COVID-19 هل نوتردام فوتبال برای پیوستن به اقیانوس اطلس در سواحل کنفرانس

  • ASSOCIATED PRESS Notre Dame head coach Brian Kelly, center, runs onto the field with his players before the Camping World Bowl NCAA college football game against Iowa State in Orlando, Fla., in December 2019.

    آسوشیتد پرس

    نوتردام سر مربی Brian Kelly, مرکز اجرا می شود بر روی زمین با بازیکنان خود را قبل از کمپینگ جهانی کاسه NCAA college football بازی برابر ایالتی آیووا در اورلاندو فلوریدا., در دسامبر 2019.

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس اعلام کرد قصد دارد امروز به مرحله 11 بازی فوتبال برای هر مدرسه با یک برنامه است که شامل نوتردام است که توسط خود طبقه استقلال در یک سال اخیر با بیماری همه گیر کوروناویروس.

ACC را 14 روسای دانشگاه ها تصویب یک طرح برای یک 11-برنامه بازی ها از جمله یکی nonconference بازی برای هل دادن به عقب هر دو هفته اول (به سپتامبر. 7) و مسابقات قهرمانی لیگ بازی (از دسامبر. 5 به هر Dec. 12 یا 19).

ACC را از بین بردن سنتی آن بخشی فرمت این فصل و دو تیم با بهترین برنده درصد در کنفرانس بازی دیدار خواهد کرد در شارلوت کارولینای شمالی برای مسابقات قهرمانی لیگ بازی.

نوتردام که رقابت در ACC در تمام رشته های ورزشی به جز فوتبال و هاکی بازی خواهد کرد در فوتبال کنفرانس برای اولین بار در 133 سال سابقه با افتخار مستقل برنامه — اگر فصل ایفا کرده است. این COVID-19 همه گیر است که تهدید به از بین بردن فصل پاییز, اما بزرگترین کنفرانس در حال گام برداشتن به تلاش برای کاهش احتمالی به نوعی بازی فوتبال.

نوتردام در حال حاضر به یک برنامه ریزی توافق با ACC قرار می دهد که پنج یا شش بازی لیگ در مبارزه ایرلندی برنامه هر سال است. آنها تا به حال شش در این فصل از جمله Clemson, Duke, Wake Forest, Georgia Tech, لویی و پیت. اضافه خواهد شد که بازی در برابر ایالتی فلوریدا و سیراکیوز و جاده ها در برابر کارولینای شمالی و کالج بوستون.

نوتردام از دست داد و سه بازی در آن, اصلی, برنامه, برابر, بزرگ ده و Pac-12 مخالفان هنگامی که این کنفرانس تصمیم به بازی تنها بازی های کنفرانس. بزرگ 12 و جنوب شرقی کنفرانس نشده اند اعلام کرد هر گونه تغییر در فوتبال خود را برنامه.

ACC و نوتردام همچنین توافق کردند به همان اندازه به اشتراک گذاری تلویزیون درآمد — از جمله مبارزه ایرلندی را مقابله با ان بی سی به عنوان یک گروه مستقل در میان 15 مدرسه.

ACC گفت: nonconference بازی باید در ACC مدرسه خانه دولت یک حرکت در نظر گرفته شده برای نجات سنتی برقرار رقابت مانند گرجستان-Georgia Tech, فلوریدا ایالتی فلوریدا و Clemson کارولینای جنوبی است.

علاوه بر این هر nonconference حریف باید با پزشکی پروتکل الزامات مندرج توسط ACC.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>