دادگاه OKs تگزاس winner-take-all ریاست جمهوری انتخاب کننده سیستم

NEW ORLEANS — The winner-take-all سیستم تگزاس و 47 کشورهای دیگر استفاده کنید برای تعیین کالج انتخاباتی ریاست جمهوری رای است که قانون اساسی یک دادگاه تجدید نظر فدرال گفت.

سه قاضی پنل از 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان اتفاق آرا تایید دادگاه بدوی را اخراج یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن تگزاس سیستم. این آخرین شکست برای سازمان به چالش کشیدن چنین سیستم هایی در تگزاس و سه ایالت دیگر.

حکم ذکر شده استیناف و دیوان عالی کشور تصمیم گیری قدمت آن به سال 1960 که باید تایید winner-take-all سیستم. آن را رد رقبا’ اظهارات که انتخاب کنندگان باید اختصاص داده شود و متناسب بر اساس یک درصد از آرای مردمی را برای هر نامزد ریاست جمهوری.

رهبری لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان یا LULAC سازمان به چالش کشیدن سیستم گفت: آن را نقض “یک فرد یک رای” اصل ناشی از قانون اساسی حمایت برابر و آزادی انجمن حقوق.

اما سه قاضی مدار 5 پنل ذکر شده در دادگاه سوابق برگزاری است که هر شهروند در هر کشور است فراهم فرصت برای رای دادن و این که winner-take-all سیستم محروم نیست هر کسی که حق است.

این پنل همچنین رد استدلال دیگر از جمله این ادعا که winner-take-all سیستم باعث می شود ملی نامزدها به چشم پوشی از رای دهندگان تگزاس در حالی که با تمرکز بر نوسان متحده و آن را کاهش انگیزه ای از رای دهندگان در اقلیت به بازیگران در یک رای گیری.

نظر نویسنده قاضی جری اسمیت گفت: “مهم تمایز بین یک سیستم است که کاهش رای دهندگان انگیزه برای شرکت و یکی که بار توانایی خود را برای انجام این کار است.”

اسمیت گفت: در حالی که winner-take-all سیستم “ممکن است به طور غیر مستقیم باعث کاهش انگیزه ای از اعضای همیشه از دست دادن احزاب سیاسی به رای آن را مانع توانایی واقعی خود را به رای می دهند.”

LULAC کاهش یافته است به نظر بلافاصله بود اما انتظار می رود به صدور یک بیانیه. این سازمان همچنین به چالش کشیده است winner-take-all سیستم در کالیفرنیا و ماساچوست و کارولینای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>