COVID-19: بازگشت داوطلبانه به کشور پرداخت می شود برای

سام جونزشمال غرب تلگراف

Travel costs will be covered in the initiative.
آیکون دوربینهزینه های سفر را تحت پوشش در این طرح است. اعتبار: تام Zaunmayr

بومی شرکت های بزرگ در سراسر WA اصرار مردم بومی برای بازگشت به امنیت کشور و جامعه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

با کمک اداره جوامع بومی هر فرد که مایل به بازگشت به کشور پشتیبانی خواهد شد از طریق پرداخت هزینه های سفر و تا 250 دلار برای مواد غذایی و لوازم برای خود بازگشت.

Yuella بومی شرکت کمک خواهد کرد هر کسی که مایل به بازگشت به کشور در اواسط غرب MEEDAC پشتیبانی خواهد کرد هر کسی در Geraldton, شترمرغ استرالیایی, خدمات در کرنرون, Bloodwood درخت انجمن در پورت هدلند و Yaandina خدمات اجتماعی در Roeburn.

Bloodwood درخت Association اجرایی کلی Howlett گفت: آنها قرارداد روز گذشته توسط اداره جوامع به ارائه کمک.

“این برنامه تنها در عمل بوده است گذشته یک و نیم روز اما در حال حاضر کمک به افراد و خانواده ها برای بازگشت به looma پنهان کردن او, Balgo و Bidyadanga,” او گفت:.

“این یک برنامه داوطلبانه و تنها برای کسانی که می خواهند به خانه خود جامعه نیز وجود دارد که نیاز است که جامعه را می پذیرد/تصویب آنها را از بازگشت به جامعه است.”

کمک اندازه گیری می آید به عنوان WA خزانه دار بن وایت هشدار داد اثرات coronavirus ما از راه دور جوامع بومی می تواند شدید سازماندهی ممنوعیت ورود به جوامع با مجازات تا 50.000 دلار برای کسانی که به نقض این جهت است.

“این بسیار مهم است که ما همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از ساکنان زندگی در دور افتاده بومی جوامع در برابر گسترش COVID-19” او گفت:.

“بومی جوامع برخی از بالاترین نرخ در و از بسیاری از شرایط سلامت هستند که شناخته شده و مطرح به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض در ارتباط با COVID-19.”

کمک برای یک راه سفر, و پوشش در تمام اشکال حمل و نقل و مسکن و لوازم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>