COVID-19 زیان کار ادامه حومه جذاب به homebuyers

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات امروز مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

خرده فروشی

>> تختخواب و ملافه ان ساز Tempur سیلی بین المللی پیش بینی خود دوم-فروش سه ماهه را 15 درصد در مقایسه با سال قبل از آن به عنوان قوی فروش در ماه مه و اوایل ماه ژوئن در حال کاهش است و در ماه آوریل است.

این شرکت امروز گفت که آن را سه ماهه به تاریخ سفارشات را به طور قابل توجهی بهبود یافته از انتظارات. بهبود در روند سفارش شده است گسترده جغرافیایی رانده شده توسط بهبود عمده فروشی کانال روند و بیش از 125 درصد رشد جهانی فروش آنلاین به صورت سه ماهه به تاریخ.

>> J. C. Penney گفت آن آغاز شده در حال اجرا رفتن-خارج-از فروش کسب و کار در 136 فروشگاه در امروز. پنی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ماه گذشته ساخت آن را بزرگترین خرده فروش به انجام این کار از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور غیر ضروری فروشگاه تعطیل شود به طور موقت. به عنوان بخشی از ورشکستگی آن سازماندهی مجدد پنی گفته است که قصد دارد به طور دائم نزدیک نزدیک به یک سوم از آن 846 فروشگاه در دو سال آینده. که ترک آن با بیش از 600 مکان.

بانک

FDIC می گوید که سود برای بانک ها کاهش یافت و حدود 70 درصد در سه ماهه اول به دلیل COVID-19 و آنها چهار برابر پول خود را کنار بگذارند و در برابر انتظار ضرر و زیان است.

درآمد خالص بالغ بر $18.5 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به بیمه سپرده فدرال Corp. که کاهش از $42.2 میلیارد از یک سال پیش. سپرده ها افزایش یافت و به حدود 1.24 تریلیون دلار در سه ماهه اول از حدود 258 میلیارد دلار در سه ماهه قبلی به عنوان بسیاری از مردم تصمیم به خروج از بازار سهام است.

شغل

>> AT&T گفته است که ارتباطات کارگران آمریکا اتحادیه که در آن قصد دارد به قطع بیش از 3400 تکنسین و روحانیت شغل در سراسر کشور بیش از چند هفته آینده. این شرکت همچنین قصد دارد به طور دائم نزدیک بیش از 250 از آن تحرک و کریکت بی سیم فروشگاه که تاثیر 1,300 شغل خرده فروشی.

AT&T در بیانیه ای گفت که امروز وجود خواهد داشت “هدف قرار دادند اما کاهش قابل ملاحظه” در نیروی کار خود را که شامل مدیران اجرایی و مدیران و اتحادیه به نمایندگی از کارکنان. این شرکت گفت: از آن خواهد شد از بین بردن بیشتر غیر حقوق و دستمزد کارگران — اکثریت قریب به اتفاق آنها در خارج از ایالات متحده — از مدیران و یا اتحادیه به نمایندگی از کارکنان.

>> Groupon furloughed یا آغاز خروجی با حدود 2,700 کارکنان در طول سه ماهه اول آن را به عنوان نگاه راه هایی برای صرفه جویی در پول نقد در میان همه گیر.

>> بسیاری از کارگران یقه سفید در فورد در ایالات متحده و جاهای دیگر نمی خواهد به دفتر بازگشت و تا سال آینده و برخی ممکن است کار از راه دور برای همیشه لطفا برای.

زمانی که کروناویروس اولین ضربه در اوایل این سال فورد خود را بسته کارخانه و گفت: هزاران نفر از یقه سفید کارکنان به ماندن در خانه. کارخانه بازگشایی ماه گذشته و حقوق و مزایای کارگران برای بازگشت در ماه سپتامبر.

اما در یک companywide کنفرانس امروز گفت: مدیران فورد را بپرسید کارگران اگر آنها می خواهند به ماندن در خانه و بازگشت به دفتر یا محل کار حاوی یک برنامه. مدیران با کارکنان در ماه اوت به تعیین که در آن کارگران خواهد بود سخنگوی کاساندرا هایس گفت. فورد حدود 30000 کارگران یقه سفید در ایالات متحده و 12000 باید در سایت به کار می کنند. شرکت نظرسنجی ها نشان داده اند که یک “اکثریت بزرگ” می خواهم برای ادامه کار در خانه, او گفت:.

فورد در حال آماده سازی برای کارگران به بازگشت به شروع در ماه سپتامبر راه اندازی ایستگاه های کاری و تامین تجهیزات حفاظتی. اما ممکن است کار نخواهد بود به پایان رسید و برخی از کارمندان خود را نمی خواهد بازگشت تا در سال آینده هایس گفت.

بازار

وال استریت سهام به پایان رسید عمدتا پایین تر امروز به عنوان بازارهای سراسر جهان را به یک توقف خود را زیر رالی بزرگ از یک روز قبل از.

سفر

>> سهام کروز اپراتورها کاهش یافت و امروز به عنوان نروژی کروز خط دارایی اعلام کرد آن را گسترش تعلیق جهانی کروز سفرهای شامل تمام سفرهای گام گذاشتن بین Aug. 1 و سپتامبر. 30. گسترش امر به هر سه مارک کروز نروژی کروز خط اقیانوسیه گشت و Regent Seven Seas Cruises. نروژی نیز لغو را انتخاب کنید از طریق سفرهای اکتبر از جمله کانادا و انگلستان سفر دریایی با توجه به سفر و پورت محدودیت.

لغو حذف سپتامبر سیاتل مستقر در آلاسکا voyages.

>> Southwest Airlines تمدید از طریق سپتامبر وعده خود را به کتاب هواپیما به آرامی به اندازه کافی به ترک وسط صندلی های باز — اگر چه هواپیمایی که نمی, اختصاص کرسی متوقف نخواهد شد مردم را از وسط صندلی.

خطوط هوایی ایالات متحده وعده داده اند به گام تا اجرای خود نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک با برخی از امیدوار کننده به ممنوعیت مشتریان که آنها را می پوشند. هواپیمایی اتحادیه های کارگری می خواهند دولت را به ماسک فدرال قانون مانند ممنوعیت سیگار کشیدن در هواپیما حمام اما اداره هوانوردی فدرال کاهش یافته به مرحله.

مسکن

Homebuyers به طور فزاینده ای به دنبال به خرید در حومه شهر و مناطق روستایی است. Realtor.com می گوید که در لیست آنلاین ها برای وب سایت خود را رشد 13% در حومه کد پستی نزدیک به دو برابر سرعت رشد از مناطق شهری است.

در حالی که زمان در بازار کاهش پیدا کرده است و در سراسر کشور با توجه به عوارض اطراف معامله بسته شدن در طول همه گیر حومه و روستایی بازارهای در حال دیدن پایین تر را افزایش می دهد با توجه به منافع مصرف کننده. زمان در بازار افزایش 25% در مناطق روستایی و 30 درصد در مناطق حومه و 35 درصد در مناطق شهری در سال بیش از سال. این وسیع ترین شکاف در درصد تغییر پس realtor.com آغاز شده ردیابی متریک چهار سال پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>