COVID-19 واکسن شکار گرم در سطح جهان هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد

واشنگتن >> صدها نفر از مردم در حال نورد تا آستین خود را در کشورهای سراسر جهان به تزریق واکسن تجربی است که ممکن است توقف COVID-19 ترغیب امید — شاید غیر واقعی — که پایان دادن به این بیماری همه گیر ممکن است رسیدن زودتر از حد انتظار است.

حدود 100 گروه های تحقیقاتی در حال پیگیری واکسن با نزدیک به یک دوجین در مراحل اولیه آزمایشات انسانی و یا آماده برای شروع است. این یک شلوغ میشه ولی محققان می گویند که تنها باعث افزایش شانس که چند ممکن است غلبه بر بسیاری از موانع است که باقی می ماند.

“ما واقعا در یک مسابقه در برابر یکدیگر. ما در یک مسابقه در برابر یک ویروس همه گیر و ما واقعا نیاز به عنوان بسیاری از بازیکنان در این مسابقه به عنوان امکان پذیر است” دکتر اندرو پولارد که برجسته دانشگاه آکسفورد را مطالعه واکسن آسوشیتدپرس گفت.

حقیقت سخت: هیچ راهی برای پیش بینی که — اگر هر واکسن را با خیال راحت کار و یا حتی به نام یک جبهه-دونده.

به عنوان دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا متخصص قرار داده و آن را: “شما نیاز عکس های بیشتر بر روی هدف به صورت یک فرصت در امن و موثر واکسن.”

اولین محتاط آزمون از ماه مارس زمانی که تعداد کمی از داوطلبان کردم تزریق برای بررسی عوارض جانبی را تبدیل به بزرگتر مطالعات انجام شده در چین و آمریکا و اروپا به دنبال نکات مختلف واکسن نامزدها واقعا محافظت می کند.

بعدی: پیدا کردن برای مطمئن شوید که اگر هر یک از این واکسن کار در دنیای واقعی با آزمایش گروه زیادی از مردم در مناطقی که این ویروس در گردش است — روی حیله و تزویر چشم انداز زمانی که شرکت کنندگان در مطالعه ممکن است در مکان هایی که این ویروس در حال محو شدن و یا به آنها گفته شود به ماندن در خانه و پیدا کردن یک راه را به سرعت توزیع تعداد زیادی از دوز هر داوطلبان موفق.

سیاستگذاران در حال تدوین برنامه ای برای سعی کنید برای غلبه بر موانع هر دو در تلاش برای فشرده سازی سال معمولا طول می کشد تا به توسعه یک واکسن. پرسید: اگر یک واکسن ژانویه ممکن بود دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفته فاکس نیوز یکشنبه “بر روی کاغذ این امکان وجود دارد. این که آیا ما می توانیم اجرای,” او گفت:.

Fauci است هشدار داد که حتی اگر همه چیز کاملا 12 تا 18 ماه به منظور توسعه یک واکسن خواهد تنظیم یک رکورد سرعت — و ژانویه را علامت یک سال از موسسه ملی بهداشت شروع به ایجاد خود را COVID-19 واکسن در حال حاضر در دادگاه با مدرن Inc.

عکس های متعدد کار در راه های متعدد

بسته به اینکه چگونه شما تعداد دفعات مشاهده شده وجود دارد بین هشت و 11 واکسن نامزدها در مراحل اولیه تست در چین, آمریکا, انگلیس و آلمان — همکاری بین Pfizer Inc. و BioNTech هفته گذشته آغاز شد با یک مطالعه در آلمان که به طور همزمان تست چهار تا حدودی متفاوت عکس. مطالعه بیشتر سایت ها در مورد به باز کردن هنوز هم در کشورهای دیگر — و بین ماه مه و ژوئیه تعداد انگشت شماری دیگری از های مختلف واکسن قرار است به زودی برای اولین بار در انسان آزمایش.

وجود دارد هیچ کمبود از داوطلبان.

“این اجازه می دهد تا به من برای بازی در یک نقش کوچک در مبارزه با این چیزی که گفت:” آنتونی Campisi, 33, از فیلادلفیا که دریافت اولین تست دوز Inovio داروسازی’ DNA مبتنی بر واکسن در دانشگاه پنسیلوانیا در ماه گذشته. “من می تواند یک خوکچه هندی.”

اولیه واکسن داوطلبان کار در یک از راه های مختلفی. این مهم است چرا که اگر یک نوع نتواند شاید دیگر نمی خواهد.

انواع واکسن ها بهتر کار می کنند در برخی از ویروس های خانواده ها بیش از دیگران است. اما برای coronaviruses هیچ طرح. بازگشت در سال 2003 زمانی که دانشمندان تلاش واکسن در برابر سارس, یک پسر عموی ویروس جدید, مطالعات حیوانی در اشاره مشکلات ایمنی اما پس از آن سارس ناپدید شد و واکسن بودجه خشک شده بود. واکسن در برابر یکی دیگر از COVID-19 پسر عموی به نام MERS را تنها به اولین مرحله تست ایمنی.

“در 20/20 ادراک ما باید به کار سخت تر در coronavirus واکسن آن” دکتر گفت: Sten Vermund رئیس دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. در حال حاضر “ما موظف به سعی کنید استراتژی های مختلف اگر ما می خواهید نتایج سریع.”

جوانب مثبت و منفی

چین Sinovac و SinoPharm در حال آزمایش “،” واکسن ساخته شده توسط رشد جدید کروناویروس و کشتن آن. این شرکت نشان داد اطلاعات کمی در مورد چگونگی عکس های متفاوت است. اما این فن آوری است که سعی کردم-و-واقعی — عکس فلج اطفال و برخی از انواع واکسن آنفولانزا هستند ، virus — اگر چه آن را سخت به مقیاس به سرعت در حال تولید میلیون ها نفر از دوز.

اکثر واکسن های دیگر در خط لوله با هدف آموزش ایمنی بدن سیستم به رسمیت شناختن یک قطعه جدید کروناویروس — غالبا تند و تیز پروتئین است که خاتم سطح بیرونی آن است.

یکی از راه: استفاده از یک ویروس بی ضرر برای حمل سنبله پروتئین به بدن است. آن را آسان تر برای تولید اما تعیین می کند که ویروس بهترین “حامل” یک سوال کلیدی. چین CanSino بیولوژیک دم آن واکسن با استفاده از یک سرماخوردگی باعث آدنوويروس مهندسی, بنابراین آن را نمی خواهد گسترش در بدن است. و در مورد افراد سیستم ایمنی بدن مبارزه با ویروس سرماخوردگی قبل از واکسن می توانید انجام دهید آن کار پولارد را در آکسفورد تیم به جای انتخاب یک آدنو که به طور معمول آلوده شامپانزه ها.

راه دیگر: تزریق یک قطعه از coronavirus کد ژنتیکی است که به دستور بدن خود را به تولید سنبله پروتئین است که در تبدیل اعداد اول سیستم ایمنی بدن برای حمله به. جدید و تکنولوژی محقق نشده اما یکی که وعده و حتی سریع تر تولید می باشد. واکسن ساخته شده توسط NIH و مدرن, Inovio داروسازی و Pfizer-BioNtech همکاری با استفاده از کد ژنتیکی روش.

هنوز هم بیشتر روش در خط بعدی: واکسن ساخته شده از سنبله پروتئین نانوذرات و حتی یک اسپری بینی جایگزین برای عکس.

اثبات آنها کار

اکثر واکسن مطالعات تا کنون در حال پیگیری ایمنی و آیا داوطلب خون را نشان می دهد هر گونه واکنش های ایمنی بدن. برخی از آنها شروع به پریدن کرد و به اعداد بزرگتر به سرعت اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد اینکه قادر به اثبات دنیای واقعی حمایت می کند.

اگر شرکت کنندگان در مطالعه در حال پناه در خانه و یا در مناطقی زندگی می کنند که در آن ویروس را ترک کرده است و به سرعت در حال گسترش و سپس بیش از حد چند ممکن است بیمار برای دانشمندان به بگویید اگر واکسن و یا اجتماعی فاصله چیزی بود که حفاظت آنها. آکسفورد مطالعه برای مثال پیگیری خواهد شد در مورد 1 ، 000 نفر نیمی از داده های واقعی واکسن. اما این تیم قصد دارد بعد از مرحله مطالعه با یکی دیگر از 5000 داوطلب برای پاسخ نهایی می داند و آن را ممکن است مجبور به حرکت به دیگر کشورها است.

“هنگامی که شما در حال تعقیب یک بیماری همه گیر در این محل است که به نظر می رسد مانند یکی از سمت راست برای رفتن به امروز خواهد بود که جای اشتباه دو هفته از هم اکنون. و که باعث می شود آن را واقعا دشوار است” پولارد گفت.

در ایالات متحده برخی از قانونگذاران خواست متفاوت و بحث برانگیز آزمایش: استخدام جوان داوطلب سالم که موافق به عمد آلوده با کروناویروس جدید به اثبات اگر یک واکسن آنها را محافظت می کند. اما برخی از افراد سالم می میرند از COVID-19 — و تا زمانی که پزشکان بهتر درک کنند چرا که به اصطلاح “چالش مطالعه” باعث می شود برای یک پیشنهاد پر مخاطره با سوالات اخلاقی جدی ییل را Vermund اشاره کرد.

سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته به نام برای کشورها برای ارائه به تست سایت برای یک پروژه بین المللی است که به سرعت به جدول زمانی با اعتراف در یک نورد اساس امیدوار کننده واکسن داوطلبان برای مطالعه بیشتر در مکان های که در آن COVID-19 باقی مانده گسترده در زمان.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به برنامه ریزی پروژه خود لقب عملیات سرعت در پیچ و تاب است که همپوشانی مطالعات “نامزد های مختلف که در حال ساخته شده متفاوت است و عمل متفاوت” Birx گفت.

اگر شواهد اولیه بود به اندازه کافی قوی و ویروس است که هنوز گسترده غذا و دارو ممکن است حتی در نظر اضطراری استفاده از یک واکسن قبل از نهایی نتایج آزمون بودند دکتر پیتر مارکس که هدایت FDA دفتر که نظارت واکسن به تازگی به خبرنگاران گفت:.

تامین جهانی

هر زمان که برای اولین بار مفید واکسن شناخته شده است وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی برای همه است. بنابراین تعداد فزاینده ای از واکسن سازان می گویند که آنها در حال حاضر شروع به دم تن از دوزهای — هدر رفتن میلیون ها دلار اگر آنها شرط می بندم اشتباه اما نامزد اصلاح چند ماه خاموش انبوه واکسن اگر انتخاب خود را از تابه خارج.

“ما نیاز به شروع به ساختمان جدید ساخت سایت در حال حاضر گفت:” ولکام تراست واکسن رئیس چارلی Weller. “و ما باید بپذیریم که برخی از این سایت ایجاد خواهد شد برای واکسن که در نهایت شکست است.”

این فقط یک قمار برای سهامداران است. دولت ایالات متحده در حال حاضر معاملات با مدرن و جانسون و جانسون است که با هم در مجموع نزدیک به 1 میلیارد دلار و شامل پوسته پوسته شدن تا تولید.

“مهم ترین چیزی که در ابتدا فقط به عنوان چیزهای زیادی به ما می گفت:” دکتر ریچارد Hatchett مدیر عامل شرکت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری است که بودجه چند COVID-19 واکسن تلاش در سراسر جهان است.

حتی اگر یکی کار می کند و انتظار می رود سهمیه بندی در اوایل به عنوان سیاستگذاران تعیین که اکثر نیازهای اولین دوز — احتمالا سلامت کارگران و یا افراد مسن — تا زمانی که وجود دارد به اندازه کافی برای جمعیت کشور فقیر و غنی به طور یکسان.

“من در مورد آنچه که من اسمش واکسن ناسیونالیسم. که تنش بین تعهدات انتخاب رهبران را احساس می کنید برای محافظت از جان شهروندان خود” در مقابل ضروری برای عادلانه جهانی به اشتراک گذاری Hatchett گفت.

و با میلیاردها دلار است که شما نیاز به یک دوز یا شاید چندین فقط یک برنده در این مسابقه آن را قطع نمی.

“این احتمال زیاد است که یک تولید کننده یا یک نامزد واکسن در حال رفتن به قادر به مقابله با جهانی نیاز و تامین آن نیاز به” پولارد گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de