آغاز دادگاه تجدیدنظر بان کی مون در فرد در خدمات کلیسا در کالیفرنیا

سان فرانسیسکو — یک دادگاه تجدید نظر به تایید کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را مبنی بر فرد در خدمات کلیسا در میان coronavirus همه گیر در یک تقسیم حاکم است که در بر داشت که دولت اضطراری قدرت زیر پا بگذارند چه در زمان عادی خواهد بود حقوق اساسی قانون اساسی.

9 مدار دادگاه تجدید نظر حکومت جمعه که جنوب خلیج United Pentecostal Church در سن دیگو نمی بازگشایی بلافاصله لس آنجلس تایمز گزارش داد. در این مورد “قانون اساسی استاندارد است که به طور معمول حاکم بر بررسی ما از یک ورزش رایگان ادعا باید اعمال نمی شود:” دو قضات در اکثر نوشت: در سفارش خود را.

“ما در حال خرید و فروش در اینجا با شدت مسری و اغلب بیماری کشنده است که برای آن وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده است. در کلمات از عدالت رابرت جکسون, اگر ‘(c)ourt می کند خلق و خوی خود را doctrinaire منطق با کمی خرد عملی آن را تبدیل به قانون اساسی لایحه حقوق به خودکشی پیمان'” آنها نوشت.

تصمیم گیری است به احتمال زیاد به بیشتر خشم مخالفان که ادعا می کنند که در کالیفرنیا قوانین برای جلوگیری از گسترش ویروس نقض آزادی مذهبی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با برچسب کلیساها و خانه های دیگر از عبادت به عنوان “ضروری” نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته و حتی هر چند برخی از مناطق باقی مانده تحت coronavirus مستند.

رئیس جمهور تهدید به “نادیده گرفتن” فرمانداران که مخالف او بود اما معلوم نیست چه قدرت او را به انجام این کار.

حاکم آمد همان هفته شبان متعهد به نگه داشتن فرد در خدمات May 31, پنطیکاست یکشنبه هجوم یک مهلت قانونی دولت در هيأتهاي مذهبي اعمال شده توسط فرماندار این بار گزارش شده است.

در نامه ای به Newsom, Robert H. تایلر یک وکیل به نمایندگی از لدی کلیسا که به چالش کشیده شده است فرماندار نظم در دادگاه گفت: بیش از 1200 شبان را امضا کرده اند “اعلام ضرورت,” دفاع از کلیساهای خود هستند به عنوان اساسی به عنوان هر گونه مواد غذایی و یا فروشگاه های سخت افزاری و باید مجاز به بازگشایی شده است.

در هفته گذشته بسیاری از استان ها در کالیفرنیا دریافت کرده بود تصویب به بازگشایی کسب و کار از جمله خرده فروشی مغازه ها و رستوران ها به عنوان مجاز در فاز دوم Newsom برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی. کلیساها مجاز به بازگشایی تا طرح فاز سوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی دنیل کالینز عقیده داشت نوشتن “موضع دولت در این نمره illogically فرض بر این است که همان افرادی که نمی توان اعتماد کرد به پیروی از قوانین در محل عبادت خود می تواند قابل اعتماد برای انجام این کار در محل کار خود را” با توجه به روزنامه.

Newsom عهد کرده است به ارائه برنامه های بازگشایی کلیساها دوشنبه. برخی از کلیساها که باز کرده اند و بدون مجوز بوده است منابع برای گسترش coronavirus از جمله در بوت-سیلور باو Mendocino و دریاچه, استان ها, با توجه به بار.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de