COVID-19 شیوع ترسیم Mendocino County روز مادر کلیسا خدمات

Mendocino County, مقامات گفت: یک روز مادر کلیسا خدمات مقصر است برای یک intercounty شیوع کروناویروس از سه نفر از جمله شهرستان را 14 مورد تایید شده از COVID-19 — سالمندان یوکیاه دره ،

مقامات بهداشت تعیین آلوده آمد در تماس با دو دریاچه ساکنان شهرستان که به تازگی آزمایش مثبت پس در حال حاضر ممکن است 10 در یک داخلی Mendocino County کلیسا که پخش خدمات از طریق livestream به دیگران در خانه Mendocino County, مقامات گفت: در یک بیانیه آماده.

کلیسای شناسایی شد اما مقامات شهرستان می گویند که آنها را تشویق کرده خانه از عبادت در سوال خود شناسایی “به منظور تشویق اعضای کلیسا به دنبال تست برای COVID-19 و مراقبت های پزشکی در صورت نیاز.”

یکی از دریاچه ساکنان شهرستان که به شرکت در روز مادر کلیسا سرویس در محل در نظر گرفته شد روز شنبه به Adventist Health یوکیاه دره. سالمندان Mendocino County مقیم و همچنین دیگر شهرستان دریاچه ساکن هستند در خود انزوا در خانه, مقامات گفت. شهرستان دریاچه در حال حاضر دارای هشت تایید COVID-19 موارد است.

Mendocino County مکرمه در ماه گذشته در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس جهت است که منع کلیساها از انجام livestreaming فعالیت های خارج از محل اقامت و مربوط به مردم از چند خانوار.

در مارس 17, نامه, قانون شرکت تایلر و Bursch LLP خواستار شهرستان تغییر جهت آن خواستار آن خلاف قانون اساسی است. شرکت حقوقی با دفاتر در پرتقال و ریورساید شهرستان نشان دهنده پاستور کوین سبز از Calvary Chapel در فورت براگ و کشیش Les Boek از Calvary Chapel در یوکیاه هر دو آنها انجام livestreaming خدمات کلیسا.

Mendocino County مدیر عامل کارمل آنجلو گفت: در یک مصاحبه تلفنی یکشنبه اخیر عفونت از سه نفر رخ نمی دهد در هر کدام از این دو کلیسا.

در آن بیانیه Mendocino County تصریح کرد مقامات جدید بهداشت عمومی راهنمایی برای livestreaming خدمات کلیسا و گفت آن را “بحرانی” برای سازمان ها برای پیاده سازی مورد نیاز اقدامات ایمنی از جمله استفاده از پلکسی گلاس صفحه نمایش بین خوانندگان در همان محل تهویه مناسب و بیشتر.

“اضافی اقدامات ایمنی در حالی که (آواز) می تواند کمک به جلوگیری از شیوع بیماری دیده می شود در مناطق دیگر کشور” با توجه به این بیانیه.

از طریق تماس خود را ردیابی برنامه که شامل تست کلوز اطلاعات تماس افراد آلوده با COVID-19 Mendocino County, مقامات می گویند که آنها به دنبال نه تنها یاد بگیرند که منبع عفونت وابسته به کلیسا بلکه به اطمینان حاصل شود که مخاطبین بدون ویروس علايم قرنطینه و علامتی مخاطبین مورد آزمایش قرار گرفتند و جدا شده است.

آن را بلافاصله روشن که آیا کسانی که مخاطبین از این سه نفر در ارتباط با کلیسا تا به حال شناخته شده و یا چگونه بسیاری از هر شناخته شده بود. آنجلو گفت که او نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم حاضر بودند در روز مادر کلیسا خدمات.

Mendocino County ارائه شده است رایگان, ویروس, تست 7 صبح تا 2 بعد از ظهر روز سه شنبه در ردوود ولی عقاب در اوج مدرسه و مقامات در حال تشویق هر بدون علامت ساکنان که در شرکت تولید livestreamed روز مادر کلیسا خدمات با آواز خواندن در یک داخلی Mendocino County کلیسا — و یا نزدیک خود را با مخاطبین — برای آمدن به صورت رایگان تست.

ساکنان که ویروس علائم هستند را تشویق به تماس با دکتر خود را.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net