COVID-19-مربوط به ایالات متحده سفر زیان کار دو ملی بیکاری در اوج رکود بزرگ

مربوط به سفر زیان کار در سراسر کشور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر دو برابر نرخ بیکاری کل کشور در طول رکود بزرگ.

ایالات متحده در انجمن سفر گزارش روز شنبه که 51 درصد از 15.8 میلیون مسافرت مربوط به شغل ناپدید شده اند از شیوع کروناویروس. که بیش از دو برابر 25 درصد و نرخ بیکاری با تجربه در اوج رکود بزرگ.

هاوایی که در آن گردشگری است که 17 درصد از تولید ناخالص داخلی — بزرگترین قطعه از اقتصاد گرفته شده است یک ضربه بزرگ.

ایالات متحده در انجمن سفر ندارد برک آوت از هاوایی مسافرت مربوط به شغل; اما در سال 2019 در هاوایی گردشگری سازمان تخمین زده است که گردشگری حمایت حدود 216,000 شغل در سراسر دولت است.

روز سه شنبه وزارت امور خارجه وزارت کار و روابط صنعتی گزارش شده است که وجود دارد 238,051 مدعیان بیکاری. بسیاری از این زیان کار هستند حداقل تا حدی به این شخص خاموش کردن هاوایی بازدید کننده میباشد.

برای مطمئن شود, 9,500 یا بیشتر کارگران از 12,000 متحد اینجا محلی 5 اعضای اتحادیههای کارگری در حال حاضر بیکار محلی گفت: 5 سخنگوی برایانت د ونکیا.

“بیشتر از همه در این سفر کنار گذاشته است خاموش” د ونکیا گفت.

اتحادیه اصلی موقت نگرانی این است که تضمین میکند که کاربران را پوشش مراقبت های بهداشتی است.

“در حال حاضر صنعت سفر است که تنها در مراحل بسیار اولیه از داشتن یک بازگشایی طرح پس گرفته نشده است هر بحث و در عین حال در مورد گرفتن کارگران بازگشت به کار” د ونکیا گفت. “حتی زمانی که در هاوایی صنعت سفر می کند بازگشایی بهبود آهسته خواهد بود. ما انتظار نداریم که همه ما کارگران برای بازگشت به کار پس از آنها بازگشایی شده است.”

در ضمن بالا محلی 5 نگرانی اطمینان است که کارگران بیکار باید مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر او اضافه شده است.

ترین هتل کارگران خواهد بود قادر به استفاده از اتحادیه های مراقبت های بهداشتی صندوق که شامل کمک از اتحادیه های کارگران و کارفرمایان به گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی از طریق پایان ماه سپتامبر ، اما محلی 5 هنوز چانه زنی با HMSHost به گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی در ماه مه گذشته 31 برای اعضای اتحادیه که در فرودگاه کار می کنند د ونکیا گفت.

چشم انداز گردشگری هاوایی هنوز نامشخص است. بازدید کنندگان هنوز هم ممکن است پرواز به هاوایی و هتل ها باز هستند. اما صنعت سقوط کرده است در میان COVID-19-مربوط به ترس و مقررات دولت. کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات در نظر گرفته نمی ضروری کسب و کار.

در 26 مارس دولت برقرار اجباری 14-روز خود قرنطینه برای مسافران ورودی که تمدید شد به interisland مسافران آوریل 1. هر دو قرنطینه سفارشات میله میله برای اجرا از طریق ژوئن 30.

سال گذشته به طور متوسط 30000 خارج از کشور مسافران در آمد به هاوایی روزانه. از مارس 26 تا جمعه کمتر از 8,176 آمد.

هاوایی قابل توجهی در ورود ضرر و زیان منجر به عمده هزینه های کاهش که به trickling پایین در سراسر اقتصاد است.

ایالات متحده در انجمن سفر گفت: هزینه های هاوایی در طول هفته به پایان رسید که 9 مه کاهش یافت و 96 درصد به 22 دلار میلیون میلیارد و 504 میلیون شاقول از همان هفته در طول سال قبل. در مقایسه, کشور, سفر, هزینه های کاهش یافته و 87 درصد در طول دو سال گذشته برای هفته منتهی به مارس 9.

“اقتصاد ملی ما در رکود است اما صنعت سفر در حال حاضر در یک افسردگی” ایالات متحده در انجمن سفر رئیس جمهور و مدیر عامل راجر داو در بیانیه ای گفت. “مربوط به سفر کسب و کار شده اند آمار نامتناسب با همه گیر است خرید اینترنتی و متاسفانه نیروی کار ما این است که در خط مقدم از این مبارزه است.”

مایل Quartero که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک Hilton Hawaiian Village الگوریتم بلمن برای 25 سال قبل از همه گیر همه به خوبی می داند چقدر سخت هاوایی, سفر, صنعت, ضربه شده است.

Quartero بود که گذاشته مارس 22 گفت: او شروع به دریافت نرخ بیکاری چک تا مارس 25 و هنوز در انتظار بازگشت پرداخت. زمان تنگ است که او و همسرش که هنوز هم کار و زندگی می کنند در یک خانواده با سه بچه و دو در قوانین. او نگران دیگران باید آن را حتی سخت تر.

“گردشگری اجرا می شود بسیاری از جوامع است. بدون گردشگری بسیاری از مردم نمی توانند حمایت و یا کمک به حمایت از خانواده” Quartero گفت:, و اضافه کرد که او نگرانی در مورد بازنشستگان ،

د ونکیا محلی گفت: 5 عضو دریافت حقوق بازنشستگی خوب هستند. اگر کارگران در حال گرفتن حقوق بودجه برای بهداشت و بازنشستگی و مزایای دیگر نیست پایدار بودن.

Quartero گفت: trickle-down اثرات است که کمبود و دیگران می تواند زیاد باشد که مردم مجبور به تصمیم گیری های دشوار در مورد چگونه به گسترش منابع محدود است.

“آیا من برای پرداخت یک سقف بالای سر من ؟ پرداخت کنم برای پزشکی ؟ من را دریافت کنم ؟ هنگامی که مردم شروع به چیدن آنچه واقعا مهم است برای آنها که زمانی که آن را می شود خطرناک است. آن سقوط خواهد کرد از kupuna به طبقه کارگر به نسل جوان” Quartero گفت. “این واقعا ترسناک در حال حاضر.”

یک نقطه روشن این است که بیشتر از هاوایی بیکار شروع به دریافت چک از دولت و وزارت کار و روابط صنعتی از جمله کسانی بودند که انتظار برای فدرال همه گیر کمک های بیکاری (PUA) بودجه.

روز پنج شنبه دولت شروع توزیع PUA بودجه ای که ارائه پشتیبانی برای خود اشتغالی پیمانکاران مستقل فرفره اقتصاد کارگران و مترجمان آزاد است. از شر برنامه همچنین ممکن است پوشش برخی از افرادی که به دنبال کار پاره وقت کافی فاقد سابقه کار و یا در غیر این صورت واجد شرایط نیست به صورت منظم جبران بیکاری و یا گسترش منافع.

از مارس 1, DLIR توزیع بیش از $709.5 میلیون بیکاری است. حدود 285 میلیون نفر از این تعداد از بیمه بیکاری ایالت صندوق. کل همچنین شامل حدود 109.9 میلیون در PUA بودجه و بیش از $314.7 میلیون در “پلاس-up” وجوه در دسترس ساخته شده توسط مراقبت عمل می کنند. متقاضیان واجد شرایط علاوه تا بودجه به طور موقت دریافت اضافی 600 دلار در هفته مزایای.

“آن سرسام آور است مقدار زیادی از پول است که ما شاهد پرداخت می شود اما نگرانی من واقعا برای آن دسته از افرادی که ادعا می کند که ما هنوز در حال پردازش” گفت: DLIR مدیر اسکات موراکامی در طول یک Honolulu Star – Advertiser آنلاین COVID-19 مراقبت گفتگو.

این گروه گفت که آن را پرداخت کرده است 126,798 ادعا و یا نزدیک به 75 درصد از ادعا می کند که آن پردازش شده است. یکی دیگر از 68,177 ادعا می کند هنوز هم در فرآیند و 43,076 محروم شده اند.

همه گیر اورژانس جبران بیکاری (PEUC) فدرال 13-هفته پسوند ادعا می کند همچنین نرم-راه اندازی شنبه.

موراکامی گفت: این بخش گام های ساخته شده اما به احتمال زیاد نمی توانید از طریق آن جمع شدن این ماه به عنوان اصل پیش بینی شده است.

“من نمی خواهم به مردم این توهم که ممکن است همه چیز را به بازگشت به حالت عادی” موراکامی گفت. “که این مورد نیست. ما هنوز میخوام نگاهی به تعدادی از افرادی که بیکار هستند. ما هنوز پسوند برنامه ها در جریان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de