پوشش آلاسکا پلیس کشمیر سرکوب برنده Pulitzers

نیویورک — به Anchorage Daily News and Marketplace برنده جایزه پولیتزر در خدمات عمومی دوشنبه برای روشنایی عمومی ایمنی شکاف در آلاسکا آشکار است که یک سوم از روستا تا به حال هیچ حفاظت پلیس.

به “پرچین” سری موجب تغییرات قانونی و هجوم صرف قضات اشاره کرد در یک اطلاعیه به تعویق افتاد چند هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیویورک تایمز برنده گزارش های تحقیقی جایزه برای افشای وام چپاولگر در شهر نیویورک تاکسی صنعت و همچنین در این گزارش بین المللی جایزه برای چه قضات به نام “داستان enthralling گزارش در معرض خطر بزرگ” در مورد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به دولت است.

این بار نیز اهدا شد تفسیر جایزه برای مقاله که قدیمی, هانا جونز نوشت: به عنوان بخشی از مقاله بلند پروازانه 1619 پروژه گسترده سؤال که به دنبال throughlines برده داری در آمریکا زندگی به این روز است.

واشنگتن پست کار بر روی محیط زیست اثر حرارت شدید به رسمیت شناخته شد به گزارش توضیحی.

در توسعه است که به رسمیت شناخته شده چگونه پیشنهادهای جدید به ارمغان آورده است با توجه به گزارش هدف شنوندگان به جای خوانندگان یا بینندگان یک, اولین جایزه برای صوتی گزارش رفت و به “این زندگی آمریکایی,” لس آنجلس تایمز و ترجمه برای “کردن جمعیت” یک سؤال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باقی می ماند در مکزیک” سیاست های مهاجرتی است. قضات به نام گزارش “الهامی صمیمی روزنامه نگاری است.”

کارکنان Courier-Journal of Louisville, Kentucky در زمان اخبار و گزارش جایزه برای باز کردن بسته بندی نژادی و نابرابری و مسائل دیگر در موجی از فرماندار میبخشد.

دو پروژه های مختلف — Marketplace نگاهی به حوادث مرگبار در نیروی دریایی ایالات متحده و سیاتل تایمز’ بررسی نقص طراحی در مشکل بوئینگ 737 MAX جت — برنده ملی گزارش جایزه.

محلی گزارش جایزه رفت و به بالتیمور خورشید برای روشن سودآور و قبلا نامعلومی مالی رابطه بین شهردار و بیمارستان های عمومی سیستم که به او کمک کرد تا نظارت.

آسوشیتد پرس برنده از ویژگی های جایزه عکاسی برای تصاویر ساخته شده در هند را سرکوب در کشمیر که در آن یک جارو حکومت و خاموش شدن ناگهانی از خدمات تلفن و اینترنت اضافه شده به چالش های جهان نمایش آنچه اتفاق می افتد در منطقه از 7 میلیون نفر.

رادیو فردا برنده breaking news, عکاسی, جایزه برای پوشش آن از اعتراضات را تکان داد که دلار هنگ کنگ است.

اولیه پولیتزر مراسم که برنامه ریزی شده بود در آوریل 20, بود تحت فشار قرار دادند به پولیتزر اعضای هیئت مدیره بودند که مشغول پوشش همه گیر زمان بیشتری برای بررسی نهایی.

جوایز ناهار که به طور سنتی برگزار شد و در دانشگاه کلمبیا در ماه مه خواهد بود به تعویق افتاد, به عنوان به خوبی. جزئیات سقوط یک جشن اعلام خواهد شد در تاریخ بعد پولیتزر هیئت مدیره گفت.

پولیتزر جایزه ای در روزنامه نگاری شد و اولین جایزه در سال 1917 و در نظر گرفته شده در این زمینه را از معتبر ترین افتخار در آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de