Coursey حفظ گسترده ای منجر شود بیش از زین در تفرقه سرپرست مسابقه

سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey بنا گسترده منجر اواخر روز سه شنبه در شورشی تلاش برای سرنگون دیرین سونوما کانتی سرپرست Shirlee زین با مشتقات جزئی بازده تنظیم صحنه برای یک نتیجه فوق العاده ای در تفرقه مسابقه بین دو متحدان سیاسی سابق.

Coursey تا به حال 55 درصد از آرا را به زین را 44 درصد حاشیه که گسترده تر به عنوان نتایج بیشتر منتشر شدند در طول شب. زین اردوگاه آماده واگذار انتظار در ده ها هزار نفر از untallied برگه های رای است که می تواند تا دو سوم از رای دادن.

برنده توسط Coursey علامت خواهد بود برای اولین بار سرنگونی یک وقت در هیئت ناظران در 36 سال است.

“خلق و خوی در اینجا بسیار خوش بین بود اما خوش بین که 600 آرا شمارش بیش از حد” Coursey گفت: بیش از سر و صدا از خیابان سوم Aleworks ، “من احساس واقعا خوب است. وجود 10 نقطه گسترش بین من و 12 سال وقت ناظر است.”

زین بازگشت نیست تماس ها و پیام های متنی به دنبال نظر اواخر روز سه شنبه. ساعت زودتر او امیدوار بود برای باز گشت.

“این راه خیلی زود به تماس بگیرید,” او گفت: حدود 9 p. m. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

بیش از 12000 برگه های رای بوده است شمارش 11 p. m. و از 20000 تا 25000 بیشتر آراء شد و انتظار می رود در 3 منطقه با توجه به پیش بینی انتخابات توسط مقامات و کارشناسان. منطقه طول می کشد در مرکز سانتا رزا و بسیاری از رونرت پارک.

“اگر این اعداد را نگه دارید و این یک پیروزی خیره کننده گفت:” سونوما دانشگاه دولتی علوم سیاسی دیوید McCuan.

Coursey انتخابات خواهد سرنگونی طولانی ترین خدمت وقت در هیئت مدیره و دست یک دوره عضو شورای سابق سخنگوی هوشمند و مطبوعاتی سابق دموکرات نویس تمام وقت دفتر سیاسی و از این فرصت برای کمک به رهبری شهرستان شکل دادن به سیاست های مسکن بی خانمانی تغییر آب و هوا و بلایای طبیعی است.

Coursey که منجر شهرستان در سال 2017 آتش سوزی و خود را از خواب بیدار شد و توسری خور در بودجه و کمپین دستگاه از لحظه ای که او اعلام کرد اجرا خود را برای صندلی در مارس 2019 تعجب آور زین, 60, یک متحد سابق که دو تن از آنان در دفتر با هم پس از آشنایی و در بین سال های 2011 و 2014.

او فرود آمد به مراتب بیشتر تاییدیه از شهرستان های سیاسی و اهرمی یک کمپین بزرگتر قفسه سینه جنگ با حداکثر کمک های مالی از شراب کسب و کار و توسعه منافع. ملی گروه املاک و مستغلات صرف $156,000 در Zane با $140,000 که رفتن به پرداخت canvassers که راه می رفت محلات در مرکزی سانتا رزا و رونرت پارک منطقه را به نمایندگی خود را.

Coursey که تایید شده توسط این شهرستان بزرگترین گروه های زیست محیطی ساخته شده است یک کمپین کوچکتر کمک های مالی فرد و اختصاصی سپاه از داوطلبان.

“ما کار کرده اند در این کمپین 24/7 برای آخرین 10 ماه و من احساس می کنم که ما را ترک نمی هر چیزی در مخزن” Coursey گفت. “اینجا جایی است که من می خواستم به امشب.”

او به چالش کشیده زین رکورد از جمله او نقش سرب در بحث فروش Chanate جاده ملک برای توسعه مسکن و بی خانمانی در حالی که سوال نیز توانایی خود را برای کار با ترکیبات و کارکنان.

کلودیا کریگ یک Coursey رای دهندگان گفت: Chanate مقابله به شدت تحت تأثیر او رای بدهند.

“او به نظر می رسید برای جلوگیری از عمومی و پس از ملاقات با (local توسعه دهنده بیل) Gallaher و گرفتن چیزهایی مانند که در کنار هم قرار” کریگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de