Coursey جشن پیروزی در شهرستان سرپرست مسابقه به زین تصدیق

Sonoma County سرپرست Shirlee زین و سابق سانتا رزا شهردار کریس Coursey مواجه جداگانه فرح واقعیت دوشنبه پس از یک شب انتخابات که نشانه پایان زین سه-مدت تصدی هیئت مدیره از سرپرستان و شروع Coursey انتقال به موفقیت او.

نتایج در سپیده دم شد کمی متفاوت تر درست پس از نیمه شب. Coursey حفظ 54 به 46 درصد سرب با حدود 15000 رای شمارش شد. برآورد نشان داد حداقل تعداد مساوی از 3 منطقه پست و موقت رای گیری باقی مانده uncounted اما برای ساعت جمعه که حساب و پیامدهای آن برای شدت مورد بحث و مجادله نژاد چپ نتیجه در برخی از برزخ.

زین و Coursey — متحدان سیاسی سابق که مورخ سال پیش که برای نزدیک به یک سال باید jousted در کمپین بلیزرز — به نظر می رسد محتوای با سرعت آهسته از روز است.

Coursey, 65, lounged در یک تی شرت و جوراب و صندل در شمال خیابان آپارتمان با غلبه بر سرماخوردگی در حالی که فیلدینگ تماس از حامیان اعتماد به نفس بیشتری نسبت به او در قریب الوقوع پیروزی.

زین 60 سوار به یک دوست اموال در میان لبنی مراتع شمال غربی کالیفرنیا برای بازدید لوسی درمان او اسب و همراه در میان اندوه او مواجه شده است و در طول شش سال گذشته.

در اوایل روز او اذعان کرد که احتمال طولانی از باز گشت حتی با برجسته برگه های رای و گفت: او در خانههای گلی خالی یک امتیاز. ساعت بعد مدت کوتاهی قبل از 7 p. m. او گوشی را برداشت و به نام Coursey تبریک به او برنده است.

“این یک تلاش بزرگ,” زین در مصاحبه ای گفت: صبح روز چهارشنبه. “من آماده هستم به تن و در حرکت است.”

Coursey, که گفت که او بود احاطه شده توسط دستمال کاغذی پرستاری سرد هضم پیروزی خود را در یک نوع از خود تحمیل شده است.

“من احساس نمی بزرگ, جسمی,” او گفت:. “من احساس خوبی در مورد این کمپین در مورد این پیروزی, و من تا به حال فقط یک واقعی بدون توقف فوران حمایت و تبریک می گویم.”

پیروزی خود را نشانه اولین بار یک رقیب را سرنگون یک وقت سونوما کانتی استاد راهنما پس از جانت نیکلاس مقامش را از دست بدهد باب آدامز در سال 1984.

زین میان گسترش از طریق پایان سال و Coursey تنظیم شده است برای پیوستن به هیئت مدیره در یک زمان هنگامی که اعضای آن روبرو هستند بی شمار بحران از یک بیماری مزمن کمبود مسکن و مقاوم به درمان بی خانمانی به تغییر آب و هوا و بلایای طبیعی است.

“وجود دارد هیچ کمبود چالش برای دولت محلی” Coursey گفت. “من نمی خواهد که برای آمدن به این اگر من آماده و مشتاق برای کمک به مقابله با این چالش است. من میخوام صرف بعد از 10 ماه انجام همه چیز را که من نیاز به انجام به آماده شدن برای رفتن به محل کار در روز 1.”

زین گفت که او کار می کنند با Coursey به او را به سرعت و او او تشکر کرد “برای او بخشنده ارائه دهد.”

به نتیجه انتخابات بود و استثنایی در جبهه است. پس او اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای ماه آوریل گذشته Coursey شد outraised و outspent در کمپین بلیزرز. او با اتکا بر داوطلبان به گسترش این کلمه در درب به درب در حالی که زین متحدان bankrolled a $140,000 محله canvassing عملیات.

زین فرود آمد بیشتر تاییدیه از بیشتر محلی و ایالتی و فدرال سیاستمداران و متکی به حداکثر کمک های مالی از شراب کسب و کار و توسعه منافع به منظور بالا بردن $240,000 ، outpacing Coursey توسط $40,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>