronavirus قفل پایین شهر

شغالها در حال رومینگ خیابان خالی از مردم یک coronavirus مستند در به طور معمول شلوغ, سان فرانسیسکو, عکس های ارسال شده به توییتر نشان می دهد.

“چیزهایی که غیر منتظره اتفاق می افتد شاید به عنوان یک نتیجه از پناهگاه در محل” نوشت: Gianna Tobini در توییتر..”برادر من فقط خال خال سه شغالها در مقابل خانه پدر و مادر در سن فرانسیسکو.”

بیش از 740,000 موارد از COVID-19 ویروس تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 35 ، 000 مرگ و میر ناشی از مارس 30 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده بیش از 143,000 تایید موارد با بیش از 2500 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است coronavirus جهانی همه گیر. ایالات متحده اعلام کرده است یک اورژانس ملی.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر کرده است یک پناهگاه در محل سفارش بسته شدن اکثر کسب و کار و نیاز مردم به ماندن در خانه های خود را برای همه اما ضروری گردش.

حیات وحش نیز دوباره در دیگر شهرستانها در سراسر جهان تعطیل توسط coronavirus از میمون ها در تایلند به گوزن در ژاپن, گزارش نیویورک تایمز.

در حالی که عدم وجود افراد ممکن است emboldening حیوانات به سرمایه گذاری به یک بار در مکان های عمومی, شغالها شده اند ساخت باز گشت در سان فرانسیسکو پس از نزدیک به محو شدن در 1940s, KQED گزارش شده است.

شغالها را repopulated پارک های شهری در این شهرستان از جمله پادگان گلن کانیون و پارک گلدن گیت احتمالا در ده ها در دهه های اخیر با توجه به ایستگاه. تعداد آنها در حال حاضر به نظر می رسد با ثبات می گوید: سان فرانسیسکو, حیوانات, مراقبت و کنترل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>