COVID-19 عفونت تاخیر در سانتا رزا برنامه ریزی برای رفت و برگشت بی خانمان encampments تحت بزرگراه 101

“هر جا که encampments هستند که که در آن ما به” هولمز گفت. “ما زمان زیادی را صرف کار کردن با افراد زیر وجود دارد.”

هلمز گفت: بین فینلی, Samuel L. Jones سالن سرپناه بی خانمان ها و پناهگاه های دیگر در این شهرستان وجود دارد به اندازه کافی فضا را در هر کسی که می خواهد خدمات.

خیریه کاتولیک نیز کمک می کند تا county اجرای آن پناهگاه برای در خطر بی خانمان افراد در SSU کمک برای منزوی کردن و محافظت از ساکنان 65 ساله یا مسن تر از نابسامانی های COVID-19.

ویروس ثابت کرده کارآمد قاتل و بیمار با 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده اتفاق می افتد در میان جمعیت 65 ساله یا مسن تر با توجه به CDC.

همراه با پنجمین مرگ در این شهرستان گزارش شده 32 بیشتر موارد جمعه, مارک بالاترین تک-روز مورد مجموع از اول ساکن عفونت پدید آمده مارس 2. قبلی بالا علامت آب 30 مورد رخ داده است کمی بیش از یک هفته پیش در ژوئن 13. وجود 18 عفونت های جدید در روز شنبه.

همانطور که از یکشنبه شب در این شهرستان 885 کل COVID-19 عفونت و 514 نفر بهبود یافته اند.

برای حدود 3,000 ساکنان شهرستان بدون دائمی خانه, ویروس ثابت شده است به یک نقطه کانونی برای ترس جرقه بی سابقه تقاضا برای خدمات در اوایل بهار با توجه به بالا محلی بی خانمانی مقامات و طرفداران. اما COVID-19 تست شد و آهسته به عقب. شهرستان مقامات بهداشت ramped تا تلاش های تست countywide در چند ماه گذشته و در حال حاضر حدود 40,000 شهرستان 500,000 ساکنان آزمایش شده است برای انتقال. کلی تست مثبت رای شده است برگزاری مداوم در تنها 2 درصد.

بی خانمان ساکنان زندگی در پناهگاه تا به حال صبر کنید یک ماه برای تست پس از اولین سونوما کانتی عفونت پدید آمده مارس 2. و این آخر هفته علائم به احتمال زیاد اولین هدف آزمایش در طول همه گیر است که در آن county بهداشت عمومی کارگران رفت و به طور مستقیم به خیابان encampments برای تست بی خانمان.

شهرستان تهاجمی تست رژیم متمرکز بر کسانی که زندگی در زیر بزرگراه 101 ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه, Santa Rosa, مقامات گفت.

پیش از این روند county Health افسر دکتر Sundari Mase و شهرستان خود را واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر عبور از اردن ادعا بی خانمان ها-خدمت غیر انتفاعی شکست خورده است و به کمک مسئولان شهرستان شناسایی امکان تماس نزدیک از زندگی مردم در خیابان ها که تست مثبت برای COVID-19.

در آن طرح دعوی در دادگاه Mase و شهرستان محرمانه عبور از اردن متهمان “را رد کرد و متوقف تاخیر و اجتناب از ارائه اطلاعات درخواست شده; ساخت (شهرستان) تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دشوار و تقریبا غیر ممکن است.”

شهرستان است که به دنبال یک دستور از یک قاضی محلی به زور عبور از اردن به مقامات به همکاری و ارائه نام و اطلاعات تماس از تمام ساکنان غیر انتفاعی در خدمت و همچنین همه کارکنان از سازمان های غیر انتفاعی.

یک تماس تلفنی یکشنبه به عبور از اردن رفت و به یک پیام صوتی گفت: صندوق پستی پر بود.

معلوم بود یکشنبه اینکه شهرستان دعوی متصل شد به تلاش های تست در میان encampments در نزدیکی بزرگراه 101 اما این شکایت مشخص چهارشنبه گذشته به عنوان تاریخ های کلیدی در این شهرستان تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از عبور از اردن برای تماس با ردیابی در میان جمعیت بی خانمان.

یک Sonoma County health department سخنگوی Rohish لعل بازگشت نیست پیام یکشنبه به دنبال اظهار نظر در این شهرستان تلاش های تست زیر این کار بیش از آخر هفته.

Gouin گفت: برخی از کسانی که زندگی در زیر بزرگراه ممکن است ارائه شده مسکن در خطر بی خانمان شهرستان راه اندازی در SSU به عنوان بخشی از 5 میلیون دلار قرارداد با دانشگاه برای ارائه یک سایت به صورت متناوب مراقبت در مورد وجود افزایش COVID-19 عفونت ها و بیمارستان های محلی را مجبور به مهاجرت به دیگر بیماران وجود دارد.

دیگر بی خانمان خواهد بود فضای ارائه شده در فینلی سام جونز و یا پناهگاه های دیگر. هنوز هم دیگران خواهد بود پرسید: برای نگه داشتن در تماس با شهرستان, توسعه, تیم, و آنها خواهید بود به ارائه یک خرده فروشی کارت هدیه به عنوان انگیزه ای برای انجام این کار Gouin گفت.

“ما در حال پرداختن به سلامت و ایمنی موجود گاه در کنسرت با سلامت و ایمنی از آنچه که ممکن است یک COVID-19 قرار گرفتن در معرض در همکاری با شهرستان” Gouin گفت. “ما در حال صحبت کردن دوباره فردا (جمعه) و شنبه فقط برای دیدن جایی که نتایج آزمون هستند.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de