COVID-19 عفونت سنبله نمی خواهد غرفه بازگشایی هاوایی, مقامات می گویند

هاوایی روزانه COVID-19 مورد تعداد افزایش به 18 مورد سهشنبه اما مقامات می گویند سنبله انتظار بود و نه به آستانه است که تاخیر در بازگشایی برای دولت در اقتصاد محلی و یا تداخل با برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد هاوایی گردشگری.

دولت وزارت بهداشت گفت: موارد جدید در روز پنج شنبه به ارمغان آورد ایالت شمارش به 762 موارد از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. روز پنج شنبه در این موارد شامل 15 اوآهو ساکنان و سه نفر دیگر تشخیص داده شده در اوآهو با خوابگاه هنوز مشخص نشده و هنوز در دست بررسی مقامات بهداشت گفت: در یک ایمیل.

دولت مستندات که شامل سقوط خارج از کشور, گردشگری, کمک هاوایی رسیدن به پایین COVID-19 عفونت و مرگ و میر. آنها آمده ایم در هزینه های بزرگ به اقتصاد محلی که دیده می شود نرخ بیکاری بالا و افزایش 230,000 پس از آوریل 1.

مارپیچ رو به پایین به کسب و کار بدتر شد که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige دستور اجباری 14-روز خود قرنطینه برای ورود مسافران آغاز شد که مارس 26. پس از آن گردشگری است اما صفر است. در ژوئن 2019 مسافر شمارش طور متوسط حدود 35000 نفر در روز است. هاوایی سازمان گردشگری گزارش روز شنبه که 1,516 مسافران آمد به هاوایی در روز چهارشنبه و تنها 418 از آنها بازدید کنندگان است.

قرنطینه برای interisland مسافران لغو شد, سهشنبه, اما این انتظار را تنها با اندکی افزایش به کسب و کار. هاوایی گردشگری ادامه خواهد داد تانک تا Ige اعلام کرد یک برنامه است که اجازه می دهد تا خارج از کشور بازدید کنندگان برای دور زدن قرنطینه است که میله میله به رفتن را از طریق حداقل ژوئیه 31.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز بود که خواسته Ige منجر به یک هوی به آمده تا با یک طرح برای بازگشایی گردشگری گفت: “تن از پیشرفت” ساخته شده در یک تست پروتکل است که همچنان به پیشبرد.

“ما دریافت به روز رسانی به زودی” سبز گفت. “افزایش اخیر که من فکر می کنم نشان دهنده تظاهرات بزرگ است نه مؤثر در تفکر من است. ما هنوز در حال انجام در دراز مدت برنامه ریزی استراتژیک همان راه است.”

>> اینجا را کلیک کنید برای تماشای قسمت 1 از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را COVID-19 پرسش و پاسخ livestream با هاوایی چهار شهرستان شهرداران.

>> اینجا را کلیک کنید برای تماشای قسمت 2.

دکتر سارا پارک اپیدمیولوژی دولت در بیانیه ای گفت: روز شنبه “این سنبله در موارد و سایر اخیر روزانه خوشه شده است انتظار می رود به عنوان مردم شروع به حرکت در اطراف آزادانه تر و بیشتر کسب و کار در حال بازگشایی.”

دولت تعداد, جدید COVID-19 موارد تا کنون در ماه ژوئن در حال حاضر دو برابر شده است تعداد موارد جدید ثبت شده است.

مجلس اسکات سیکی گفت: در این جلسه reconvene دوشنبه با وجود اطلاع رسانی در یکشنبه که عضو مجلس اکثریت کارکنان دفتر مثبتی دریافت COVID-19 نتیجه آزمون. این عضو ستاد و همه HMSO کارکنان بلافاصله عذر به کار از خانه. پارک و دولت وزارت بهداشت را آغاز کرده اند تماس با ما-ردیابی کارکنان.

“خانه است و متعهد به حصول اطمینان از ایمنی و سلامت همه قانونگذاران و کارکنان در کنگره. ما ادامه خواهد داد اجرای شیوه های ایمن از جمله اجتماعی فاصله روزانه دما نمایش توسط اعضای گارد ملی و اصلاح روش کار” سیکی در بیانیه ای گفت.

دکتر سارا Kemble معاون اپیدمیولوژی دولت گفت: هاوایی می تواند ادامه برای دیدن موارد جدید بیش از دو هفته آینده مربوط به شیوع کوچک بود که در گزارش چهارشنبه در حال نانی توانبخشی و پرستاری مرکز دولت بزرگترین خانه سالمندان است.

“هنگامی که شده است وجود دارد در معرض قرار گرفتن در یک محیط مراقبت های بهداشتی مانند این منجر به افزایش در عفونت ممکن است و مایه تاسف است اما نه غیر منتظره” Kemble گفت.

توسط پنجشنبه Hale نانی مورد تعداد در حال حاضر افزایش یافته و به 12 گفت: دکتر اسکات Miscovich صاحب برتر گروه پزشکی هاوایی است که انجام این تست برای حدود 250 ساکنان و تقریبا 550 کارکنان.

Miscovich روز پنجشنبه گفت که هفت بيماران و سه نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اضافه کردن به تعداد که در حال حاضر شامل کارکنان عضو که به طور بالقوه به ارمغان آورد این بیماری به خانه سالمندان و اصلی بیمار است.

Miscovich گفت: سه نفر از کارکنان کار را در همان واحد است. یک عضو هیات که با این نسخهها کار خارج از واحد بدون علامت است اما تا به حال یک عضو خانواده است که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, او گفت:.

همه این موارد تا کنون بوده است بدون علامت; اما Miscovich گفت: دو بیماران منتقل شده به بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی از سطح اکسیژن خاموش بودند کمی.

Miscovich گفت همه حال نانی ساکنان در حال حاضر تست شده همراه با بیش از 90 درصد از کارکنان. او و تیم خود را ادامه خواهد داد به دنبال تا تسهیلات تا به حال دو هفته متوالی بدون هیچ گونه آزمون مثبت.

او غذای آماده از حال نانی است که دولت نیاز به انجام بیشتر پیشگیرانه تست. در حال نانی مورد کارکنان عضو شد بدون علامت تا Miscovich گفت: آن را سخت را برای آنها به می دانم که آنها تا به حال یک عفونت است. او گفت که کارکنان ممکن است کشف عفونت قبل از آن اگر آنها خواسته شده بود را به یک پیشگیرانه تست هنگامی که خود را عضو خانواده تشخیص داده شد.

Miscovich گفت که او “بسیار نگران” در مورد تعداد COVID-19 مواردی است که دولت گزارش کرده است به خصوص در طول 10 روز گذشته.

“اول آن بود فارغ التحصیلی و سپس آن را روز یادبود و سپس آن را اعتراض” او گفت:. “در حال حاضر به عنوان ما موارد بالا رفتن از آن خواهد شد به دلیل interisland سفر باز کرده است. سپس در ماه اوت اگر سرزمین اصلی سفر بازگشایی آن بالا خواهد رفت.”

Miscovich گفت: روند رو به افزایش موارد نگران کننده است. عمومی نیاز به یادآوری شود به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و ادامه را COVID-19 جدی گفت.

“من معتقدم که آن را طبیعت انسان است که مردم نوع اجازه گارد خود را هنگامی که ما رفت و از طریق دو تا سه هفته از سختی یک مورد بود که در حال حاضر, اما هر کس برای رفتن به گرفتن مسئولیت و تلاش برای محافظت از مردم به خصوص ما kupuna,” Miscovich گفت.

او گفت: او همچنین می خواهد هاوایی کل مراقبت های بهداشتی جامعه به آغوش پیشگیرانه تست.

“در حال حاضر (از وزارت بهداشت) با استفاده از سیاست است که آنها را ردیابی تماس و تماس با مردم و از آنها بخواهید اگر آنها یک آبریزش بینی و سرفه و یا علائم. اگر آنها نمی, آنها نمی خواهد آنها را امتحان,” او گفت:.

به جای Miscovich می خواهد افرادی که “در هر نقطه در نزدیکی” کسی که مثبت برای COVID-19 تست شده برای این بیماری در عرض 12 تا 24 ساعت بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید علائم.

“که ممکن است به این معنی که ما در حال آزمایش 30 تا 50 نفر برای هر یک مثبت اما آن را گسترده پیشگیری,” او گفت:.

به عنوان دولت حرکت به بازگشایی گردشگری Miscovich گفت: پیشگیری تست باید یکی از پروتکل های. تا کنون تماس, ردیابی حرارتی غربالگری و آزمایش را تحت سلطه بحث.

سبز گفت: گردشگری بازگشایی پیشنهاد نمی خواهد اجازه می دهد تا مسافران برای شکستن قرنطینه مگر اینکه آنها گرفته اند COVID-19 آزمون در عرض 72 ساعت پس از ورود در هاوایی و قادر به تولید یک نتیجه منفی.

Miscovich همچنین می خواهد دولت را برای اجرای یک نیاز است که مسافرانی که قصد اقامت در هاوایی یک هفته یا بیشتر باید یک دوم COVID-19 آزمون در هفتمین روز از اقامت خود را.

“بازگشایی (گسترده گردشگری) بزرگترین نگرانی است که هر فرد در هاوایی است که باید واقعا نگران” Miscovich گفت. “اگر ما بازگشایی گردشگری در ماه اوت و … انجام داده اند این حق … در ماه نوامبر یا دسامبر ما می تواند رو به بسته شدن دوباره و بیمارستان های آینده به ظرفیت.”

هاوایی اولین COVID-19 موارد اغلب مربوط به سفر به این معنی که آنها آورده بودند در اینجا هم بازدید کننده و یا توسط ساکنان که سفر کرده بود.

پارک گفت: تنها تعداد انگشت شماری از موارد اخیر شناسایی شده اند در مسافران شناخته شده به عنوان سفر-همراه عفونت است. او گفت: “اکثریت” از هاوایی موارد در حال حاضر “در حال گسترش آنچه ما تماس با جامعه-همراه عفونت است.”

مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که 640 بيمار شده اند “منتشر شد از انزوا” از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه فوریه است. به عنوان بسیاری از 105 عفونت در هاوایی هنوز هم فعال است.

حدود 83 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

کائوآئی گزارش یک مورد جدید پنج شنبه شب — اولین مورد جدید برای این جزیره از اوایل ماه آوریل است.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>