کابوی ها برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بازگشت به آفریقا’ نظرات

SANTA FE, N. M. >> بنیانگذار کابوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی گروه حمایت از مردم خواست که به حمایت از اجرای برنامه از سرود ملی در بازی های فوتبال به “بازگشت به آفریقا” و محکوم به عنوان “ننگین تفاله” افرادی که به تصویر بکشد مؤتلفه پرچم به عنوان نژادپرستانه در Facebook تصویری است که پس از حذف شده است.

عکاسی از خود ویدیو از شهرستان Otero کمیسر Couy گریفین ثبت شد یکشنبه در Facebook و تماشا با حداقل 2,200 مردم قبل از آن برداشته شد از کابوی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن سایت. گریفین می گوید او نمی حذف این ویدئو.

35 دقیقه سخنرانی از گریفین در تم از خدا و ایمان و سیاست و کشور صورت می گیرد در قله کوه در جنوب نیومکزیکو جایی که گریفین می گوید: او روزه به مدت سه روز به او می اندیشد ملت سیاسی سرنوشت به عنوان نوامبر انتخابات.

در گذشت او به شدت انتقاد کسانی که حمایت از اجرای برنامه در بازی های فوتبال از “بالابر Ev’ry صدا و آواز خواندن” — به طور سنتی شناخته شده به عنوان سیاه و سفید سرود ملی — به عنوان یک حرکت همبستگی در برابر نژادی و بی عدالتی است.

“آنها می خواهند برای نابود کردن کشور ما است. آنها می خواهند به بحث در مورد بازی سیاه و سفید سرود ملی قبل از فوتبال بازی ؟ من یک ایده بهتر است چرا شما بازگشت به آفریقا و فرم خود را کمی تیم های فوتبال در آفریقا و شما می توانید در یک(n) و شتم کردن خاک های بسیاری از شما می توانید بازی خود را سیاه سرود ملی وجود دارد. چگونه در مورد آن ؟ ” او گفت:. “این است که امریکا ما بازی سرود ملی در آمریکای امروز است.”

با تلفن رسیده امروز گریفین گفت که او صحبت کردن در برابر یک استاندارد دوگانه است که او می گوید تنها دارای افراد مسئول رفتار نژادپرستانه و توصیف “بازگشت به آفریقا” عبارت در بخشی خود را به عنوان یک انتخاب ضعیف از کلمات است.

“به نظر می رسد مانند ما چنین یک استاندارد دوگانه” گریفین گفت. “شما می دانید که جامعه سیاه می گویند هر آنچه که آنها احساس می گفت در مورد سفید, جامعه و برچسب همه ما به عنوان نژادپرست است. اما به عنوان به زودی به عنوان شما مخالف با چیزی مانند سیاه سرود ملی بودن بازی های برگزار شده سپس همه ناگهانی شما تلقی یک نژادپرست است.”

در سخنرانی خود گریفین می پوشد یک شیفت با یک “C4T” که مخفف کابوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و اذعان دارد که رسانه ها به احتمال زیاد به برجسته گزیده ای از سخنرانی خود را به عنوان نژادپرست است. او با استفاده از یک لقب برای توصیف آمریکایی چینی و “آفریقایی” برای توصیف سیاه فعالان و خواست هر فرد رنگ که نیست شناسایی به عنوان “آمریکایی” برای اولین بار “به عقب برگردید.”

هارولد بیلی رئیس جمهور از آلبوکرک فصل از انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی و گفت: او وحشت زده شد توسط گریفین نظرات. وی اظهارات برخی از نفرت انگیز ترین چیز او را شنیده ام در حافظه اخیر است.

“این گربه کردن نمودار است. وجود دارد هیچ انکار که این یک سرداری به معنای جرقه خشونت” بیلی گفت. “آن را مطرود و غیر قابل قبول است. من واقعا نمی دانم چه چیز دیگری می گویند.”

Devont خاوری Kurt واتسون عضو Black Lives Matter جنبش در آلبوکرک نیز به نام گریفین سخنان متعصب و معتقد بودند با توجه به تحریک خشونت.

“سیاه و سفید سرود ملی آمریکا, سرود, و ما در حال مبارزه برای آمریکا آرمان” واتسون گفت. “او می خواهم می دانم که اگر او می خواهم که یک مکالمه با موضوع زندگی به جای اقدام مانند یک کودک است.”

گریفین گفت: او هرگز تحریک خشونت — مگر اینکه شاید قانون اساسی ایالات متحده تحت حمله. و او توضیح داد که او از یک چشم انداز برای یک امریکا از همه نژادها و اقوام بدون تعصب در برابر سفید پوستان است.

“این چنین ریاکارانه چیزی که برای مردم می گویند” خوب, شما می دانید, شما تنها یک مهاجر اگر شما یک فرد رنگ,’,” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که آمریکایی های بومی و نسب ما همه مهاجران. … و ما نیاز به بازگشت به آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازدید از طرح های پرمین حوضه نفت منطقه در غرب تگزاس در روز چهارشنبه از جمله ظاهر در یک دکل نفت در منطقه میدلند. گریفین گفت که او دعوت شده بود و امیدوار به حضور در. او گفت به نظر او مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوست اما که خود را آنلاین سخنرانی بود و نه هماهنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا سفر خود به این کشور همسایه از تگزاس.

“ما ایستاده در خود ما مجموعه ای از آرمان های” گریفین گفت. “و آنها فقط تا همزمان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

گریفین سخنرانی کنکاش مخالفت خود را به نیومکزیکو سلامت سفارشات در پاسخ به کروناویروس همه گیر و تصمیم خود را به چشم پوشیدن بازديد از پسرش تحت حضانت مشترک توافق به جای پوشیدن یک ماسک با توجه به این ویروس است.

در ماه مارس گریفین مواجه خواستار استعفا از شهرستان کمیساریای صندلی پس از او در فیلم “تنها دموکرات است مرده دموکرات.”

گریفین گفت: دموکرات ها بودند ضد آمریکایی چون آنها در مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>