Coursey حاکم بر زین در مسابقه برای سونوما کانتی سرپرست

سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey به نظر می رسد برای تحکیم خود شورشیان تلاش برای سرنگون دیرین سونوما کانتی سرپرست Shirlee زین یک نتیجه فوق العاده ای در تفرقه مسابقه بین دو متحدان سیاسی سابق.

با همه حوزه گزارش صبح روز چهارشنبه Coursey تا به حال 53 درصد آرا به زین به 46 درصد حاشیه که کمی تنگ شده به عنوان نتایج بیشتر از زندان آزاد شد یک شبه. سه شنبه شب زین اردوگاه گفت که او آماده نشده بود به تن تا ده ها هزار نفر از untallied پست الکترونیکی رای گیری شده بود محسوب می شود.

برنده توسط Coursey علامت خواهد بود برای اولین بار سرنگونی یک وقت در هیئت ناظران در 36 سال است.

“خلق و خوی در اینجا بسیار خوش بین بود اما خوش بین که 600 آرا شمارش بیش از حد” Coursey گفت: بیش از سر و صدا از خیابان سوم Aleworks ، “من احساس واقعا خوب است. وجود 10 نقطه گسترش بین من و 12 سال وقت ناظر است.”

زین بازگشت نیست تماس ها و پیام های متنی به دنبال نظر اواخر روز سه شنبه. ساعت زودتر او امیدوار بود برای باز گشت.

“این راه خیلی زود به تماس بگیرید,” او گفت: حدود 9 p. m. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

بیش از 15000 رای گیری شده بود شمارش 7 صبح و به عنوان بسیاری از 20,000 بیشتر پست الکترونیکی رای گیری شد و انتظار می رود در 3 منطقه با توجه به پیش بینی انتخابات توسط مقامات و کارشناسان. منطقه طول می کشد در مرکز سانتا رزا و بسیاری از رونرت پارک.

“اگر این اعداد را نگه دارید و این یک پیروزی خیره کننده گفت:” سونوما دانشگاه دولتی علوم سیاسی دیوید McCuan.

Coursey انتخابات خواهد سرنگونی طولانی ترین خدمت وقت در هیئت مدیره و دست یک دوره عضو شورای سابق سخنگوی هوشمند و مطبوعاتی سابق دموکرات نویس تمام وقت دفتر سیاسی و از این فرصت برای کمک به رهبری شهرستان شکل دادن به سیاست های مسکن بی خانمانی تغییر آب و هوا و بلایای طبیعی است.

Coursey که منجر شهرستان در سال 2017 آتش سوزی و خود را از خواب بیدار شد و توسری خور در بودجه و کمپین دستگاه از لحظه ای که او اعلام کرد اجرا خود را برای صندلی در مارس 2019 تعجب آور زین, 60, یک متحد سابق که دو تن از آنان در دفتر با هم پس از آشنایی و در بین سال های 2011 و 2014.

او فرود آمد به مراتب بیشتر تاییدیه از شهرستان های سیاسی و اهرمی یک کمپین بزرگتر قفسه سینه جنگ با حداکثر کمک های مالی از شراب کسب و کار و توسعه منافع. ملی گروه املاک و مستغلات صرف $156,000 در Zane با $140,000 که رفتن به پرداخت canvassers که راه می رفت محلات در مرکزی سانتا رزا و رونرت پارک منطقه را به نمایندگی خود را.

Coursey که تایید شده توسط این شهرستان بزرگترین گروه های زیست محیطی ساخته شده است یک کمپین کوچکتر کمک های مالی فرد و اختصاصی سپاه از داوطلبان.

“ما کار کرده اند در این کمپین 24/7 برای آخرین 10 ماه و من احساس می کنم که ما را ترک نمی هر چیزی در مخزن” Coursey گفت. “اینجا جایی است که من می خواستم به امشب.”

او به چالش کشیده زین رکورد از جمله او نقش سرب در بحث فروش Chanate جاده ملک برای توسعه مسکن و بی خانمانی در حالی که سوال نیز توانایی خود را برای کار با ترکیبات و کارکنان.

کلودیا کریگ یک Coursey رای دهندگان گفت: Chanate مقابله به شدت تحت تأثیر او رای بدهند.

“او به نظر می رسید برای جلوگیری از عمومی و پس از ملاقات با (local توسعه دهنده بیل) Gallaher و گرفتن چیزهایی مانند که در کنار هم قرار” کریگ گفت.

با Coursey هیئت ناظران خواهد جامد زیست محیطی اکثریت از جمله رئیس سوزان خور و معاون رئیس Lynda هاپکینز هر دو آنها برنده گروههای سه شنبه. آنها قول داده اند که برای مقابله با تغییر آب و هوا به عنوان یک اولویت در دو سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de